Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

len
22. led 2010

No, aby to nebylo jak s tou Chlorellou, tu jsem brávala kdysi... Taky jsem koupila nějaký velký balení za velice příznivou cenu a pak mi bylo z nezávislýho zdroje tvrzeno, že je to tak levný, protože při výrobě používají nějaký víc šoufl technologie, či co, čímžto to není zdaleka tak účinný, jako ty předražený originály... Tak já nevím, jsem se na to po pár měsících vykašlala, jediný, co jsem na sobě vypozorovala, byly jasně zelený hovínka 😀

alienka24
22. led 2010

no tak asi to chce ještě nasbírat nějaké info předtím než člověk zakoupí 😉

len
22. led 2010

Asi jo, jen ze mě už se pak stal vůči všem těm zázrakům strašnej skeptik, no 😉

dasa.77
22. led 2010

jen jsem nakoukla,ze tu vidim alienku.a hned jsem se od srdce zasmala.jasne zelena hovinka..........to je navrh na nove tema 😀 😀 ahoj,jdu do hospudky,jak rikaji chlapi na 1,ale ja na 2 a to dcl vina.papa

alienka24
22. led 2010

jo a dneska jsem málem měla další historku s blinkáním, jestli to tak bude pokračovat tak fakt můžu začít říkat že jsem těhu a že to prostě vím 😀 😀 😀 😝

len
22. led 2010

No teda 😀 Já mám zas 3.DPO parádně citlivý prsa, jenomže mám v sobě ten Pregnyl a bohužel už jsem jich do sebe dostala tolik, že vím, že takhle na mě prostě působí, no 😀

alienka24
22. led 2010

no já se taky obávám že je to tím pregnylem, fakt svinstvo tyhle hormony 😝

dasa.77
22. led 2010

ali....jeste jednou se omlouvam,nechtela jsem te nastvat

alienka24
22. led 2010

daso nenaštvala si mě, takže v klidu ju? 😉 😉

dasa.77
22. led 2010

aha,to byla len 😀 😀

alienka24
22. led 2010

jsem si chtěla udělat ten testík jestli tam budu mít ještě ty dvě čárky po pregnylu 😎 😎 že bych si ho jako schovala třeba na 1.apríla 😉 😀

len
22. led 2010

Co, já jsem měla někoho naštvat nebo já jsem měla být někým naštvána? 😀
Doufám, že mě lidi berou s nadhledem a já sama jsem pobavena, že má někdo se zelenýma potravinama ppodobný zážitky 😀
Ali, já ten Pregnylovej schovanej mám, pro srandu, ale na chlapa bych si s tím netroufla, toho by to hluboce ranilo... I když, jsem mu to ukazovala, jako normální vzornej stín (viz mý album), který si tady cpou holky do alba s popisem - hurá, čekáme mimíska - no a on na to jako - nelze říci, že by to bylo negativní... Ale když tomuhle stínu hodláš říkat druhá čárka, tak prosím 😒

alienka24
22. led 2010

len...no nemyslela jsem použít to na manžela, tomu bych to neudělala 😀 no jenže já osobně mám i problém vůbec nějak ty testy třeba schovávát, přijde mi to krapet ujetý schovávat si počůranej papírek 😅

alienka24
22. led 2010

jo, duch jako vyšitej 😉

blee tak já mám fakt asi nějakej rozhašenej žaludek a bude ze mě ublinkánek ☹ jsem si dala rizoto před půl hodkou a je mi zas ouvej, no tak je to normální? nevim ejstli si zas nemám odběhnout na námeští 😀 😀 zvracet na záchodě je takové okoukané 😉 😀

len
22. led 2010

No je to ujetý, ale tenhle prostě schovanej mám, ať mám s čím porovnávat 😀 Předchozí dva pozitivní z těhotenství jsem vyhodila, v tom byly jen negativní vzpomínky.

alienka24
22. led 2010

jo a potřebuju sehnat goretexový boty anebo alespon s voděodolnou membránou 😠

alienka24
22. led 2010

heřmánkovej čaj? pomůže mi? žádný jiný byliny tady nemám teda kontryhel ještě

len
22. led 2010

Jo, ty v tomhle počasí bodnou... Jenom si nekupuj Meindlovky, jako jsou super, ale jak mě spousta lidí varovalo, že na ledu jejich podrážka prostě nezvládá, tak si to teď ověřuji v praxi, jsou to brusle 😝
Na žaludek mi dělá dobře mátovej čaj nebo odvar ze zázvoru 🙂

alienka24
22. led 2010

ani zázvor ani máta se nekoná, jooo i když mám tady zelenej čaj se zázvorem, tak jdu do něj, díky

no já právě vůbec nevim jaký si mám koupit ☹ no avčera story s nakupováním těch nepromokavejch kalhot, upozornuju že mám velkej zadek a hodně útlej pas takže sehnat na mě kalhoty je naprostej horor a vždz domů odcházím s depresí jak jsem tlustá 😠 no takže Mates si vybral uplně v pohodě, ale normálně mu sedí L a ted si musel vzít xxl takže taky mazec, prostě nějak jinak šitý nebo cosi, no ale já si teda zkoušela dámský ale ty byli prostě bokový a to jsem říkala že nechci, že trpím na záda a vaječníky a že chci do pasu, no atk teda že at si vemu taky pánský, no takže jsem skončila u velikosti xxxl a málem mě omejvali a ta ženská mi povídá, prej at sem v klidu, že chlapi nemaj boky a že na ně sou kalhoty šitý jako roury takže si to nesmím tak brát 😎 no ale v pase mi to zas bylo děsně velký takže ještě že to má regulovatelnej pas, no a možná páseček budu muset mít raději

alienka24
22. led 2010

no ale oblečení na island už máme, takže ještě boty a jsme relativně vybavený 😀

alienka24
22. led 2010

jooo a len nevíš jestli ty 3kg potravin co se smí brát na island je bráno na osobu nebo na celou výpravu?

len
22. led 2010

Já měla super letitou zkušenost s Planikama, ale mám pocit, že už se sem nedováží... Jinak asi jsou lepší kožený, protože i když ti odejde membrána (což prostě za pár let odejde), tak dobře naimpregnovaná kůže ledacos udrží. No a jinak to zkus na noze, v pořádnejch trekovejch ponožkách, každý má jiný vnímání toho, jak je ta bota tuhá, takže každýmu pak sedne něco jinýho...
Jo a máš naprostou pravdu, na Islandu nepromokavý kalhoty a pořádný boty dozajista oceníš, to je základ 😀
Já mám nepromokavý kalhoty taky pánský, dokonce i ty pohory mám pánský, protože jaksi v mým čísle už se dámský pohory nevyráběj 😝 A třeba mám tričko S (i s mým poprsím) a přes to mikinu XL, obojí hezky na tělo, takže na to outdoorový číslování zvysoka kašli. I když uznávám, když mi sedly až boty velikosti 43, z principu jsem je odmítla, to přeci nejde, nosit při mý vejšce číslo 43 😀

alienka24
22. led 2010

no vid? já měla teda trauma fakt, a víš co mi řekl matěj? že prej už jsem vdaná tak mi může bejt jedno jakou velikost si vemu 😉 😀
no nás taky napadlo že jestli prostě nejít do klasickej vojenskejch kanad

len
22. led 2010

No, já ti nevím, mám pocit, že v tom můj drahej a jeho kámoši absolvovali Ural a někteří z nich mají následky ještě po deseti letech 😒
Zkusila bych zajít do nějakýho ověřenýho sportu (mám ráda třeba Holana v Praze) a nechala si poradit od někoho, kdo tomu rozumí, investice do pořádnejch bot se neztratí, jestli teda chodíte častěji i normálně...
Taky je teď snad do konce ledna v Praze outlet na outdoorový vybavení, mají slušný slevy 🙂
http://www.outdoor-outlet.cz/

alienka24
22. led 2010

len...no tak my žádný extra horalové nebo výletníci nejsme ale taky si říkám že se to neztratí 😉 no uvidíme no, atak ještě mám čas na to to pořádně omrknout a zjistit co by bylo nejlepší

len
22. led 2010

Jo, čas máte a jsou teď dost slevy 🙂 Tak si kupte něco měkčího, co unosíte i v českým terénu, chlap mi teď chodí v pohorách do práce 😀

alienka24
22. led 2010

no právě, no snad narazím na něco co nám sedne a třeba i tu slevu vychytáme 😉 jo a pláštěnky nám chci taky koupit ale nějak jsem na ně ještě nikde nenarazila 😅 😅

tady pěkně odbočujem od tématu 🙂 a už piju čajík 😉

len
22. led 2010

Nojo, no, odbočujem 😕 😉
Pláštěnky máme od Jureka (moje oblíbená značka):
http://www.holan.cz/obleceni/plastenka_duo.html
Teda, ono to na tom obrázku nevypadá jako pláštěnka 😀 Ale je to prostě klasický turistický pončo, co se dá nosit i přes batoh, mnoha lijáky prověřený 😉

alienka24
22. led 2010

děkuju, si moc hodná, a s těma potravinama teda nevíš?