Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

lemulca
autor
14. lis 2007

pro mě zní tyhle zázraky do 3 dnů divně,,,nevěrohodně. Co vy holky? Co si o tom myslíte? 😉

musilka
14. lis 2007

lemulca taky tomu nedůvěřuju. Nic nejde hned 😉

romik82
14. lis 2007

Dobré ráno holky,
každopádně když je to tak dobré proč se pořád opírají o tu metodu té Mojžíšové.No nevim myslim si že tohle se nedá nějak urychlit a ještě k tomu jako si myslí že je to hup na krávu a už je tele?
Asi se někdo snaží na tomto vydělat peníze.každopádně mam takovej pocit že tady tyto problémy co se týče neplodnosti začínají být celkem dost velkej byznys.Asi se budeme muset nějak obrnit.

kay
14. lis 2007

ahoj, a kde se tato metoda provádí? A kolik se za ni platí? 🙂 no já nevím, myslím, že to bude nějaký rychlokurz.. Navíc co jsme četla, tak podle Mojžíšové to byla sice možná každá třetí žena, ale taky psali, že to bylo ze všech těch žen, tedy se tam počítají i ty, které se cvičením přestaly, takže se to tím pádem nepovedlo.. A navíc je tam psané po 4-5 procedurách, ale jak ty procedury trvají dlouho? 🙂 a co to vlastně je za procedury?

romik82
14. lis 2007

Kay : taky mi to přijde jako uhozený.Protože u Mojžíšové přece cvičíš i doma a tady jako stačí aby jsi přišla 5x na nějakou proceduru a už jeko to pomůže.No nevim nevim

fiallinka
14. lis 2007

No, nevěřím tomu a dále cvičím 🙂

romik82
14. lis 2007

Holky já jedu zítra na první Mojžišku moc se těšim.Na co se mam psychycky připravit myslíte si že bude dělat i tu mobilizaci přes ten konečník?Hned na poprvé?

lemulca
autor
14. lis 2007

romiku mě jí třeba nedělala vůbec, jen to kontrolovala zvenku. Asi záleží v jakým stavu to budeš mít.

len
14. lis 2007

Napoprvé asi ne... Mně říkala, že kdyby byla mobilizace třeba, dohodneme se na ní dostatečně předem, ale nejdřív mě chce vidět, jestli je to vůbec nutné...

campi
14. lis 2007

Tak to mate stejny nazor jako ja. Clovek by se citil skoro jako blbec, ze takto poctive cvici, kdyz to nekde jde SUP SUP. Narazila jsem na to nahodou. Tady mate ceny a odkaz na stranky:
http://www.centrumzdravi.net/ceny.htm

romik: moje mojziska me nejdriv prohlidla a udelala se mnou pohovor. Rekla mi, ze mam hnutou kostrc doprava, takze bude mobilizace nutna a taky mi napsala, co presne mam jist odpoledne pred mobilizaci. Treba by clovek nemel jist nic, co vyvolava plynatost. Ani nerikala nic, ze bych si mela dat projimadlo, ale ja jsem si ho dala...

kay
14. lis 2007

holky, já teda u mojí holčiny byla 3x, poprvé mě trochu srovnala SI, podruhé mi dělala tu mobilizaci, která se povedla jen na levé straně (podotýkám, ale že jsem se k ní dostala vlastně přes bolest kostrče na pravé straně), na té pravé se to ne úplně uvolnilo. Včera jsem byla na odblokování žebra (měla jsme blok na 3. obratli) a zítra jsme se domluvily na další mobilizaci.. Říkala že nejsou potřeba žádné speciální jídla ani tak, jen pořádně dodržovat pitný režim, že ty svaly nesmí být vyschlé.. (minule jsme pila, až mě z toho bolel močák 🙂) A kamoška, co tam se mnou taky chodí s ejí ptala, že má strach, že si prdne a ona jí uklinila, že se to nestává..

romik82
14. lis 2007

Dívala jsem se na ty ceny co jsi poslala Campi.To je katastrofa jak někdo může vydělávat a v podstatě zoufalosti a snažení se druhým.Opravdu ty lidi jsou někdy ttakový hajzli že to tak musm napsat to je děs.Jinak jste mě celkem uklidnili no zítra se vám ozvu jak to dopadlo.ale už se na to opravdu hrozně moc těšim protože mam sedavé zamstnání a začali mě i hodně bolet záda.

len
14. lis 2007

No, ta cena je asi jako já platím za dvě hodiny Mojžíšový 😒 (Dohadování s VZP jsem vzdala, defakto jsem asi zdravá, nic takovýho nepotřebuju a kdybych chtěla nějaký hormony, klidně mi je proplatí 😝 😝 😝 ). Každopádně už z principu nevěřím ničemu zázračnýmu, nic není zadarmo...

romik82
14. lis 2007

Přesně tak jak píšeš Len.A lituju ty kteří tomu uvěří a nechají se napálit.Mě to teda platí pojišťovna tak uvidíme.Holky mě se tak dneska nechce nic dělat to je děs.

len
14. lis 2007

Ale já bych to klidně i zaplatila (koneckonců těch 600 za Mojžíšovou taky nic moc), ale ne, pokud by někdo tvrdil, že otěhotním snadno, rychle, bez námahy po čtyřech masážích, tak to stavím na úroveň zázračných preparátů z lékárny - spolkneš pilulku a jsi těhu 😀

romik82
14. lis 2007

No to jo a hlavně mam pocit jak kdyby se nám vysmívali.Rozumíš člověk lítá po doktorech a lítá po různých vyšetřeních třeba i několik let a najendou ti udělají 4 masáže a si těhu. 🙂

len
14. lis 2007

S lidskou blbostí se obchoduje nejlíp 😉

romik82
14. lis 2007

Ty ale víš že je to fakt.A ty lidi dneska jsou fakt schopní uvěřit uplně všemu aby si ten život jenom o trošku ulěhčili.

len
14. lis 2007

No právě... a to máš všude, ono se tomu věří strašně snadno, ale koukni na všechny ty Teleshoppingy a zázračný přístroje - strčíš do toho tužkovou baterii, nalepíš to na břicho, čučíš na televizi a cpeš se brambůrkama... no a do měsíce máš pěkně vypracovaný bříško 😀 Minulý týden jsem byla v lékárně, obézní paní přede mnou tam kupovala nějaký spešl komplexní vitamíny za mnoho stokorun... No a pak jsem tam naklusala já, v každé ruce pět tašek z tržiště narvaných zeleninou a říkám, že vitamíny fakt nepotřebuju 😀 (byla jsem pro Pregnyl). Kdepak trio lidská blbost - lenost - a v nejsmutnějším případě neštěstí - to je dneska nejlepší obchodní artikl 😖

romik82
14. lis 2007

Víš ale uplně nejsmutnější je na tom to že těm lidem to prostě nevysvětlíš a nenacpeš jim do hlavy že je to hovadina.Jsou tak zblblý tím dnešním světem a modernou že se uplně zapomíná na to že když do sebe budeš rvát nějaký pilule jako vitamíny že to čerstvé zelenině nesahá ani po kontníky.Ale to tak je fakt se vším.A hlavně aby jsme za chvilku nedopadli jak byl ten seriál ti Návštěvníci jak tem jedli ty amarouny a tak.To bych fakt nerada 🙂

len
14. lis 2007

No to bych taky nerada - já jsem na čerstvý zelenině fakt závislá 😀 Ale jo, každý svého štěstí strůjcem a můžeme se svobodně rozhodnout, kam ty peníze nacpeme... Možná si teď někdo ťuká na čelo, že jako nejsem normální, když nacpu měsíčně 600 za cvičitelku a doma pak ještě denně dřu, když ke stejnému efektu stačí 4 masáže 😉

romik82
14. lis 2007

jo jo my který víme o čem mluvíme tak se tomu musíme jenom smát a hlavně si z toho dělat legraci.já kdybych tam šla tak bych se asi takovými člověku normálně vysmíála do očí a věř mi že by se mi hodně ulevilo.A to nejsem nějaká mrcha ale u takových lidí nebo společností mam pocit jako kdyby se mi vysmívali.Vim řže to asi beru hodně osobně ale hold už jsem asi taková-.budu se nad sebou muset asi zamyslet. 😅

chiwule
14. lis 2007

ahoj holky mám jeden postřeh ke cvičení mojžíšky 🙂 dneska jsem byla na KO ve svém CARu a dr říkala, že jsem ovulovala z vaječníku nalevo - což normálně neovoluju, tenhle vaječník mi taky špatně reagoval na horm. stimulaci! Takže holky, můj závěr je, že za to může mojžíška 😅 nic jiného se nezměnilo 🙂 a to se musím přiznat, že zdaleka necvičím poctivě každej den 😒 ale spíš ob den 😖 mám teď moc heketické období 😠

len
14. lis 2007

Super 🙂 Mně to akorát pořád urychluje ovu - sice jen o den-dva, ale když jsem předtím ovulovala 11.DC, tak je to znát 😀

romik82
14. lis 2007

Ty jo holky tak to paráda.To je dobře že to k něčemu a fakt vám to viditelně pomáhá.Stejně ten kdo vymyslel tyto diskuze je machr porotože kde by se tohle všechno člověk dozvěděl 😅 A zdar dalšímu cvičení.

chiwule
14. lis 2007

cvičení zdar, NAZDAR 😀 😀 😀
budu to muset zavolat té mé rehábce, bude mít děsnou radost 😅 blbý je, že mi zjistili na kontrole nějaké jiné komplikace, který mojžíška nevyřeší, ale tohle je moc pozitivní 🙂

romik82
14. lis 2007

Pozitivní zprávy léčí.A určitě se to všechno holky zpraví.Já tomu prostě věřim.No kdyby jsme měli pořád myslet negativně tak se z toho musíme zbláznit a teda nechtěla bych být tady u nás v šaškecu i když jsme tu teď měli Ivetku Bartošovou heč? 😀

chiwule
14. lis 2007

🙂 taky je jen člověk a možná je na tom hůř, než my všechny - ty mediální hyeny by mě asi psychicky dost vydeptali...nechápu, jak někoho může zajímat a bavit šťourat se v cizím neštěstí 😠

len
14. lis 2007

Já jsem za tuhle diskuzi strašně vděčná, můžeme si tu porovnat svoje zkušenosti, co kdo jak kde a proč, jaké máme potíže, jak se to řeší a jaké jsou výsledky 🙂

fiallinka
14. lis 2007

romik82: mobilizaci ti bude dělat až po nějaké době, v té knížce se píše až po dvou měsících, ale asi taky záleží, jak na tom budeš 🙂