Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

kay
28. únor 2008

puzzi, no ono možná 5 litrů denně je fakt moc 🙂 ale vím, že člověk se bojí, že když bude pít málo, tak to bude horší..
pamatuju si, že mi dělalo špatně, ikdyž jsme se třeba jen podbřiškem opřela o umyvadlo v koupelně.. Nebo i na to jen pomyslela ☹ močák je hrozný a když je to dýl, tak je to na zbláznění.. ale vydrž. Opravdu to jednou musí přejít, jen to nebude hned.. Pak mi napiš jak Ti je po tom spasmedu.. Mě zabíral tak po půl hodině.. A taky jsme ho brala ze začátku 3x denně a pak jen 2x a pak jen když jsem měla nějaké potíže, takže jsem si ho lupla třeba jen, když jsme někam jeli, nebo jsme šli na svatbu a já jí nechtěla prosedět na záchodě a tak 😀 ještě mám určitě tak 2 balení spasmedu doma..

kay
28. únor 2008

a s tím civčením to mám podobně. Když se mi podaří cvičit ráno, tak večer už se k tomu donutím líp, protože vím, že je to kratší 🙂 akorát furt nevím, jestli je lepší třeba odcvičit jen poloviční dávku, když jsme třeba unavená a vím, že se nedokopu k celému opakování, nebo se na to vyfláknout úplně.. musím to probrat s rehabkou.. V úterý jdu na mobilizaci, snad to sstihnu ještě před ovu, ale asi jo..

len
28. únor 2008

A teď trochu jinak - používáte někdo nějaký zpevňující krém na zadek nebo břicho? Já si říkám, když teda už půl roku cvičím, tak je to samozřejmě vidět, zadek celkově zpevnil a zmenšil se, nicméně kůže je pořád taková povolenější... Tak si říkám, jestli má cenu dělat nějaký experimenty a jestli to může mít účinek o hodně lepší než běžné tělové mléko, jestli z nás jenom reklamou nechtějí tahat peníze 😉 Prostě nedám na nějaký zázračný účinky a pořád si myslím, že cvičení je v tomhle ohledu pořád na prvním místě, ale zpevní mi to svaly a ne tu úplně povrchovou vrstvu kůže a nezbytného množství špeků 😀

kay
28. únor 2008

len, no já dostala od kamarádky nějaký krém z oriflamu, ona ho prý používala a zabralo jí to, ale já jsme nebyla tak trpělivá a důsledná, abych se každý den ráno a večer mazala, takže vlastní zkušenost nemám 😅

len
28. únor 2008

Tak kdyby někdo měl, písněte, já jsem na kosmetiku docela lempl, jak nemám problémy, používám naprosto běžný věci dostupný v drogérii, takže na nějaký drahý experimenty moc nejsem 😀 Aly kdyby měl někdo naprosto báječný zkušenosti s něčím, co nestojí tisícovku na týden, tak tomu mýmu zadku by to určo neuškodilo 😀

evamik
28. únor 2008

Kay, díky! 🙂
Len, jak už jsem psala - jsi prostě skvělá!!!! 😉 Tak jestli tohle psali na Sysitovi, tak to teda fakt zírám!! 😕 Hned se objednám! 😅
Na ten zadek jsem měla něco od Vichy (já mám s V. fakt výborný zkušenosti) - řekla bych, že se to trochu zlepšilo, ale u mě se žádnej zázrak konat nemůže, prot. se nehejbu...

len
28. únor 2008

Evo, v čem - že umím napsat slovo do googlu? 😀
Já si říkám, že mojžíška na zpevnění zadku super, ale ještě by to něco chtělo 😉

campi
28. únor 2008

Ja loni pouzivala Dermacol - na zadek a bricho - dostala jsem po jednom baleni od kamaradky, ktera dela v jednom zenskem casopise a prehrabujou tam kosmetiku zdarma vidlema 😀 . Byla jsem spokojena - vydrzelo to na 3 tydny, tak jsem si koupila 2 baleni za vlastni penize. Ale i tohle vyzaduje duslednost a tou ja se pochlubit nemuzu.

len
28. únor 2008

No a mělo to nějaké výsledky?
Takovou kámošku bych taky brala - neměla by ještě nějaký prázdný vidle? 😀 Teda, mám známou, co dělá u Vichy, ale doma mám od ní akorát tričko (moc pěkný), tak se lidi ptají, když mě v něm vidí, jestli to za ty peníze stojí, jenomže to já fakt nevím, nikdy jsem to nezkoušela 😀
Zrovna jsem si vzpomněla, jak jsem minulý týden šokovala lékárnici, když jsem po ní chtěla šampón proti lupům, dala mi nějaký děsně drahý, koukla na moje vlasy do pasu a říká - maximálně 2x týdně! Tak jí říkám, nojo, když já myju jenom jednou týdně 😀 Nicméně jsem se teda jala ten postup dodržovat, manžel včera valil oči, že si myju hlavu, když není neděle 😀 , tak jsem to 2x týdně umyla a z mých mastných lupů (na něž byl speciálně ten šampón určen) se rázem staly suché, které jsou asi desetkrát víc vidět 😝 Takže tři stovky za 100 ml v háji, hlava mě svědí mnohem víc a vypadá to hrozně, nějak k tý drahý kosmetice nemám důvěru 😕

len
28. únor 2008

I když ten Dermacol je finančně OK, ovšem děsí mě ta reklama, že za 4 týdny zmenším zadek o jednu konfekční velikost 🤐

kay
28. únor 2008

holky , mě už dlouho trápí jedna věc, ale asi to semmoc nepatří.. Myslíte, že může poloha při milování taky nějak pomoct, nebo naopak nepomoct při plození dítěte?

puzzi
28. únor 2008

Kay, já mám někdy dny, kdy stačí, kdy jdu nebo běžím nebo se ohnu a ten močák mizernej trochu cítím, fakt děs. Ale teď po těch poslední ATB je to relativně dobrý, teď pár dní už pohoda. No a dneska míň piju, takže i míň běhám na záchod a vůbec je to dobrý. Tak kéž by to dlouho vydrželo, nejlépe napořád. Jak píšeš, že i když jsi na to jen pomyslela, tak to je přesný. Po tý době už člověk ten močák cítí i psychicky.
Myslím, že určitě lepší cvičit jen půlku než vůbec. Při MS taky mám cvičit jen polovinu, tak to určitě taky funguje.
Krémy nepoužívám, na to jsem lempl. Teda na ksicht jo, tělovej tak jednou za tejden, když si vzpomenu. Dražší kosmetika je určitě fajn, ale já si vždycky řeknu, že Nivea je 3x levnější a z 80% určitě taky tak dobrá ;).
Kay, poloha při plození dítěte, tak to by mě taky zajímalo. Někde jsem četla, že je lepší když je žena dole. I když logicky, spermie se musí dostat do okolí čípku, což se dostanou v jakékoli poloze a pak už je to na nich, jak se probijou. Určitě je fajn hned po styku nevstávat a neskákat. Ale ženský, co nemaj problémy, otěhotní jistě i na stojáka ;). Pak prý je dobré zezadu, ale to mě osobně trochu bolí, takže to moc nemusím.

len
28. únor 2008

Kay, říká se, že při některých polohách (vestoje, žena nahoře...) je to složitější, nicméně i tak se dá otěhotnět 😉 Takže pokud o tom chce člověk jó přemýšlet, doporučují polohy, kdy spermiím v cestě nepřekáží gravitace, třeba misionářskou, zezadu, zboku... Ale hlavně si to užít, no ne? 😉
Jinak jsem tuhle v jednom pořadu viděla, jak jeden gynekolog říkal, že dle nejnovějších poznatků ženský orgasmus spermiím nepomáhá, ale naopak je vypuzuje z dělohy ven 😀 Netuším, co je na tom pravdy, ale když se můj drahý ptal, jestli se tomu má teda přizpůsobit, aby ten orgasmus nebyl, dostal neskutečně vynadáno, stále si myslím, že se v posteli milujeme a nevyrábíme dítě 😉

kay
28. únor 2008

no holky, já se na to ptám proto, že my nejsme nijak kreativní v tomhle smyslu. Většinou je ti u nás v pohodě v leže na boku, kdy MM nenadře a mě to nebolí... To je pro nás nejlepší kompromis. Jenže já poslední dobou pořád přemýšlela, jestli teda nebude lepší zkusit nějakou jinou a tak.. Jenže jak píšeš puzzi, zezadu to pro mě fakt není, bolelo mě to dost a misionáře taky můžu jen při dobré konstelaci hvězd, tam je zase většinou problém močák 😅 takže jste mě vlastně uklidnily, že na boku je to taky dobrý.. nebudu stresovat a budu si to hlavně užívat 🙂 děkuju.

grej
28. únor 2008

Sakra - asi fakt budem muset změnit polohu. U nás je to tak, že v 90% jsem nahoře 😅
Mimochodem - te'd když jsem objevila ty dvě čárky, tak jsme výjimečně zkoušeli zezadu...

To o tom orgasmu jsem četla taky...

kay
28. únor 2008

len a to s tím odborníkem jsme viděla taky.. Myslím že to byl Weiss a říkal, že naopak zjistili, že má orgasmus ventrifugální účinky a že spermie vytlačuje ven.. Ale to už je na nás moc vědeckéa navíc orgasmus přímo u soulože u nás nehrozí, takže v tomhle směru jsme klidná 🙂

kay
28. únor 2008

no já včera sjížděla nějaký videa na you tube a tam to bylo docela pěkně nakresleno (!) a popsáno jak k tomu dochází, tak jsem si to konečně dokázala představit.. myslím, třeba v jaké poloze je čípek, že tam vzniká jakási kalužinka do které je namočený a tak..

campi
28. únor 2008

Len: jo, ten Dermacol byl fajn, uz po prvnich 3 tydnech vypadala kuze hladsi - o 1 konfekcni velikost jsem zhubla, ale diky mojzisce a jezdeni na kole. Jako doplnek sportovani je to dobry. Cena neni tak strasna, tak to vyzkousej.

Ja mam takovej blbej povahovej rys - desne se snazim neco na tele napravit, vetsinou se mi to podari a jakmile se to zlepsi, tak mam pocit, ze je vystarano a s peci prestanu (cviceni, natirani pokozky tela kazdy den, pouzivani kondicioneru, pece o nehty...).

Vichy je super kosmetika, na oblicej nic jineho nepouzivam (krem, odlicovadlo, peeling), mam totiz dost citlive oci na ruzne parfemace a z kremu mam vetsinou zanety spojivek, ani nemusim krem domazavat k ocim...

O tom zenskem orgasmu mi rikal ten chiropraktik, pry zvodnati hlen a naredi i sperma, ktere pak snadno vytece.

puzzi
28. únor 2008

Holky, já jsem zas nedávno četla, že orgasmus ředí hlen a ten je pak pro spermie méně příznivej. Koukám, že Campi to píše taky. Ale doma to radši neříkejte, to by se těm našim hodilo! 😀
Jinak my většinou začneme já nahoře a když se unavím, což je brzo, tak pak já dole nebo na boku. Kreativita na nule, ale baví nás to (pokud zrovna nemám strach z močáku 😠 ).

len
28. únor 2008

My to střídáme dle nálady, fakt si neumím představit podřizovat se nějak snaze otěhotnět ve věci, která mě tak baví 😀 Stejně tak neblbnu s nějakýma stojkama, když je nálada, dám si při milování pod zadek polštář (zase je to jiné 😉 ), nevěřím prstíčkové metodě ani nějakým zázračným preparátům, ani dvoudenním intervalům na dozrávání spermií... A teď čekám zuřivou anonymní IP, jak jako hodlám vůbec otěhotnět, když pro to nic nedělám 😀

grej
28. únor 2008

Len - že se nestydíš 😀 😀 A pak si tady stěžuj, že se vám nedaří 😀 😀

Tak u nás orgasmus u milování taky nehrozí, takže pohoda...

Campi - tuhle vlastnost mám taky 😀 Pěkně blbá vlastnost 😀

Mimochodem - ten polštář pod zadkem při milování je fakt dobrej. To jsme používali i když jsme vůbec ještě nesnažili 😉

len
28. únor 2008

Nestydím 😀
Tak já zítra zkusím ten Dermacol a za měsíc poreferuju 😉 Jinak já teda zhubla a pak jsem s tou superzdravou stravou polevila, ale vím, že jakmile půjde kilo nahoru, musím zase trošku zabrat a shodit ho (teď teda nepočítám drobné výkyvy ani moje předmenstruační kilo nahoře 😀 ), abych se dostala na svých vzorných 60 - jakmile bych nad tím mávla rukou, za chvíli je nahoře další a pak ještě... 😝 Teď jsem si koupila k obědu báječný krevetky s rýží, mohly by trochu eliminovat včerejší lívance s ananasem 😀

fiallinka
28. únor 2008

holky, většina odborníků vám s těma polohama stejně řekne, že je to jedno 🙂, i když zadek pod polštář může pomoct, a někdy je nějaká poloha lepší třeba pro někoho, kdo má nějakou abnormální dělohu, to se občas stává - takže občas vystřídat je neuškodí 🙂, ale tohle prostě nejde dlouho řešit, to už by ten sex byl fakt na nic... kay - jestli tě ale při těch polohách, o kterých jsi psala, bolí, tak je ideální cvičit, mělo by se to trošku upravit, asi máš opravdu v těle někde něco bloklé...

puzzi
28. únor 2008

Len, myslím, že pro to děláš nejvíc, co jde. Nejdůležitější je totiž pozitivní přístup a dobrá nálada 😀. A

kay
28. únor 2008

no polštář používám taky, ale až je po všem, tak si podložím zadek.. Při milování teda ne.. ale to bych asi musela být na zádech a to by se asi nelíboilo mému močáku.. 🙂
len, víš co, já myslím, že takový přístup je lepší než takový, co Tě stresuje, že jsi něco prošvihla nebo špatně spočítala, nebo sis blbě lehla 😠 já jsem doufám něco mezi, a pořád vzpomínám na jendu debatu, už nevím ve kterém tématu, kde holky psaly, že se všude píše a říká, že se na to nemáš upínat, protože pak se to nepovede, ale nidke se už nemluví o tolika a tolika holkách, které když si hlídaly ovu a strčily polštář pod sebe, tak otěhotněly 🙂

len
28. únor 2008

Jsem si vzpomněla, jak běží teď v televizi reklama na výměnu manželek, tak jsem se ptala chlapa, jestli by mě vyměnil 😉 Tak prý ne, ani kdyby mu dotyčná vařila denně maso, ani kdyby vzorně uklízela celý byt a chtěla se milovat 2x denně... ovšem pokud by měla aspoň pětitýdenní cyklus, dalo by se prý o tom uvažovat, zrovna menstruuju a on je celý nervózní, že už to zase nejde 😀

kay
28. únor 2008

no jo len, tak my máme opačný problém.. Já tvrdím MM že milování 4-5 do měsíce j epodle ideální (na víc stejně není čas ani síla) a on mi na to řekne, že pro mě je ale měsíc jiná doba než pro něj... 🙂 (Mám cyklus cca 35dní 🙂)

len
28. únor 2008

Kay, to jsem psala já - že se nikde neuvádí pozitivní příklady 😉 Vidím to naprosto stejně - zachování zdravého rozumu je pro mě na prvním místě 🙂 Nějak jsem na to šaškování nikdy nebyla a troufnu si říct, že už mám nárok něco takového říct 😀

kay
28. únor 2008

jo len já si myslela, žes to byla Ty 🙂 no jak říkám, asi není dobré naříkat, že se nedaří, ale zase není dobré vyšilovat cpát do sebe tuny vitamínů a všeho a být ve stresu že plány nevychází.. 😠

len
28. únor 2008

Hm, tak my to holt musíme zhustit do těch 16-18 dní, kdy zrovna nekrvácím 🤐 😀 Takže holt 4x-5x do týdne, jednou jedinkrát, to jsme se snažili nějakého půl roku, jsem udělala pokus, jakože to zkusíme obden, a bylo to hrozný!!! Lásko, dneska ne, milovali už jsme se včera, vydrž to ještě do zítřka 😝