Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

alienka24
11. čer 2010

sasii.....na tohle by ses měla zeptat spíš fyzioterapeutky na té první mobilizaci, jenom ona pozná jak to s tebou vypadá, kolik máš bloků v těle apod., a jestli se teda můžete eventuelně snažit nebo bude lepší pár měsíců počkat 😉

sasiii
11. čer 2010

Já vím, jenže v době, kdy já půjdu na mobilizaci žeber, páteře atd., tak už budu mít ovulaci.. nebo po ní.... a do té doby s ní mluvit nebudu...prootže je v zahraničí..tak hledám odbornou radu jinde... 🙂 Jestli to risknout ten měsíc a nebo radši neriskovat a nesnažit se.... :( Alienko, tobě teda taky pomohla Mojžíška? Všichni tady jí cvičíte?

alienka24
11. čer 2010

já jí cvičila asi rok a určitě mi pomohla, jedna z velmi důležitých věcí, alespon pro mě 😉

no a já nevim no, já bejt tebou tak to radši nechám být a nesnažím se

sasiii
11. čer 2010

A měla si nějaký problém, na který ti pomohla, třeba neprůchodný vejcovod nebo tak?

alienka24
11. čer 2010

já měla hodně bolestivé pánevní dno, měla jsem bolesti při styku a celkově mě skoro furt bolelo břicho, bolestivou a nepravidelnou ms a záda mě hodně bolela

alienka24
11. čer 2010

a ono pokud je vejcovod uplně neprůchodný tak cvičení nepomůže, pokud se jedná jen o nějaké stažení díky zatuhlosti svalů tak to cvičení pomáhá hodně, celkově se ta malá pánev prokrví a tím to pak funguje tak jak má 😉

sasiii
11. čer 2010

Díky za info.. 🙂 No, mně zjistili, že jeden je průchodný a u druhého se jim nepodařilo zjistit, nebo´t byl snad právě ve spazmu a tekutina neprošla..tak chci zkusit cvičit... 🙂

alienka24
12. čer 2010

sasiii....já myslím že tím určitě nemůžeš nic ztratit....spíš naopak jen získat, držím palce 😉

martina_z
14. čer 2010

Sasii: mne rekli, ze tak cca pul roku mam s miminem pockat. Ale co, to jeste vydrzim. Je to sice docela dlouha doba, ale rychle to utece a kdovi, treba se mi to spravi rychleji. Cvicim teda opravdu dvakrat denne a hodne zodpovedne, panev se pomalu ale jiste rovna. Uz je to videt i na pohled, ze mam lepsi drzeni tela.

martina_z
29. čer 2010

Tak co je, uz zadna z vas necvici nebo jste uz vsechny tehotny? 🙂

alienka24
29. čer 2010

já cvičím a jsem těhotná 😀

martina_z
30. čer 2010

Alienka, ja vim 🙂 Je to skvele, jak se citis?

Dneska okolo pate rano jsem to dostala, vzbudily me sice bolesti a nemohla jsem pak usnout, ale je to nesrovnatelne lepsi a da se to snest. Poprve za cely zivot jsem se obesla bez valetolu (podotykam, ze mi nejaky paraleny, nurofeny a ibuprofeny nikdy nepomohly a valetoly jsem nekdy musela mit dva a i tak mi ne vzdy zabraly). Takze parada, na cviceni nedam dopustit. Jen se mi posouva mobilizace kostrce o mesic, doktorka ma pristi 2 tydny dovolenou. Stejne mam s miminem jeste par mesicu radeji pockat.

alienka24
30. čer 2010

no upřímě dneska je mi děsně, jsem unavená a je mi blbě 😝

a s těma bolestma je to dobrý že se to zlepšuje 😉

inza
1. črc 2010

martina_z: ja cvicim, ale ted to tak trosku flakam. Nejak nestiham

chrobacek
6. črc 2010

ahoj nabízím zbytek čaje Mojžíšové 600g za 290,- vč. poštovného

alienka24
6. črc 2010

chrobacku....gratuluju k těhulkování 😉 😉

chrobacek
7. črc 2010

@alienka24 já tobě taky 🙂

inza
7. črc 2010

chrobacek: muzu se zeptat co je je zac ten caj a zda pomaha? diky

alienka24
14. črc 2010

ahoj holky, koukám že to tu je nějaké mrtvé, nikdo necvičí?

inza...jinak čaj od mojžíšové je bylinkový čaj na podporu těhu, já ho taky pila a je i relativně chutově dobrej 😉

jajkaz
14. črc 2010

Ahojky Ali, jak se daří? Já se přiznám, docela to flákám, ale se zády jsem ok 😉 Včera jsem byla těhuplavčit a bylo to super 😵

alienka24
14. črc 2010

jajkaz....dobře se daří 🙂 já ted na cvíčo taky neměla čas, ale dneska si zacvičím aspon na záda 😉 a na plavání se taky chystám ale asi budu chodit normálně plavat do bazénu

svoba
14. črc 2010

ahoj, holky! jak se máte? co miminka? já necvičim, jen čekám, až se budeme moct zase snažit.

inza
15. črc 2010

ahoj, ja to ted v techto vedrech taky flakam. Nejak se k tomu cviceni nemuzu dokopat. Proste to nejde

svoba
15. črc 2010

já jsem vzdala celou mojžíšku. jinak večer chodim běhat, potřebuju shodit. mám toho ted hodně. ale asi zase začnu.

alienka24
15. črc 2010

no já cvičím alespon na záda, a za chvíli asi začnu chodit plavat do bazénu

svoba
15. črc 2010

@alienka24 - ty jsi poctivka. já nemám sílu a vůli. jsem už zklamaná vším 😒

alienka24
15. črc 2010

svoba.....já už si na to fakt zvykla a hlavně mě to fakt na ty záda pomáhá, takže to je spíš tím

no a bez síly a vůle jde cokoliv těžko ...

inza
15. črc 2010

ja taky uz nemam na to cvico nejak silu. Ale souhlas ze me to na zada taky docela dobre pomahalo

svoba
15. črc 2010

jenže mě to ani právě nepomáhalo. i moje mojžíška říkala, že jsem ok. no, já chodim každý týden na akupunkturu. já už zkusila všechno. a nic ...

alienka24
15. črc 2010

svoba....já za tři roky zkusila taky všechno možný, no člověk nesmí přestat věřit 😉 ale koukala jsem že jsi i v tématu ureoplasma ... mě jí našli taky totiž a po přeléčení a kontrolních stěrech se do dvou měsíců povedlo 😉