Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

puzzi
19. únor 2008

Evčo, někdy bolí břicho při těhotenství. A pokud jen špiníš, tak to taky není ztraceno. No, tyjo, těžko říct, co z toho bude, ale přála bych Ti těhu bolesti 😉

evamik
19. únor 2008

Fial, tohle mám fakt nejradši - s tou krásou! 😀 Šoupni si tam fotku a nevymýšlej si! 😉
Já taky pevně doufám, že nám to za týden oznámíš!!! 😀

fiallinka
19. únor 2008

ikonku si tu prý dát nemůžu, jen fotku, to asi nechci...
evamik: a co zkusit testík - buď budou dvě čárky nebo prostě přijde mrcha... i když, mně to břicho bolelo někdy i hodně dlouho předem, ale může to být cokoliv...

puzzi
19. únor 2008

Fiallinko, jasně, že jsi těhotná 😉. Cvičíš, jsi v pořádku, máš v sobě oplodněná vajíčka, co se čím dál líp zabydlují. Už aby bylo za týden, viď?

evamik
19. únor 2008

Fial: asi to zkusím... už jsem z toho fakt mimo... 😒 Dík!

fiallinka
19. únor 2008

evamik: víš, já ten test vždycky odsouvala.. a mám pocit, že jsem si tím psychicky odsouvala i mrchu.. prostě s testem jsem čekala, břicho mne bolelo, ale pořád jsem v sobě živila zbytky naděje.. nakonec jsem ho tak 35. den udělala, samozřejmě negativní, a mrcha hned přilezla. Tak už jsem si říkala, že nemá cenu živit v sobě falešné naděje a raději ho udělat brzo, ať vím, na čem jsem. To sice není moc pozitivní, protože klidně můžeš být těhu, ale čím dýl budeš čekat, tím víc se budeš nervovat.

evamik
19. únor 2008

Fial., díky, já myslím, že to takhle přesně mám! 😖 Zítra si ho udělám!

evamik
19. únor 2008

Len, teď jsem zkoukla ty Tvoje stránky a musím říct, že jsi fakt dobrá!!! To myslím vážně! 🙂 Když jsem pročítala ten manželův elaborát, tak jediné, co mě napadlo je, že bych vás někdy chtěla poznat osobně! 😀

marci
19. únor 2008

ahoj holky, dlouho jsem tu na vás nekoukala. Přišla jsem vám vlít trochu optimismu do žil. Cvičila jsem mojžíšku od září (začínala jsem +- jako Len) a před 14 dny jsem zjistila, že jsem TĚHOTNÁ!!! Po dvou letech snažení!!!!!

evamik
19. únor 2008

Díky moc, Marci! To jsi hodná, tohle, myslím, potřebujeme všechny!! 🙂 Tak Ti přeju bezproblémové těhotenství a krásné zdravé miminko!! 🙂

puzzi
19. únor 2008

Len, elaborát tvého manžela super, to je přesně ono, tak nějak to asi bude 🙂 . Jinak jsem zjistila, že ty tvoje stránky už tak rok znám, koukala jsem tam na příklady grafů. Našel mi to asi google, když jsem hledala, jak měřit, kdy měřit atd. Fakt super stránky.
Mimochodem, můj manžel je taky programátor, je s nima někdy sranda, co? 😀
Fiallinko, Evčo, s tím testem souhlasím. Pokud má člověk trochu podezření, je lepší testnout. Sice pohled na negativní test je jednorázová depka, ale pak už to čekání na MS není tak napjaté, člověk sice pořád malinko doufá, ale tuší, smiřuje se... Ale každý cyklus taky netestuju, jen fakt když jsem měla nějaké podezření či zpoždění. A po IUI jsem testla hezky 14. DC, dýl bych to nevydržela. A MS dorazila stejně až 19. DC 😠
Marci, super, blahopřeju, díky za povzbuzení. Takže tobě stačily cca 4 měsíce cvičení? To je krása, to je tak akorát. Tak přeju pohodové těhu!

fiallinka
19. únor 2008

len: jaké stránky? Já chci taky...
marci: díky za povzbuzení, a blahopřeju, to je krásné, když nám to někdo přijde říct...

puzzi
19. únor 2008

Fiallinko: merenibt.xf.cz

evamik
19. únor 2008

Puzzi, myslíš jako 14DPO??? Já jsem dneska nějak mimo...

puzzi
19. únor 2008

Ježiš, já jsem mimo, v mém výše uvedeném příspěvku si místo DC prosím doplňte DPO. Děkuji za pochopení 😀

evamik
19. únor 2008

Já jsem si to myslela, ale ve své dnešní kondici jsem si říkala, že se radši ujistím... 🙂
Tak dobrou, holky! 🙂

len
20. únor 2008

Holky, díky za pochvalu, tak jestli se líbí, můžete mi trochu proklikat bannery (stačí tan Banan), sice mě tu patrně zase někdo obviní, že se z toho snažím něco vyrýžovat, ale na začátku mi tam lidi naklikali asi 350 Kč a pak už nikdo neklikal, bohužel mi to zaplatí, až tam bude 500, sakra, za 30 000 návštěv bych si tu pětistovku zasloužila, no ne? 😀

Puzzi, jojo, s programátorem se člověk nenudí 😀

A Marci MOC gratuluju, doufám, že ji brzo napodobím, v délce snažení i cvičení už jsem to zvládla, tak teď ještě ty // 😉

evamik
20. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem si udělala ten test - neg., tak snad už se mi ta MS rozjede... 😖

Len, odpo Ti kliknu!! 😀

len
20. únor 2008

Ach jo, já testovala asi dvakrát v životě (což znamená, že jsem k tomu měla fakt vážný důvod) a musím říct, že snad není depresivnějšího pohledu, než když se tam z tý druhý čárky nerýsuje ani stín 😒 Takže je mi to moc líto ☹

campi
20. únor 2008

To je skoda, ze byl testik negativni, tak sup s nim do kose a vzhuru do dalsiho snazeni!
Ja testovala tak 2x, jednou tam byla jakoby takova tecka, tahla se od okraje asi 2 mm, byla velmi vyrazna. TAk jsem jako trubka schovavala pocuranej papirek 3 dny, nez prijela kamaradka na navstevu, zhodnotily jsme to a dobre jsme se tomu zasmaly🙂

Vcera jsem byla po 2 letech na body stylingu, musim rict, ze drive jsem se u nekterych cviku pekne kroutila - mozna to znate, clovek ma zatinat urcite svaly, ale pomaha si celym telem, coz je vlastne spatne. A diky mojzisove jsem krasne dokazala udrzet rovna zada, aniz bych se nejak bortila a pracovat jenom temi spravnymi svaly (stehna, zadek, ruce).

len
20. únor 2008

A já dneska celou cestu do práce v buse stála na pravý noze - fyzioterapeutka by ze mě měla radost 😀

marci
20. únor 2008

Díky všem za gratulace.
Len moc bych ti přála, aby i tvé úsilí a snaha byly konečně korunovány úspěchem 😉 Ještě jeden tip co k tomu může kromě mojžíšky přispět - ZMĚNA - nějaká - u mě to byla změna práce - v únoru jsem nastoupila - takže teď se klepu jestli se mi to podaří do konce zkušebky ututlat 😒

kakusa
20. únor 2008

Ahoj babenky, zacala ma trosku zaujimat Mojzisova, chcem sa vas spytat, ako casto a podla coho cvicite?

len
20. únor 2008

Marci, i se změnou práce už jsem tě následovala 😀

Kakusa, vždy s dohledem fyzioterapeutky, cca 1x měsíčně, (provádí věci, které jsou nezbytnou součástí a sama je nezvládneš, navíc tě všechny cviky SPRÁVNĚ naučí), navíc pak každý den cca hodinu sama doma.

kakusa
20. únor 2008

Aha takze by som mala najst niekoho kto sa tomu venuje a vziadnom pripade nezacinat sama doma....dik

campi
20. únor 2008

Marci: moc gratuluju, budes cvicit i v tehotenstvi?

Moje mojziska taky doporucovala zmenu nebo nejaky konicek. Pry se takto stala jedna jeji cvicenka uznavanou odbornici na palickovani🙂. Jenomze ja zalozila firmu, prestehovala se, zacala jezdit na kole a furt niiic.

len
20. únor 2008

Campi, já se stala odbornicí na BT 😀
Ne, legrace 😉 Hodně čtu, hodně cestuju a mám novou práci 🙂

campi
20. únor 2008

Kakusa: mojzisova pry bez rehabilitace nema temer smysl... To jsem slysela od chiropraktika, ktery mojzisku nedela, takze to nebylo lobby moji mojzisky, abych k ni chodila. Ja chodim 1x za 2 mesice - na zacatku casteji, dela mobilizaci, kontroluje cviky. Kazdy den jsem cvicila tak 8 mesicu, pak pauza a od ty doby spis nepravidelne.

kakusa
20. únor 2008

A pomohlo ti to niako???Myslim kondicka postoj a tak...

campi
20. únor 2008

Kondicka urcite, zada neboli, mensi zadek a brisko, super sex (citim se pruznejsi a vic v kondici).

Mojzisova je na dlouho, prumerna uspesnost myslim tak 6 mesicu a hodne zenskych otehotni az po roce cviceni.

A je fakt tezky vydrzet, nejlepsi je udelat si z toho navyk - jak pise Len jako cisteni zubu - proste ve stejnou dobu, ja u toho posloucham od pul sedme serial Ulice. Jenomze pres leto jsem radsi vecer jela na kolo nebo ted chodim na spinning - dostala jsem permici a jak zmizi ta pravidelnost, tak je to zacatek konce...