Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

len
22. led 2010

Radši IP 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

holky já jdu taky zítra kouknout na boty,my jsme výletníci a loni jsem si boty zničila v pračce,takže mám slíbené od rodinky,že se složí a dostanu nové k narozeninám a ještě se chci kouknot na kolhoty,ale to bude horší,mám z toho vždy trauma,že mi nic nesedí a ve všem mám děsný zadek ☹ Vyhlídla jsem si jedny v litexu,ale jsou do gumy,to nemusím.No půjdu je vyzkoušet,za to nic nedám. 😉

alienka24
22. led 2010

beru... s těma kalhotama to mám uplně stejně 😉 😀

len
22. led 2010

No, Beru, u těch nepromokavých, když přes to hodíš ještě tu pláštěnku, tak i Mojžíškou dokonale vypracovaný pozadí (aneb zpět k tématu 😀) vypadá jak s dvaceti kilama nadváhy 😉 Prostě u těch outdoorovejch věcí je funkčnost nade vše 😒

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

no myslím,že nejsme jediné.Já když vidím koleg.tak jsem hotová,jsou to hubeňouři.Manžel mě sice uklidňuje,že musím brát v úvaho,že jsou o třenáct let mladší a já v jejich letech byla ok

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

my jsme celkem vybavení nepromokavým oblečení a dávám len za pravdu na něčem takovém se nemá šetřit

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

holky já jsem ještě necvičila,do teďka jsem pekla dort a teď si tu s vámi píšu a pořád to odkládám.Ale prdelkování už mám za sebou 🙂

alienka24
22. led 2010

beru...jo já si to taky myslím, ale doted jsme to moc nepotřebovali a vystačili jsme v těhle podmínkách s nepormokavou bundou a normálníma kalhotama, ale tam si to prostě neštrejchnu 🙂

budu si muset ještě dneska zacvičit 😉 😝

len
22. led 2010

Tak já vás nebudu demotivovat, hezky běžte cvičit a já vám nenapíšu, co budu dělat já 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

len coooooooooooooooooooo

alienka24
22. led 2010

len...budeš trénovat výrobu dětí 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

taky jsem na to myslela Ali 😀 😀 😀

alienka24
22. led 2010

😎 😎

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

hele len ty nám to neřekneš ☹

alienka24
22. led 2010

neřekne....ale napsat by to mohla 😎 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

😀 😀 😀 😀 t

len
22. led 2010

No to ještě nevím, ale dopijeme tu lahvinku vína, co už máme dva dny otevřenou, k tomu kus dobrého sýra... Ne, kdepak, dámy, takhle se figura nezpevňuje 😀

alienka24
22. led 2010

jooo takže degustace a pak spánek? 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

ty jo to je hodin a já mám ještě přes půl hoďky cvičit,zatím jsem ani jednou nevynechala,takže jdu nejspíš do toho.Pro mě je nejtěžší se donutit,ale jak už začnu,tak je to ok.

len
22. led 2010

No, degustace a pak se uvidí 😀 A už vás opravdu nebudu demotivovat, aby vaše fyzioterapeutky příště neslyšely, že byste jako moc rády nevynechávaly, ale nějaká Len z internetu... 😀

alienka24
22. led 2010

neboooj na tebe bych to nesváděla 😉 😉 já akorát furt nevím jak s tím zvracením 😝 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

Len neboj na tebe bych to nikdy nesváděla,za to bych mohla jen já sama 🙂
Tak hezkou degustaci a DOBROU HOLKY

len
22. led 2010

Dobrou 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

jsme se shodli ali viď 🙂

alienka24
22. led 2010

taky koukám, tak dobrou 😉

jajkaz
23. led 2010

Dobré ránko,
teda včerejší cvičeníčko jsem zmákla levou-zadní. Ale dnes ráno.... Jsem po té včerejší terapii jak zmlácená a lehnou si na zem 😖 Ale nakonec jsem to zvládla. Takhle mě nic nebolí, ale když se toho dotknu - jauvajs 😀 Doufám, že časem to bude lepší - co holky, uklidněte mě 😉

alienka24
23. led 2010

jajkaz a co přesně tě bolí?

jajkaz
23. led 2010

Ta místa, kde mě včera prohmatávala a zjišťovala stav... Místy zajela fakt bych řekla hluboko... Nejvíc v těch Si (jé, já zapomněla jak se to jmenuje) a na hrudníku...

alienka24
23. led 2010

hmm no tak já teda nikdy takový stav neměla že bz mě teda něco bolelo na dotek

jajkaz
23. led 2010

Ali, já jsem prostorově rozměrnější (jak říkává moje kamarádka 🙂 ) a ono to bude tím. Kolikrát, když se s manžou pošťuchujeme a třeba mě nějak více dloubne do špeku, tak to docela bolí... Jinak jsem se po obědě natáhla s termoformem na bedrech a je mi znatelně líp 😉