Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

fiallinka
20. led 2010

len: aha, takže ono je to fakt asi úplně jedno 🙂, no vidím to tak, že prostě půjdu den až dva předem. Díky.

marcajda
20. led 2010

ahojky, tak jsem se sem konečně dostala..
takže třetí mobilizace za mnou. trošku jsem si to prý zase rozhodila..no, nedivím se s tím házením sněhu a podobně. ale však mě taky pořádně bolí záda už druhý týden. už i nosím bandáž.. snad se to zase srovná.
ale smála jsem se, že už jsem profík, vystrčím prdýlku..

Leni, to se musím té mojí zeptat, jak to tak poznaly, když si tě uvnitř nezkontrolovaly. ta moje mi říkala, že mám cvičit stále i při otěhotnění, že to nejsou žádné náročné cviky, které by něco ohrožovaly. vždyť dřív se do mateřské normálně pracovalo a na těhotenství se příliš ohled nebral. jak se říká, není to nemoc..
ale jak se už tolik let snažím, tak první ty ohledy vyžaduji, a pak sebe tak vystresuji, že to dopadne blbě.. ale tentokrát to už vyjde, protože mi Mojžíšová pomůže!!!mě toho musela terapeutka uvnitř hodně napravovat.. tak si dávám naději, že to byla příčina potratů a jsem optimistická!!
jejda a v pondělí uvidím co bude dál. sousedka si v sobotu začíná píchat hormony, tak ji budu zpovídat a sledovat a kéž by ji to vyšlo, pak tu odvahu začnu taky sbírat.. stejně mě to asi v mém věku už nemine, už na tu přírodu asi začínám být stará..

alienka24
20. led 2010

marcajda....neboj, věř tomu, třeba zrovna ty budeš ukázkovej případ mojžíšky a pomůže ti a nebudeš žádný hormony potřebovat 😉 😉

len
20. led 2010

Marcajdo, nevím, prostě si mě pořádně prohlídla a řekla, že to třeba není. Pak jsem přešla k té druhé, tu školila přímo Mojžíšová, tak vyvalila voči, že jako těch lidí, co mobilizaci přes konečník nepotřebujou, je minimum, takže už mě začala psychicky připravovat, že to prostě musí udělat, ale když mě prohlídla, zkonstatovala, že to fakt nepotřebuju 😀 No nehádala jsem se, nijak mi to nevadilo, se přiznám 😀
Jinak mi taky říkali, jak to teda pomohlo a teď jsem odblokovaná a já tomu moc věřím, že to často zabere, když jiná příčina nalezená není 🙂 Jenomže u mě bohužel je 😒 A tu Mojža neobejde 😝

marcajda
20. led 2010

len a ta prvojádra, to by z toho mohla byt trojčata, nebot tomu vůbec nerozumím..
ach jo, je mi to líto.
u mě snad teda konečně zacnou zkoumat proč to nejde, no, uvidím.

len
20. led 2010

Ne, to radši ani nechtěj vědět, co by z toho mohlo být 😒 Prostě je z toho nulová šance na životaschopné dítě 😔 Takhle - Downův syndrom znamená jeden chromozom navíc. Triploidita znamená 23 chromozomů navíc.
Ale neboj, tohle je opravdu naprosto výjimečné 😉
Ale fakt je, že dokud jsem nepodstoupila IVF, tak neměli šanci na to přijít.

fiallinka
20. led 2010

marcajda: v těhu se cvičí Mojžíška dál, ale omezeně, ne aby ses na to pak vrhla s plnou vervou - ale vlastně pochybuju, že by to někdo v těhu moc cvičil, když cíle je dosaženo...já jsem vydržela jen chvíli a pak jsem se vymlouvala na velké břicho a rizika při dvojčatech a tak...no nechtělo se mi 🙂

Len: ty jsi stejně přírodní úkaz... ale řekla bych, že by se tam mohlo jedno "normální" vajucho někde probít, ne? 🙂

len
20. led 2010

Jo, přírodní úkaz, to docela sedne 😀
No já v to doufám 😉
Já v těhu cvičila kočičky, hezky mi to rovnalo záda, ale těch mých 8 týdnů těžko někdo za těhotenství považovat bude, co 😒

marcajda
21. led 2010

no, tak to je docela prů..ser. len, ja byla tehotná o chvililinku dýl a jak na to vzpomínám 😉
fial, tos napsala dobře, člověk se přinutí, když má duvod a malinko strach, ale nakonec zvítezí lenora.
obdivuji, že Len cvičí tak dlouho, já se obávám, že po nějaké době začnu polevovat a bude po velkých plánech a předsevzetích. ale snad to miminko do té doby stihneme vyrobit 😀
děvčata, pěkný den!

katapola
21. led 2010

Tak jsem byla včera na druhé mobilizaci. Kostrč v pořádku, ale opět jsem měla bloknuté stejné místa jako před 2 měsíci. Prý to chce vydržet, že se to zlepší. Snažení by snad mohlo začít v době lásky - květnu, ale to se teprve uvidí.

fiallinka
21. led 2010

marcajda: já jsem nejdřív cvičila celkem ráda, ale pak jsme vlastně zjistili příčinu neplodnosti na manželově straně a trošku mne přešla motivace, ale zase ono to hezky zpevňuje tělo, uvolňuje...a neuškodí...

alienka24
21. led 2010

ahoj holky, našla jsem jeden zajímavej článek, tak jestli chcetet taky juknout
http://www.zelenepotraviny.cz/zelena-miminka.html

len
21. led 2010

Marcajdo, já už necvičím 😉 Nejaktivněji jsem to vydržela rok (denně poctivě), pak další rok a tři měsíce méně poctivě a s menšíma přestávkama, no a když mi řekli, že už je mi to k ničemu (z hlediska otěhotnění), tak jsem s tím sekla 😒
Jinak já na svoje těhotenství bohužel ráda nevzpomínám, měla jsem celou tu dobu nervy na pochodu a nedokázala jsem si pomoct 😔

marcajda
21. led 2010

ali, už to od prosince piji, tak taky doufám v jednoho marťánka 😀 cítím se s tím dobře, zmizela únava, zlepšila se mi kůže a pro mě duležité..zmizela zácpa.. a doufám, že to má dost kys. listové v přírodní formě.
takže jsem spokojená.

cvičení na zlepšení postavy jsme už probíraly a vcelku se shodly, že to funguje 😉 další motivace..ale v tomto směru doufám, že si tu postavu zase trochu bříškem pokazím 😀 😀 za což snad taky bude moct ta Mojžíšová..

Katapolo, ono to jednou povolí, taky mi to říkala.pěkných pár let se nám to tam zatvrdávalo, tak to musí chvíli trvat 😉

marcajda
22. led 2010

devčata se mi ztratila 😉 no, já se taky do pondělí ztratim a pak vás budu dočítat, protože vy se tu určitě sejdete. Já se budu zatím doma věnovat mému miláčkovi 😀 sice den D jsme tentokrát asi prošvihli, ale mužeme se mazílkovat jen tak pro radost. Holky a v pondělí jedu k doktorovi..jsem z toho pořádně nervozní. však v uterý poreferuji.
Tak přeji pěkný víkend a už jsem hodně zvědavá co Alienka. nějak se odmlčela a zrovna v tak napínavou dobu 😀 😀 Myslím na tebe!!
Leni, já při prvním těhotenství byla radostí úplně mimo. hormony štěstí se mnou klepaly.. o to hůř to probuzení. ja brečela a brečela. hrůza. a při druhém stejně jak píšeš. a modlím se, abych to příště dokázala ukočírovat v klidu..

alienka24
22. led 2010

marcajdo...neboj neodmlčela jsem se, bříško přestalo bolet tak je to dobré znamení že folíky praskly 🙂 a ted zobu utrogestan 😉

marcajda
22. led 2010

tak pěkně zobej!! bylo by to úžasné!!

alienka24
22. led 2010

bylo ale necháme to osudu 😉 😉 nějak to dopadne 😉

jajkaz
22. led 2010

Ahojky holky, čauky Ali 😉
Tak se hlásím k vám 🙂 Jsem začátečnice, dnes poprvé jsem byla na Mojžíšce. No, jak už jsem říkala v jiné diskuzi, mám z toho moc dobrý pocit. Podle odbornice, mám špatné držení těla a tím pádem plno bloků. Dáme to dopořádku a bude to ok 😉

albao
22. led 2010

alienka: jej, preppacte, ze vam sem tak skacem, ale zaujal ma ten link, co si sem dala. Vyskusala si tie "zelene potraviny" ? Moj partner to skusa, tak ci sa mam k nemu pripojit. 🙂

alienka24
22. led 2010

albao...ještě jsem to nevyzkoušela, ale půjdu do toho jestli se ted za tyhle dva měsíce nezadaří s pomocí léků 😉

jajkaz
22. led 2010

Jé, já viděla tu zelenou barvičku 😖 No ale asi bych to taky zkusila... Už tak jsem jak laboratoř - čajíky, vitamínky, kapky...

albao
22. led 2010

alienka: no drzim palce aby si ich uz ani neskusala! 😝 😉 Ja som s tym zacala, ale mala som strasne plyny 😒 Tak som sa na to vykaslala. Ale tam pisu, ze je to len prechodne, tak mozno to este raz vyskusam.

Inak cvicenia Mojzisovej vam pomahaju na otehotnenie? Ja som to cvicila davnejsie, ale nebola som na mobilizaciach. Ale aj tak mi to pomohlo na "pobolievanie kostrce" lebo som si posilnila spodne svaly. A doteraz si prve dva cviky kazde rano zacvicim.

alienka24
22. led 2010

albao...no moje kamarádka to užívala a říkala že ze začátku to může mít takovej vliv jakože se projeví nějaké neduhya pak to ale poleví a už se to jen zlepšuje 😉

a mojžíšová má 35% úspěšnost na pomc otěhotnění pokud je spermio v pořádku, jsou průchodné vejcovodya dochází k ovulaci....to je řekla bych dobrá úspěšnost 😉

albao
22. led 2010

alienka: no tak to asi skusim po mensich davkach, nech si moje creva zvyknu 😀

No to je naozaj slusna uspesnost! Ale tie mobilizacie su asi nutne, vsak?

alienka24
22. led 2010

no bez těch mobilizací je to celkem k ničemu protože nedochází k odblokování

albao
22. led 2010

alienka: aha, no som si aj myslela. Takze aby som zacala hladat nejaku fyzioterapeutku v Bratislave. Dakujem za informacie 😉

alienka24
22. led 2010

nemáš zač 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. led 2010

Jé holky to jsem ráda,že jste tu otevřeli téma mladý ječmen.Chci ho také začít pít,ale je mnoho firem a četla jsem článek,kde psali,že to někdo zbytečně předražuje.Nevíte která značka je ok?
Ali a doufám,že vám to tentokrát vyjde 🙂

alienka24
22. led 2010

berusko...no já potom koukala na ceny jako myslím a našla jsem těch 200g i za 800Kč a na tom odkazu co jsem přihodila mají 200g za 1750Kč 😠 takže určitě pohledat a nekupovat hned podle prvního obchodu