Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

smejka
29. bře 2008

puzzi my skusame ylepsit spg vitaminmi....no zistili nam i bakteriu ☹ ...tak zase musime poliecit u oboch toto..potom zase vitaminy....a tak....ak sa zlepsi spg tak iui...no njistejsie by bolo ivf....no to nechceme..zatial...nikdy nehovor nikdy 😖 vy ste brali vitaminy?

puzzi
29. bře 2008

Manžel měl taky ve spermiu bakterii, možná ode mě, z těch mých zánětů močáku. Přeléčili mu to a dobrý. Možná bez té bakterie bylo pak i lepší spermio.
Vitamíny jsem manželovi koupila, ale jedl asi tak jeden týdně 😎
Já jím listovku, céčko, brusinky, občas nějakej multivitamín.
Jasně, pokud není spg fakt krizovej, tak zkuste IUI, malá zátěž a třeba vyjde 😉

smejka
29. bře 2008

puzzi my prave mame dost zly spg ☹ ....no myslim ze to je i dost ovplyvnene tym zapalom...chceme zmenit androloga tak uvidime..
puzzi musi to byt krasny pocit vidiet po dvoch rokoch // vsak? 🙂

puzzi
29. bře 2008

Smejka, jo, překvápko jako hrom. Ale teď mi tu radost kazí ten močák a ATB, ale snad to mimi ustojí, když už mu to tak dlouho trvalo...

smejka
29. bře 2008

puzzi...neboj...vraj to byva casto v tehu....uvidis prejde to a miminko porastie a porastie.... 🙂

puzzi
29. bře 2008

Doufám a věřím. Už aby bylo 10.4. a UTZ a srdíčko atd.

smejka
29. bře 2008

puzzi..musi to byt velke ocakavanie i napatie asi.... 🙂 ..zelam aby bolo vsetko ok 🙂

puzzi
29. bře 2008

Spíš se snažím brát to pozitivně a nepřipouštět si moc pochybnosti. Ale vkrádaj se, vkrádaj. No to už bude teď tak trochu strach pořád 🙂.

smejka
29. bře 2008

puzzi asi ano....ved to uz je velka zodpovednost...nielen za teba i za noveho cloviecika 🙂 ...a s 🙂vom je to vzdy lahsie 😉

fiallinka
30. bře 2008

smejka: můžou to cvičit i chlapi, ale málo z nich má tu vůli 🙂, ale pokud ho donutíš, tak super, jen si musí uvědomit, že do bude hodina každý den 😉 , a taky záleží, co je příčina špatného spermiogramu - u nás to bylo dáno nemocí v dětství, a zlepšit to v zásadě už nešlo, jen mírně, takže tam cvičení nemělo smysl...

smejka
30. bře 2008

fiallinka vdaka...pozeram ze si tehu...dokonca dvojnasobne 🙂 ...tak blahozelam...boli ste na ivf?
cviky hodinku denne? 😒 🙂

barik
31. bře 2008

puzzi moc gratuluji ke dvěma //. Dodalo mi to motivaci ke cvičení, člověk aspoń vidí, že to opradvu nedělá zbytečně! Ikdyž já snažilkovat ještě nemůžu, ale aspoň budu připravená až ta doba přijde. A taky pomyšlení, že je člověk kvůli tomu neplodný, je docela zdrcující! Takže holky vzhůru do cvičení a už žádné flákání! 😀

puzzi
31. bře 2008

Fial, myslíš, že i ty cviky pro chlapy jsou na hodinu denně? Já myslím, že pro ně jsou jen dva nebo tři. Ale nevím o tom skoro nic, jestli by měli cvičit i to naše nebo tak... Můj manžel by to stejně asi necvičil 😒
Barik, díky moc 😉 Já teď mám cvičit ještě dva měsíce plnou sestavu a vždycky u toho myslím na to, že to má cenu, že teď vydržím už jen za odměnu, že se to povedlo.

rybca
31. bře 2008

Ahoj puzzi - mozes mi prosim napisat ako dlho ste sa snazili a po akom case cvicenia sa vam zadarilo?

mirinda10
31. bře 2008

chcela by som sa spytat otehotnela uz niektora z vas co ste cvicili cviky podla Mojzisovej? Ja uz poctivo cvicim 3 tyzdne kazdy den a dala som sa na cvicenie po 1 neuspesnom IVF, ja zatial na sebe iba citim, ze ma prestali boliet krize a za to som moc vdacna

ja viem, ze nemozem ocakavat zazrak po tak kratkej dobe ale som zvedava ake mate skusenosti

puzzi
31. bře 2008

Rybčo, snažili jsme se skoro dva roky (asi 20 cyklů). Cvičím letos od 7.1. a otěhotněla jsem asi 13.3. Takže jestli pomohla Mojža, tak fakt dost rychle.

puzzi
31. bře 2008

Mirindo, viz výše moje odpověď pro Rybču. Takže vytrvej, držím palce, abys byla do léta těhule 🙂

kay
31. bře 2008

ahoj Rybčo, já cvičím od 13.11. 07 a zatím nic.. ale přestala mě bolet kostrč, kvůli které jsem tam vlastně šla, aniž bych věděla, že je to spojené se snažením o mimčo 🙂

len
31. bře 2008

Ahoj ahoj - jenom na skok po dovolené zdravím a gratuluju Puzzi 😵
Jinak chlapi prý cvičí našich 10 + 2 další 😒
Jinak včera jsme z Newcastlu letěly stejným letadlem s Campi 😀 Přistihla mě pěkně s marimatkou na zádech - fakt jsem cvičila i na dovče 😉 Za chvíli "oslavím" sedm měsíců cvičení a třicítku snažilkovských pokusů 😒 A to jsme oficiálně oba zdraví 😠

mirinda10
31. bře 2008

puzzi, tak to ti gratulujem a otehotnela si prirodzene alebo IVF, no ja mam 8 zamrazenych vajok tak asi pojdem v kvetnu na KET tak sa snazim aby som sa dala trochu doporiadku

ja mam PCO a aj vek 38 nic dobre nevesti preto chdoim do CARu

pijem aj Aloe Vera na detoxikaciu a zvysenie imunity tak dufam, ze sa nam to uz podari moc si to prajem

len
31. bře 2008

S karimatkou pochopitelně 😉

teksas
31. bře 2008

ahoj len jen se te zeptam ..chodim ke stejny mojzisce jako ty ... za jak dlouho ti delala prvni mobilku? a booze ty cykly to je strasny. A ja mam asi jen 5 cviku z toho ten jeden jsou vsechny kocky .....je to normalni ? dneska tam jdu pred ovu tak se trochu pripravuju na tu mobilku

len
31. bře 2008

Teksas, mně prohlídla, popovídala o mobilizaci, kdy a jak ji dělá (v první fázi cyklu, těsně po MS je tělo nějak vláčnější, či cö) , ale že mě jí dělat nebude, protože mám kostrč v pořádku... Jinak evidentně přistupuje ke každýmu individuálně, protože já hned na první hodině dostala osm cviků z té plné desítky, ale místo těch dvou vynechaných zase dva jiné... No a v průběhu cvičení mi ještě dva jiné přidala, jak se to vyvíjelo... A teď mám slíbené, že možná už něco zredukujeme 🙂

rybca
31. bře 2008

a neviete ci je vhodne cvicit Mojzisovu aj ked mam slabinovu prietrz (kilu)?

puzzi
31. bře 2008

Ahoj Len, jak bylo na dovče? Doufám, že už se Vám taky brzo zadaří //, protože už jen za to každodenní dlouhodobé cvičení by sis to zasloužila, seš fakt dobrá, 7 měsíců v kuse.
Mirindo, nám se to nakonec povedlo přirozeně. Chystali jsme se teď na 2. IUI, na IVF zatím ne. To Ti schvaluju cvičení před IVF, věřím, že pak to tím spíš vyjde.
Aloe Very jsem taky pila, asi dva měsíce, máma mi jí někde objednávala. Ale občas mi došla, tak byla týden pauza v pití a tak. Teď jsem si přečetla, že v těhu by se pít neměla, takže bohužel.

len
31. bře 2008

Rybco, určitě tohle prober s fyzioterapeutkou, ta tě posoudí individuálně 🙂

Puzzi, bylo báááječně 😵 (a mokro, jak už to v Británii bývá 😉 ). Pokusi´ím se co nejdřív sesmolit nějaký elaborát s fotkama na náš web, abych se mohla pochlubit 🙂

rybca
31. bře 2008

no ja nemam fyzioterapeutku, len som si kupila knizku a podla nej som chcela cvicit doma

len
31. bře 2008

Rybco, to je těžký ☹ Vážně u vás neseženeš fyzioterapeutku, která to dělá? Někde je tu diskuze Mojžíška na Slovensku... Obnáší to asi jednou do měsíce tam na hodinu zajet, ale fakt to stojí za to, sama vidíš, že každá to cvičíme dle svých konkrétních problémů trošku jinak a navíc bez té mobilizace je to docela na houby 😒 A taky když máš ještě další zdravotní problémy - nevím nevím, na vlastní pěst bych do toho nešla 😒

puzzi
31. bře 2008

Rybčo, určitě tím nic nezkazíš, ale myslím, že cvičit jen podle knížky nemá ten správný účel. Ty mobilizace a protažení u fyzioterapeutky jsou důležitý.

rybca
31. bře 2008

dakujem baby, skusim si to este pozistovat