Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

leamax
7. led 2014

@magdus999 aj ja ho mam rada, ale mne nepuka 🙂 ked som ho cvicila uplne prvy raz, tak som sa na druhy den nemohla ani postavit, jak ma tie klby boleli. potom mi ich musela napravit, lebo som ich mala nejak blbo postavene vraj a odvtedy super 🙂

magdus999
7. led 2014

@leamax ja som práveže s týmto mala najmenší problém - ja tak nejak podobne spávam 😀 na bruchu, noha čo najvyššie, len ruky mám inak. Však aj fyzioterapeutka kukala, ako ľahko mi to ide, že si nemusím ani s rukami pomáhať 🙂 a potom ešte cvičím to zdvíhanie zadočku, čo ležíš na chrbte a ešte podobný - najprv tlačenie do rúk a potom nohy k sebe - tento nemám rada, mám stále pocit, že ho cvičím zle :(

leamax
7. led 2014

@magdus999 no ved prave, ze ja tiez tak spavam, ale na chrbte 😀 tiez s tym nemam problem, rukami si tiez nemusim pomahat. ale mam hypermobilitu v klboch, to mi kazda povedala. normalny clovek by si v takych polohach uz asi ruky, nohy vyklbil, mne to nic nerobi. preto som ich mala aj horsie postavene, tie bedrove klby, ale uz ako mi ich napravila, tak parada. zabku rada cvicim 🙂
ten posledny neviem aky je, co opisujes. ten nemam asi

magdus999
8. led 2014

@leamax a keď ti ich napravili, tak ostali stále také ohybné?

leamax
8. led 2014

@magdus999 ano, stale sa zabka fajnovo v pohode da zacvicit 😉 ja to mam na vsetkych klboch, to mam od narodenia, takze len boli asi nejak trosku posunute, ci co

magdus999
8. led 2014

@leamax tak ty si inak ohybná potom 🙂
zajtra KET - sa tak teším 🙂

leamax
8. led 2014

@magdus999 no v klboch ano 😀
jeeej, supeeer, silnooo drzim prstekyyy 🙂 🙂 🙂 vyjde to! 🙂

magdus999
8. led 2014

@leamax ďakujem, aj ja verím, že sa to podarí, proste som o tom presvedčená. Pri predchádzajúcich pokusoch som stále dumala, že čo ak sa to nepodarí, čo budem robiť a podobne. Teraz proste viem, že sa to podarí 🙂 od zajtra som tehotná 🙂

leamax
8. led 2014

@magdus999 tak to ma byt, super pristup 🙂

meyryen
8. led 2014

Ahoj holky, pomohlo některé z Vás k otěhotnění mobilizace a cvičení dle mojžíšové před IVF. Díky

magdus999
8. led 2014

@leamax no čo iné nám ostáva, len veriť 🙂 piaty vklad na ktorý sa fakt teším a verím mu 🙂

leamax
8. led 2014

@magdus999 no ved ano. a verime 🙂 🙂 🙂 piaty vklad= piaty KET?

magdus999
8. led 2014

@leamax prvý bol ET a potom KETy - mám dosť embryí tak bohuvďaka nemusím ísť opäť na OVF
fakt vďaka 🙂

leamax
8. led 2014

@magdus999 tak to si stastna zena, da sa povedat 🙂 aj po tomto KETe vam este ostanu mrazacikovia?

magdus999
8. led 2014

@leamax no to veru áno, som si to vtedy neuvedomovala, počas IVF som nič o tom fakt nevedela, na fórach som začala čítať až po ET. Myslela som si, že to všetky majú tak veľa, ale rýchlo som zistila, aká som šťastná. Máme zamrazených 8 - takže mi ešte ostane 6, ktoré využijem po narodení týchto dvoch, s ktorými ma zajtra zoznámia 🙂

leamax
8. led 2014

@magdus999 o kolkej to mas? a kam chodite?

magdus999
9. led 2014

@leamax dnes o 10:30 🙂 v Heliose Martin 🙂 pekný deň

leamax
9. led 2014

@magdus999 drzim silno prsty 🙂 oddnes si tehulka, nech sa drobcekom u maminky v brusku paci 🙂

zuuzaa86
9. led 2014

Holky a můžete mi doporučit nějaké dobré místo v Praze, kam se dá chodit na Mojžíšove metodu, co máte ozkoušeno?já mám zatím pár tipů, ale chci nejdřív nasbírat co nejvíc zkušeností. Děkuju moc

magdus999
9. led 2014

@leamax ďakujem veľmi krásne, veru som tehulka, dnes pauza s cvičením a zajtra hurá posilňovať tie správne svaly 🙂

leamax
9. led 2014

@meyryen kamaratke pomohlo, vyslo jej hned druhe IVF myslim 🙂 tak nevahaj a sup do toho 🙂
@zuuzaa86 ja ti v tomto neporadim, som z SK 🙂
@magdus999 pekne oddychuj a hladkaj bublinky, nech sa pekne zabyvaju 🙂 teda vlastne ani neviem, ci mas v brusku jednu ci dve bublinky 🙂 🙂

magdus999
10. led 2014

@leamax dala som si dve Bodky 🙂 lebo veľmi chcem dvojičky, tak sa teraz na ne teším 🙂

leamax
10. led 2014

@magdus999 tak tfuj, tfuj, tfuj, nech to vyjde, nech sa bublinky silno drzia a krasne rastu 🙂

magdus999
10. led 2014

@leamax ďakujem krásne ♥

leamax
10. led 2014

@genio uz si bola u tej fyzio? pozrela ti tu kostrc? co ti povedala? ja som sa k nej nedostala, ale teda stale tu kostrc citim, niekedy az moc 😝

genio
10. led 2014

@leamax no zatím ne, pořád čekám na menzes až přijde a po něm tam půjdu, a zatím nic, tak nevím co si myslet :-/ ale cítím to čím dál tím víc, takže si myslím že se mi to hodilo zpátky asi ☹

leamax
10. led 2014

@genio no tak to sme na tom asi rovnako ☹ takze bud ja alebo ty dame vediet, ako sme dopadli, ci to bolo treba znova napravat, jo? budeme verit, ze nie 😉 🙂

genio
11. led 2014

@leamax tak dneska už menzes došel, takže asi ten další týden jí zavolám a pak dám určitě vědět 🙂

leamax
11. led 2014

@genio ok, tak to sa k nej asi dostanes skor ako ja, tak daj vediet 😉 uvidim, ako sa mne podari k nej dostat

kajalka
11. led 2014

@zuuzaa86 Moc doporučuju paní Bc. Vlastu Bezvodovou. Je to sice paní už v důchodu, ale vyškolila jí přímo Mojžíšová a p. Bezvodová to posunula mnohem dál a kombinuje to i s jinýma metodama přímo na míru. Nevím ale, jak je to u ní s pojišťovnama.