Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

apolenka6
27. čer 2011

@lejla533 jééj tak ty si tehulka po IUI? 😵 ja som ho tiež absolvovala 3x ,môj druhý pokus bol pri IUI úspešný ,ale len týždeň potom sa niečo stalo a hcg 99 mi kleslo a aj sliznica ktorá bola vysoká zrazu sa zmenšila 😒 tehotná som bola v januári (leden? 😀 ) teraz máme pauzu a nič neriešime,len som sa náhodou dostala k tej "mojžiške" tak ju skúsim
No ved aj ja si myslím že mi to neuškodí a aj si môžem zlepšiť figúru ak iné nič ,ale verím tomu ,že predsa mi to pomôže aj na moje vytúžené otehotnenie 😉

apolenka6
27. čer 2011

@martina_z tak hovoríš že vytrvalosť ti pomohla 😉 myslím v cvičení -ja viem,že hned to nemôže zabrať a rátam aj s tým,že možno až po roku čo dvoch sa môže niečo zázračné 😵 udiať,no som zvedavá čo ma čaká na prvom vyšetrení 😨 a ešte aj na tú pani aký prístup má ona a či je v tom skúsená,lebo sú aj taký čo chcú na tom zarobiť a sa tomu moc nerozumejú..verím,že ona nie 🙂 uvidím v stredu aký dojem na mne nechá, dúfam,že ten najlepšííí...

janulka1980
21. črc 2011

pomooooc holkyyyy, vcera som bola u babickove (celkova mobilizace 😖 ) a dala mi 9 cvikov, dnes mam zacat cvivit. ale neviem, ci som bola cela z toho v strese, ja sa bojim, ze niektore z tych cvikov nepamataaaam ☹ chjo
mam to sice naklreslene....ale....
nie je nejake forum, kde su blizsie popisane, 4.8. mam kontrolu, tak musim cvicit 🙂
diky moc a kraaasny vecer !!!!
jana

sipkova
26. črc 2011

@janulka1980 ahoj můžeš mi prosim dat info kde jsi byla, kolik to stalo atd děkuji. Chtěla bych také chodit k babičkové ale nemůžu najít žádný kontakt.

kive76
26. črc 2011

@janulka1980 ahojky, určitě to najdeš někde na netu...mě to dneska vytiskla kamarádka..
http://www.cvicime.cz/cviky/cviceni-dle-mojzisove

i když já teda mám tu knížku...

kive76
26. črc 2011

@janulka1980 jo a dneska jsem byla v levnejch knihách, a tam ted tu knížku prodávaj...ale jestli chceš tak mi napiš do zprávy adresu a já ti jí v tejdnu pošlu...myslím, že mám doma dvě..jednu mi dal táta, a jednu jednou ségra...

sipkova
27. črc 2011

@kive76 ahoj ty také cvičiš mojžíšovou?

kive76
27. črc 2011

@sipkova né neccvičím, jen mi o tom říkala kamarádka..a vytiskla mi to...

seimini
29. črc 2011

Ahoj Všichni konečně jsem našla někoho kdo se zajímá o tuhle formu otěhotnění 🙂 🙂
Aspoň i já mám možnost přispět s mou troškou do mlýna.
Jsem vdaná a s manželem se pokoušíme o miminko už no???...hodně dlouho. Podstoupila jsem i umělé oplodnění,které se nezdařilo...po této zkušenosti jsem si řekla že už nikdy více.
Dozvěděla jsem se o této metodě a vyhledala jsem si kdo v mém okolí jí provádí zjistila jsem, že jí provádí v nemocnici na rehabilitačním oddělení.Jediné co k tomu potřebuji je mít žádánku od mého gynekologa,kde je uvedeno co vše bylo už podstoupeno. Na nic jsem nečekala.Vše si vyřídila a zavolala jsem.Ujala se mě víborná p.Koubová(jsem z Českých Budějovic)při první schůzce jsme konzultovali Vše co bylo podniknuto,a co mě čeká.Dostala jsem striktní zákaz...Nesmím přijít do jiného stavu v prvních 3-4 mobilizacích(odblokování) ukázala mi tři cviky a smluvily jsme další termín mé zchůzky po menstruaci.
Druhá schůzka byla rozdělena do dvou dnů...první den..se věnovala mím pánevním svalům,které odblokovala...druhý den přišli na řadu má žebra,následovalo překontrolování cviků a já celá rozlámaná a bolavá(odblokování z předchozího dne se pěkně rozleželo)jsem odcházela z ordinace. Po měsíčkách jsem se měla ozvat a naplánovat další odblokování...Takhle to provádíme už pět měsíců...vždy se obědnám po menstruaci..p Koubová mě odblokuje zkontoluje zda mé cviky jsou cvičeny správně a přidá další. Musím přiznat že změnu jsem pocítila už po prvním měsíci vždy jsem trpěla na bolesti v zádech a najednou vše ustalo...i menstruace nebývala už tak bolestivá.Teď mám pět mobilizací už za sebou a máme povoleno snažit se o miminko..takže antikoncepce byla vysazená a vše je ve hvězdách...čeká mě ještě jedno odblokování a léčebný proces bude završen... Moc bych si přála ,aby se mé úsilý zdařilo a povedlo se nám splodit potomka a když nééé???....Dámy popravdě... tak pevnej zadek a Ty věci co nyní prožívám při sexu zato taky stojí 😉 😀 😀 😀

inza
4. srp 2011

@sipkova: ahoj, ja chodim k Babickove uz nejakou dobu a musim rici ze je fakt vyborna i kdyz je sva..clovek musi docela dost zkousnout. Ale je fakt odbornice. |Sice u nas to zatim nema kyzeny efekt, ale alespon me prestali bolet zada atd....jinak kontakt na ni najdes na strankach iscare.cz a tam sekce fyzioterapie. myslim ze ted rikala ze bude mit nekdy dovcu. Objednaci lhuty ma docela delsi...Jinak nemusis mit zadnou zadanku. Nejde to na pojistovnu. Pekne to musis platit...lze i kartou...pokud budes chtit vice info klidne pisni odpovim.
Jinak cviceni dle knizky neni to prave....lepsi je kdyz na tebe koukne a rekne ti presne co a jak. Ja kdyz me rikala cviky tak jsem si to regulerne psala aby to clovek cvicil dobre

sipkova1
5. srp 2011

Ahoj @sipkova 😉
Já jsem chodila na Anděl do Ženských domovů k paní Soně Vaňkové. Jednak jsem na ni měla reference od známé, jednak ji doporučuje nadace Mateřská naděje, protože má výborné výsledky. Když jim napíšes nebo zavoláš, dají Ti kontakty na terapeutky v Tvém okolí: http://www.materska-nadeje.cz/kontakty.htm
Byla jsem moc spokojená s rehabilitací a myslím, že je tak trochu i psycholog. Není to na pojišťovnu, platí se 1500 za jedno sezení.

soni1
10. srp 2011

Ahojte baby, objednala som si knižku pani Mojžišovej, kde je 12 cvikov, z toho 2 sú vyslovene pre mužov. Chcela by som sa spýtať, či si cviky viem cvičiť aj sama podľa knižky alebo potrebujem pomoc nejakého odborníka? Ďakujem za odpoveď. Totižto v našom okolí sa asi nikto nenájde.

soni1
12. srp 2011

Halóóóóóóóó, v tejto téme nikoho niet? A ešte jedna otázočka, pomohli niekomu tieto cviky?

alienka24
13. srp 2011

@soni1 ahoj, mě pomohly a za sebe doporučuju fyzioterapeuta, bez pravidelné mobilizace a kontroly ty cviky nebudou mít ten správný efekt

prdecek
16. srp 2011

ahojky,
taky už pravidelně druhý týden cvičím a ve čtvrtek jdu na mobilizaci kostrče. Tak jsem zvědavá 🙂

janulka1980
26. srp 2011

ahojky, ja cvicim piaty tyzden, opakovanie cvikov sa zvysuje, niekedy sa mi ttttttaaaaaaaaaakkkkk nechce..40 opakovani 😅 ale musime vydrzat 😉 mobilizaciu kostrce mam za sebou, uf 😀
15.9. kontrola a potom uz snad konecne zas nejake to snazenie 😎
ja chodim do Motola a k Babickove
krasny vikend dievcata
jana

milagros14
14. zář 2011

ahojte chcela by som zacat cvicit aaj ja tuto metodu viete mi poradit niekoho v ziline_?podla mna je asi lepsie ked mi niekto ukaze ako to spravne cvicit

eviq
14. zář 2011

ahojte, cvici sa tato metoda aj niekde v kosiciach?

pempusik
14. zář 2011

@eviq ja uz som si to zistovala, ale nic som nenasla :(. Aj som sa pytala v AHA-FITe, tam sice vedeli, co to je, ale vraj to necvicia :(

eviq
16. zář 2011

@pempusik dakujem za info...no super, ze to ani nemame kde chodit cvicit..☹

pempusik
16. zář 2011

@eviq no, je to hrozne, ja som na tie cvivenia kukala na nete, ale bojim sa , ze to budem blbo cvicit, takze to nebude mat ziaden efekt.

eviq
16. zář 2011

@pempusik ja som tiez citala, ze ak sa necvicia spravne, tak to nema efekt, preto je potrebne chodit k specializovanym cvicitelom...ale asi nam nic ine neostava, len to nejak zvladnut podla internetu...inak dost hanba, ze sa v kosiciach nenajde jedno centrum, kde by sa to cvicilo...

pempusik
16. zář 2011

@eviq jj, robia sa len cvicena pre tehulky, aj to len na dvoch miestach tusim, ale co my, co sa len snazime (a nejde nam to)?

verbal
18. zář 2011

ahojte, ja som si kupila dvd z netu spolu s cajom, a tak sme s drahym zacali pomaly cvicit...snazime sa len druhy mesiac, ale aby som mala pocit, ze preto nieco robime, zacali sme cvicit mojzisovu metodu...cvici aj s Vami manzelik ?

alenapav
26. říj 2011

Ahoj holky, prosím Vás o radu.. Dva roky se snažíme o mimčo, teď jsem prodělala momiděložní těhotenství... už toho mám plný zuby a snažím se přijít na další jiné možnosti jak to celé urychlit.. 😒 Slyšela jsem o cvičení dle Mojžíšové.. neměly byste kontakt na fyzioterapeuta v okolí Prahy 9- Černý Most, Praha 4? Moc díky za radu 🙂

michalka007
26. říj 2011

@eviq Ahoj, ze vraj kto niekto precvicuje v Starej Nemocnici. Prave o tom nieco zistujem. Ak budem mat blizsie info, tak to posuniem dalej.

eviq
26. říj 2011

@michalka007 ok, dakujem! 🙂

pupidu
4. lis 2011

Ahoj holky, nemohly byste mi doporučit někoho, kdo se metodě podle Mojžíšově věnuje v Brně a okolí? Děkuju a přeju hodně štěstí🙂

pincola
4. lis 2011

Holky, když cvičíte Mojžíšovou, pozorujete i zlepšení postavy?? Mám knihu a v té píšou, že bříško sploští a zadek se zpevní. Fajn motivace, ale jedna cvičitelka ve fitku, chytrá jak rádio se mi vysmála a řekla, že jsem hloupá že tomu věřím a Mojžíšová vzhled těla nemění a nezlepšuje. Já jí zatím cvičím kvůli bolestem zad. Snažit se teprve začnem. A těšila jsem se, že udělám něco i pro svou postavu. A ona mi to sepsula. Jak to je doopravdy. Má to i tvarovací efekt nebo ne?

albao
22. lis 2011

@pincola prave naopak! Brusaky mi boli na figu, brucho trcalo, ale po Mojziske bolo krasne ploske 😵 Urcite to nie je myslene na formovanie postavy, ale to brusko sa mi tym naozaj spravilo 😉 Odporucam!