Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

pincola
22. lis 2011

@albao Opravdu????????? Tak děkuju!!!!!!! A fak to splasklo po té Mojžíšové?? 🙂

albao
22. lis 2011

@pincola No ja som mala take brusko, kde nebolo ani vela tuku, lenze hroooozne trcalo. A po tych cvickoch som si vsimla, ze to brusko prirodzene bez namahy mam zatiahnute, takze splasklo. Brusakmi to neslo, lebo to prave bolo treb tie uplne spodne svaly posilnit. 😉 Takze sup do toho 😉

verbal
26. lis 2011

@pincola ahoj, brusko mne ani nie, ale zadok spevnel a zmensil sa isto...

pincola
26. lis 2011

@verbal
@albao Díky holky a po jaké době to už šlo vidět?

verbal
26. lis 2011

@pincola :D noo asi po prvych 6 tyzdnoch, si to vsimli ostatni...

pincola
27. lis 2011

@verbal až takhle? Že i ostatní si všimli?

verbal
28. lis 2011

@pincola no moja sestra, to je osoba vnimava...manzel nevravel nic...

pincola
29. lis 2011

@verbal Ženské si všimnou spíš🙂 Zadek taky mám, ale hlavně bych chtěla sundat to břicho. ☹

kukujda
17. led 2012

Holky, prosím vás, mohla byte mi některá doporučit někoho, kdo dělá Mojžíšovou ve Frýdku-Místku? A jak je to s cenou? Prý se cvičení platí a nehradí to pojišťovna..

jajkaz
17. led 2012

@kukujda Tak ve Frýdku to dělá v nemocnici paní Mališová a díky ní máme Mariánku 😉 Nevím, jestli nejsou změny, ale já jsem to měla napsané od gynekologa a pojišťovna to platila.

kukujda
19. led 2012

@jajkaz Ještě mi řekla teď jedna známá, že prý paní Bilská. Akorát nevím, jestli můj gynekolog by mi to napsal, když má problémy spíše manžel. Třeba řekne, ať se vyléčí on a pak se uvidí. On je takový trochu spíše na ty hormony a tak než na přírodní léčbu.

jajkaz
19. led 2012

@kukujda Mojžíšovka pomáhá a cvičí se i kvůli bolestem zad, tak jestli by nebyla možnost, aby to napsal jiný dr. Fakt nevím. Můj dr mi to napsal a k tomu mi řekl, že nejsem sterilní, ale infertilní (2x jsem potratila), že mi to cvičení nepomůže. Tak jsem řekla, že to chci zkusit. A paní Mališová jeho teorii naprosto převrátila - pokud pánevní dno není ok, tak i když se otěhotnět podaří, tak se mimuš neudrží. O paní Bílské jsem slyšela, tuším že je v Místku na poliklinice, ale víc nevím. Mojžíšku cvičí i paní (nebo slečna?) Kupcová (nebo tak nějak), střídají se v nemocnici s paní Mališovou. Ale tu znám jen od vidění.

kukujda
19. led 2012

@jajkaz Tak děkuju, snad se to podaří napsat. Mezitím se poléčí manžel a uvidíme, třeba se do roka taky budu chlubit miminkem 😵

jajkaz
19. led 2012

@kukujda Mimochodem, v sestavě cviků Mojžíšky jsou i cviky pro muže. Jen teda nevím, na jaký problém by to mělo zabírat... Tak ať se daří a písni, jak jsi dopadla 🙂

barbora21
25. led 2012

Ahojte, rada by som sa vas spytala pre koho konkretne je cvicenie urcene, resp. s manzelom sme na zaciatku snazenia a mame za sebou 4 neuspesne pokusy, co nic neznamena, ale zhodou nahod som hladala nejake fajn cvicenia na travenie volneho casu a natrafila som na kurz po 10 lekciach a na normalne skupinove cvicenia 1krat do tyzdna, kde sa teda cvicia cviky podla Mojzisovej. Len neviem, ci tam nebudem vyzerat ako debil, ze sa tam trepem po 4 neuspesnych pokusoch i ked ja to skor beriem ako cvicenie na volny cas a mozno to aj pomoze 🙂 Co myslite?

janusa_
26. led 2012

@barbora21 metoda podla mojzisovej je na spevnenie panvoveho dna, niektore snazilky ju vobec necvicia, niektore od prveho cyklu snazenia. Je to na tebe ci zacnes a kedy 🙂

barbora21
26. led 2012

@janusa_ Dakujem za info, zajtra idem skusit prvykrat a uvidim aky budem mat pocit a poradim sa aj s fyzioterapeutkou.

mitote
21. únor 2012

ahoj holky, tak me dnes byla doporucena mojzisovka, mam pry zahnutou delohu doleva a nejak tam i schovany levy vajecnik... byla me doporucena v Brne repromeda, nemate zkusenost? Popr v Brne nekoho? Co od toho mam cekat? Pry by se to tim mohlo spravit ☹

koudelinda
26. únor 2012

Ahoj holky ,ráda bych začla s metodou L.Mojžíšové ,ale nevím kdet ,poraďte? 🙂
mám se obrátit na svého gynekologa aby mi dal nejdřív nějaké doporučení kvůli pojištění ? Jinak na internetu je toho hodně ,ale nemátě někdo zkušenosti popř.kontakty, na koho se obrátit v Praze ? Díky .

micak
27. únor 2012

Pomáha toto cvicenie aj pri syndrome polycystických vaječníkov?

minina
27. únor 2012

@koudelinda Ahoj, budu se objednávat na cvičení k p. Huškové. Má 2 ordinace, v jedné to jde na pojišťovnu a ve druhé ne. Upřímně mě to ani nenapadlo, že by to šlo z pojištění... nevíš, jaké jsou pro to podmínky? My se ještě o mimčo nesnažíme, ale vysadila jsem HAK a je to hrozná paseka:( Takže si chci nejprve srovnat cyklus a pak se na to vrhneme.. Můžu ti sem pak hodit referenci, až to budu mít za sebou...

kukujda
4. bře 2012

@ jajkaz Tak jsem byla u pani Malisove ve Fm a je absolutne skvela. Vsechno mi vysvetlila a ukazala cviky. Hrozne fajn osobni oristuo, moc prijemna pani. Jsem fakt rada ze jsem tam sla, aspon budu moct cvicit i v zahranici.

ver.kkk
14. bře 2012

ahoj, byla mi doporučena tato metoda cvičení, mám obrácenou dělohu, čtu si o ní na netu, ale je určitě lepší nějaké vysvětlení od odborníka, mohu se zeptat zda někdy nevíte o někom z okolí Kladna, či Praha západ, děkuji moc

markyt777
16. bře 2012

Ahoj ráda bych se k vám přidala, Mojžíšovou cvičím už zhruba necelé tři měsíce a musím přiznat, že mi to opravdu prospívá...cyklus se mi krásně zkrátil, bolest při ms není taková jako dříve a i pohlavní styk je uplně o něčem jiném, ještě aby mi dopomohla k tomu nejdůležitějšímu, pro co vlastně cvičim, jsem totiž po třech potratech a miminko zatím žádné ☹ je tu také někdo takový kdo má za sebou několik potratů a právě k miminku mu dopomohla Mojžíšová?

bohunka81
16. bře 2012

Ahoj Markyt, já cvičím Mojžíšovou od listopadu a potratila jsem jednou. Bojím se hrozně aby se to neopakovalo a tak se snažím cvičit poctivě i když jednou za 14 dní se mi stane že už fakt nezvládám a ten den si nezacvičím. ty jsi určitě poctivější vid? teď mi také kamarádka doporučila pít kontryhelový čaj, ideálně prý poránu nalačno. A poslední věc - dobré je mít vyšetřenou štítnou žlázu, na té to také může váznout. Každopádně i po všech těchto postupech těhulka nejsem a anejvětší problém bude asi stejně psychika. Měj se hezky a hezké cvičení a hodně optimismu.

kukujda
17. bře 2012

@bohunka81
@markyt777 Holky, a cvičíte jednou nebo dvakrát denně? A kolik cviků?

mitote
17. bře 2012

No ja zacinam s mojzisovkou 28.3. A mam teda v planu cvicit dvakrat denne 😎

markyt777
19. bře 2012

já cvičím jednou, ale ještě a trvá mi to zhruba 4O min. ale ještě nemám všechny cviky

markyt777
19. bře 2012

@bohunka81 no snažím se cvičit opravdu poctivě, ale také ta nálada vždycky neni, ale nějak se překonám...no já mám vyšetřeno snad už vše od genetiky hematologie, imunologie, štítku také tu mam ok mam nasazenou od imunoložky léčbu, ale víš jak chci to mít pojištěné ze všech směrů a ta Mojžíšovka může jen pomoci

mitote
19. bře 2012

holky tak me napada, na cem doma cvicite? karimatka? nejaka podlozka na cviceni?