Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

leamax
24. led 2014

@genio supeeer, gratulka 🙂 a to, ze ta obcas boli, to nevadi? ako ti ju kontrolovala? zas cez konecnik, ci ako? ja som pisala mail a mi odpisali, ze mobilizacia sa moze robit hocikedy, len sa mam objednat. tak pockam na mrchu a objednam sa po nej, dam si ju urobit tak ako si ty pisala, ze medzi mrchou a ovulkou 😉

genio
24. led 2014

@leamax no co nejdřív po MS, je to nejúčinnější 🙂 no pomačkala mi nějaké body v tříslech a ptala se jestli mě to bolí, tak sem řekla že ne, a měla jsem to prý víc uvolněné, takže teď cvičit cvičit a uvidíme. no ta bolest asi teda nevadi, obcas to muze byt treba spatnym sezenim nebo necim 🙂

leamax
24. led 2014

@genio no super, tak dufam, ze mne povie to iste 🙂 a ved ty cvicis, nie?

pink84
24. led 2014

@leamax
@genio
muzu se k vam pridat? ja jsem objednana na 29.1 na prvni cviceni a nevim co me ceka🙂)

genio
24. led 2014

@pink84 jasné, neboj není to nic hrozného. cvičení samo o sobě je příjemné a jednoduché, nepříjemná je ta mobilizace, ale taky to není nic hrozného 🙂

genio
24. led 2014

@leamax no cvičím, respektive snažím se, ale jakože budu pokračovat 🙂 přidala mi další 3 cviky takže už to je docela na dlouho 🙂

leamax
24. led 2014

@pink84 vitaj 🙂 neboj, je to v pohode, len fakt ta mobilizacia je trosku neprijemna. zalezi v akom stave mas telo, cim horsie (asi aj ja som mala), tym je ta mobilizacia neprijemnejsia. ale zvladnes to 😉
@genio no ja tiez cvicim. snazim sa - ak mi to nahodou nevychadza, tak najviac tak raz za tyzden vynecham. inak sa snazim kazdy den. som zvedava, co mi povie

genio
24. led 2014

@leamax no mě ta fyzioterapeutka říkala že léčba trvá cca 6 měsíců, tak musíme vydržet a snad to vyjde 🙂

leamax
24. led 2014

@genio vyjde, urcite 🙂

pink84
24. led 2014

@leamax
@genio
ja od zitra budu užívat jeste Nosifol🙂 tak jsem zvedava
moje sestricka otehotnila uz za 5 mesicu 🙂)))
Tak nam se taky zadaří🙂)))

leamax
24. led 2014

@pink84 urcite ano. niekde som citala, ze sa niektorym zenam dokonca podarilo uz po mesiaci otehotniet 🙂
ja beriem inofolic 🙂

genio
27. led 2014

@pink84
@leamax no mě říkala fyzioterapeutka že tak do půl roku, a pokud ne tak se opakuje cvičení, ale prozatím že koho tam měla tak se to podařilo do půl roku, jedné paní dokonce po 2 měsících 🙂 takže není možné 🙂

leamax
27. led 2014

@genio takze najneskor do pol roka sme vsetky mojzisovej cvicitelky uspesne tehulky 🙂 🙂 🙂

genio
27. led 2014

@leamax tak tak 🙂 jen mi ještě jedna paní doporučovala jíst lněné semínko - pomleté, že si to mám dávat na každé jídlo, nebo jen tak sníst jednu malou lžičku denně.

leamax
27. led 2014

@genio fakt? a to je na co dobre?

genio
27. led 2014

@leamax no jednak na celé pročištění organismu, a pak na dobré prostředí v děloze - lépe dorůstá sliznice. tak mi to bylo řečeno.

leamax
27. led 2014

@genio ideme vyskusat? ja som doteraz pila nieco na odkyselenie, precistenie organizmu a teraz som zacala zase pit caj na podporu uhniezdenia 🙂

genio
27. led 2014

@leamax no za zkoušku nic nedáme 🙂 ublížit nám to určitě neublíží 🙂

leamax
27. led 2014

@genio presne tak a uz si zacala?

genio
27. led 2014

no dneska jsem si koupila, teď přemýšlím na čem to pomlít 🙂
@leamax

leamax
27. led 2014

@genio no vidis, ty brdo, to ma nenapadlo. a na mlynecku na mak by sa to nedalo? mak je tiez predsa taky drobny, to by sa mohlo dat 😉

genio
27. led 2014

@leamax no to urcite pujde na tom, jen ja nemam takovy mlynek, musim si ho poridit 🙂

leamax
27. led 2014

@genio no ja uz mam, dostala som ho od nasich na tieto vianoce - ako keby vedeli, ze 😀 inak ho kupili v tescu a na nase stal cca 7€, tak ani nebol drahy 😉

genio
27. led 2014

@leamax zítra se po něm kouknu 🙂 děkuji za tip 🙂

bernicka
27. led 2014

@genio Četla jsem, že se bavíte o lněném semínku. V prodejnách DM jsem viděla ty seminka již pomleté, tuším, že to bylo od Alnatury. Jinak jsou semínka moc dobrá na trávení a podporují i rovnováhu hormohů v těle.

xpetruska
18. bře 2014

Ahojky, přidávám se k těm, co se odhodlali cvičit podle Mojžíšové. Dneska jsem byla na prvním setkání s fyzioterapeutkou, no říkala mi, že se nediví, že otěhotnění nešlo, komplet celá zablokovaná 🙂 Udělala mi uvolnění kostrče per rectum a to byla teda síla 😖 musela jsem si pak vzít volno v práci, šílená únava, šílená bolest hlavy, bolest celého spodku a strašná únava 🙂 Tak jsem se doma prospala a už vše v pohodě 🙂 už mám dneska i poprvé odcvičeno. Je někdo, kdo se do toho dal podobně jako já? 😎 A pijete ten čaj podle Ludmily Mojžíšové? byl mi doporučen, tak jsem si ho hnedka objednala 😅

cherralie
12. dub 2014

@xpetruska ahoj, ja jsem na prvni lekci objednana v utery. Mobilizaci mi bude delat az na dalsim cviceni. Jsem na to hrozne zvedava a vkladam posledni nadeje do mojzisovky (coz asi neni moc dobre, ale stejne to neovlivnim 🙂. Snazime se uz vice jak 2 roky, posledni rok chodim k apolinari a uz mam za sebou vse krome ivf. S partnerem jsme relativne ok.

Budu moc rada, kdyz se tady budeme podporovat.

xpetruska
12. dub 2014

@cherralie Ahojky, to jsem ráda, že se tu někdo našel, kdo je na tom stejně jako já 🙂 Já už cvičím od té doby co jsem sem psala, od té doby jsem byla 3x na rovnání kostrče per rectum, nejhorší je to poprvé, ale zatím jsem si to vždycky plánovala, abych měla volno, protože únava a tak.. Cvičím každý den ráno i večer a piju ten bylinkový čaj podle Mojžíšové. A už jsou vidět rozdíly.... Třeba menstruaci mám dá se říci bez bolestí, dřív jsem byla absolutně neschopná pro bolest a mám to mnohem míň 🙂 Jinak my se taky pokoušíme asi tak přes 2 roky a kromě IVF vyzkoušeli všechno, i IUI, ale nic. A podle výsledků testů jsme oba naprosto v pořádku. Ale jak mi řekla na rehabilitaci - ono tělo ví, proč to mimčo nepřijme... 😉 Tak jsem ráda, že na to budu připravená a všechno pak bude probíhat snad jak má 😅

cherralie
13. dub 2014

@xpetruska Uz se nemuzu dockat, az si tady posleme foto // 🙂.
Kazdopadne, i kdyby mela byt cesta za mimi mnohem delsi, tak vzhledem tomu, ze mam sedave zamestnani, tak rehab prijde rozhodne vhod. A ms mam taky bolestivou, nekdy mene, nekdy chci umrit🙂. A endometriozu nemam (byla jsem i na LPSK). Takze jestli se bolesti zmirni, konecne nebudu muset v tyto dny proklinat cely svet, zato ze jsem zena 🙂.

Pisnu po prvnim cviceni.

xpetruska
14. dub 2014

@cherralie: Jasně, napiš jak jsi dopadla 😉