Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

kay
6. bře 2008

já jsem Váha 🙂

len
6. bře 2008

Já jsem červnová a kdybych chtěla IVF v červnu, musela bych se začít starat už teď, což nechci 😝
Ale na znamení nevěřím ani v nejmenším, takže se do debaty nezapojím 😉

kay
6. bře 2008

já na ně věřím hodně..a už s emito v životě hodněkrát potvrdilo, že fungují.. ale nikomu to nenutím 🙂

evamik
6. bře 2008

Já jsem lev, takže těsně před vámi... Na znamení nijak zvlášť taky nevěřím, ale lev je nejlepší! 😀

puzzi
6. bře 2008

Já na znamení docela věřím. Horoskopy na dnešní den, to je samozřejmě blbost, ale na hodně lidí sedí povaha jejich znamení. Nebo mi to tak aspoň připadá. Ale samozřejmě brát s rezervou 🙂

len
6. bře 2008

Kay, jasně, já toho ve svým znamení na sebe najdu strašně moc... Problém je, že když chci a hodíš přede mě charakteristiku většiny jiných znamení, dokážu se tam najít taky 😀 Člověk holt vidí, co vidět chce a astrologie je v prvé řadě hooodně dobře promakaná psychologie 🙂

kay
6. bře 2008

puzzi, souhlasím s Tebou, jakožto asi docela často.. 😀 ale jsi vyjímka potvrzující pravidlo, bo já si jako s jediným znamením moc nemám co říct právě s Pannama 🙂

evi, já bych chtěla být někd Lvice, protože absolutně nemám smysl pro zkrášlování sebe sama, nakupování oblečení a tak ☹ na jiné to umím, i byt umím pěkně zařídit, ale o sebe se starat neumím 🙂

evamik
6. bře 2008

Kay, tak takhle bych se taky zrovna necharakterizovala... 😒

kay
6. bře 2008

no však to nemusí platit na každého/ou 🙂

fiallinka
6. bře 2008

holky, tak u mně to vypadá po dnešní návštěvě jednoznačně na dvojčata 🙂. A pak prý Mojžíška nefunguje...

kay
6. bře 2008

fialinko, tak velká gratulace, akorát si nejsem jistá, jestli je to díky Mojže 🙂 jinak holky, dneska nám v práci rozdali knížečky o pěstounské péči že to máme rodzdávat u doktorů a tak.. jestli to není nějaké znamení ☹

puzzi
6. bře 2008

Kay, moje ségra je Váha a táta taky, každej jsou teda trochu jinej, ale jsou oba dost klidný povahy, s každým vyjdou, a někdy trochu flegmouši. Ale to nevim, jestli je znamením nebo v genech.
Len, je to fakt, že v každý dlouhý charakteristice si člověk něco najde, když hledá. Ale fakt znám lidi, na který to jejich znamení pasuje dost. Např. většina štírů, co znám.
Fiallinko, super, krása, paráda, blahopřeju! Tak se o ně hezky starej 😉

kay
6. bře 2008

puzzi, no u nás je i taťka a mamka Váhy, a MM je taky Váhy a myslím, že to bude tím znamením 🙂 i ostatní Váhy co znám, jsou takový klidní milí lidé.. 🙂 a třeba mě se to hodně ukázalo i na ženských rakyních, ty jsou si taky v něčem společně podobné a je jedno, jestli jim je 50 nebo 30 let.. ale jak říkám, nikoho nenutím ani nepřesvědčuju 🙂

fialko, a viděli jste srdíčka a máte fotečky? 🙂

len
6. bře 2008

Puzzi, tak jací jsou štíři, mám jednoho doma? 😀
A Kay - jaký jsou ženský rakyně?

Fialinko, moooc gratuluju! 😵

evamik
6. bře 2008

Fialinko, gratuluju moc!!!!!! Ale taky teda pochybuju, že to je tou Mojžou... 😉

kay
6. bře 2008

rakyně jsou takové hrozné introvertky... a pořád mám pocit že trpí... 🙂

len
6. bře 2008

Kay, tak ti nevím, jsem prý typický cholerik (pravda, s mírně melancholickýma sklonama 😉 ), no a trpím, trpím, v slzách se doma utápím... 😀 Ne, vážně, na mě to nesedne, i když zastánkyně horoskopů určitě řeknou, že výjimka potvrzuje pravidlo 😉

evamik
6. bře 2008

Já už jsem asi pochopila, kde tak rychle Len před tím vyšťourla ten Sysifos, co?! 😉

len
6. bře 2008

Jo, šířím tuhle zprávu - Zdravotní obuv v Ječný (když jdete z Karláku, tak asi třetí barák po pravé ruce) - vyhněte se jim obloukem!!/! Sice mimo téma, ale mám na ně takovou pifku (podrobnosti ve Snažilkách nad věcí), že je budu pomlouvat, kde to půjde 😝

Evo - Sysifos na mě vyskočil náhodou z Googlu, běžně ho nenavštěvuju, ale znám ho a přiznávám, že s ním v mnohém souhlasím 😉

evamik
6. bře 2008

Len, já jsem v tom dost rozpolcená - když vidím, na co všechno lidi skočí, tak s nimi taky celkem sympatizuju, ale jinak mám pocit, že ne všechno je opravdu vysvětlitelný v souladu se současnými vědeckými paradigaty... 😉

len
6. bře 2008

Evo, píšu v mnohém, ono dost věcí je tak nějak na hraně, třeba Mojžíšová taky není stoprocentně vědecká metoda, i když má velice reálný základ a hlavně funguje 🙂 Ale spousta věcí nemá ani ten reálný základ, funguje jenom občas a stejně tomu lidi věří (třeba hádání pohlaví z prstýnku¨) 😉

puzzi
6. bře 2008

Len, štíři, jo? Pracovitý, ženou se za úspěchem, občas umí jít i přes mrtvoly. Umí vystihnout tvou slabinu a prakticky s úsměvem ti ji vpálí. Myslí si, že je to upřímnost, ale občas je to neomalenost. Rádi vytahujou starý věci. Jsou docela živý, pořád musí něco dělat, možná až moc. Ale svým způsobem jsou i obětavý a hodný, ale maj u toho trochu kecy 😉
Tak co? Sedí to trochu? Já znám 4 štíry, na 3 z nich to sedí, na jednoho zas až tak všechno ne.
Kay, tak s těma váhama je to zajímavý, že to docela sedí. A co Ti vadí na pannách? 😀

len
6. bře 2008

😀 😀 😀
Tak to jsi právě popsala přesný opak mýho chlapa, ale fakt do písmene, nemá s touhle charakteristikou společnýho ale vůbec nic 😀

evamik
6. bře 2008

Len, souhlas! 🙂

puzzi
6. bře 2008

Len 😀 Tak možná jsou chlapi jiný, já znám čtyři štírky, štíra chlapa žádnýho. Škoda no, aspoň se nemusím bát kdybych náhodou čekala dítě štíra. Budu doufat, že bude jiný než ta většina, co znám 😉

len
6. bře 2008

Úspěch pro něj nic neznamená, dobrovolně dělá v malý firmičce, kam každý den dojíždí hodinu a půl MHD, i když by jinde dostal 2x tolik, a přes mrtvoly by nešel ani omylem, má hrůzu z toho, aby nikomu neublížil (na rozdíl ode mě 😉 ). A co se týče upřímnosti-neomalenosti, než z něj něco vytáhnu, trvá to léta, hlavně, aby mě nějak neranil, slabiny svého okolí sice přesně zná, ale obchází je obloukem, aby neučinil někoho smutným nebo ho nedostal do rozpaků. A že by musel pořád něco dělat... no, když na to přijde, umíme spolu tak proflákat víkend, až to není hezký 😀 Obětavej je, to jo, ale naprosto bez řečí, udělá to beze slova, radši aby to nikdo neviděl 😉

fiallinka
6. bře 2008

holky, srdíčka ještě vidět nejdou, jsem teprve snad 5+0, i když to je trošku napřed... a ani fotku jsem zatím nechtěla, vydržím, až budou větší 🙂

A sice si nemyslím, že by za to ta Mojža vyloženě "mohla", ale asi se mimča líp chytnou v těle, které je na to cvičením dobře připravené... já jen doufám, že zas budu moct časem cvičit a že mi to přispěje i k dobrému těhotenství a že připravené tělo ty potvůrky dlouho udrží - fakt si myslím, že to má nějaký smysl...

puzzi
6. bře 2008

Len, tak to je dobře, že to nesedí. Ta tvoje charakteristika je mnohem lepší, než co jsem o štírech napsala já 😉
Fiallinko, taky věřím, že Mojža pomáhá i s uhnízděním. Ta moje fyzioterapeutka mi to vysvětlovala tak, že když nejsou orgány na správném místě, když jsme křivé, tak mají víc práce samy se sebou, aby pracovaly, jak mají a pak už jim občas nezbyde síla na nějakej nadstandard. Zatímco díky Mojže orgány pracujou bez problémů a zárodek ještě uvítaj, že maj trochu co dělat 😀

barik
6. bře 2008

Jsem naštvaná jak... Připadá mi, že chodím na tu rehabku úplně zbytečně. Nic tam se mnou nedělají! Dostanu maximálně elekřinu a to je vše! Ani mě nezkontroluje, jak se to pocvičení vyvíjí nebo jestli nejsem nějaká zablokovaná! Holky,co si o tom myslíte?

len
6. bře 2008

Barik, jestli ti to nesedne, akus to jinde, pro mě je hrozně důležitý i to, abych z toho měla sama dobrý pocit 😉