Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

pehamek
8. led 2011

@jajkaz ¨no on je problém, že gynekologa mám v Brně, ale jinak žiju už nějakou dobu v Praze. Jinak mohla bych se zeptat na kolik jsi byla lekcích?

@lifinka jinak ta stránka co jsi sem dávala, tak je sice fajn, ale hodně stránek tam nefunguje. Vybrat se ale určitě dá..

petka21
8. led 2011

@jajkaz No ona mi neřekla na prvním narovnání když byla ovulka,že se nemáme snažit a řekla to až na druhým,ale už bylo asi zaděláno 😀 Takže mě v jeden týden 2x odblokla,to byla úleva parádní 😎 A dala mi na doma cviky,které sem dodržovala,spíš první týden,pak jen jak byl čas a jeden cvik jsem si záda ulevovala i když sem byla těhu 🙂 Já si to taky nechala napsat přes doktorku,takže sem to měla zadarmo 🙂 Ta moje co to dělá tady ve Zlíně,je perfektní dostala sem na ni typ a hned tam šla a jak je vidět,je to profesionálka 😉

Holky napřed si najděte nějakou fyzioterapeutku,zavolejte si jí nebo osobně se sní domluvte,zda jste v hodné na to narovnání ,ona si vás zkontroluje a pokud vám to doporučí zajděte si pro žádanku ke své gynekoložce 🙂 Jak žádanku dáte fyzioter.určí vám kdy vás odblokne a pak vám dá cviky 🙂 U nás to bylo vše rychlo,jak objednání,tak narovnání tak těhu 😵

pehamek
8. led 2011

@petka21 a to narovnání je součástí metody od Mojžíšové? Já se omlouvám, ale nějak se v tom neorientuju. Takže prvně odblokování a potom ty cviky jestli jsem to pochopila.

Jinak kdyby byl ten fyzioterapeut z Brna, tak by to taky nevadilo🙂 Třeba někdo poradí. Určitě někdo z Prahy nebo Z Brna u někoho byl.

petka21
8. led 2011

@pehamek V srpnu to u mě bylo tak,že napřed mi zkontrolovala tělo,jako záda,pánev,jestli jsme někde bloklá a zda je narovnání nutné. Řekla,že mám bloklou pánev z hormonů,ale že to bude ok,že to odblokne.Na další vlastně jako by první návštěvě,mě narovnávala na lehátku různýma tahama atd,jak mě tahala za hlavu a nohy,to byla úleva velká ukázala mi cviky co sem měla doma 2x denně dělat ode dne kdy mě narovnala,pak ob den sem šla znovu,to už mi rovnala kostrč,to už trošku bolelo,a ještě mě nahřívala půl hoďky na nějaké dece,ale domů sem šla lehká jako pírko a měla nakázané cviky 🙂 A další návštěva byla v září zase v době ovu,ale na tu už sem nešla páč nedorazila MS a šla sem jen oznámit,že jsem těhule 🙂 Sama sem tomu nemohla uvěřit a vůbec sem s tím nepočítala 🙂 Snad brzy najdete nějaké dobré fyzioterapeutky,které se Mojžíšovou zabývají 🙂

pehamek
8. led 2011

@petka21 díky moc za všechny informace. Jinak gratuluju k těhotenství a přeji hladký a nekomplikovaný porod.

petka21
9. led 2011

@pehamak Děkuji 🙂

kajka39
9. led 2011

@pehamek - ahoj, ja chodim na mojzisku do Prahy, je tam vyborna fyzoterapeutka v Holesoviciach, ak mas zaujem napisem ti kontakt. Treba sa objednat na 1hod. konzultaciu, kde ta vysetri a navrhne co a ako dalej. Ta pani je priamo este ziacka Ludmily Mojzisovej a robi povodnu klasiku mojzisky. 😉 😉

pehamek
9. led 2011

@kajka39 ani jsem nedoufala, že by se někdo ozval. Mohla bych se zeptat jestli to máš přes pojišťovnu a nebo ne? Kolik tam stojí jedna hodina? Jinak budu ráda za kontakt. Kdyžtak můžeš mi to písnout do soukromé zprávy? Děkuju moc..

sipkova1
9. led 2011

@pehamek Když si napíšeš nebo zavoláš do nadace Mateřská naděje, tak Ti dají seznam a poradí terapeuta ve Tvém okolí.
http://www.materska-nadeje.cz/kontakty.htm

pehamek
9. led 2011

@sipkova1 děkuju moc. Zkusím tam napsat. Rády bych právě ale někoho na doporučení..

labutka1980
9. led 2011

pehamek Já mám hodně dobrou zkušenost s Evou Novákovou, viz dříve uvedené stránky. Těhotná zatím nejsem, ale vím, že mi odblokování a cvičení hodně pomohlo cítit se lépe. Naposledy jsem u ní byla na konci listopadu, kdy konstatovala, že na mě z hl. fyzio iž není nic, co by mi mělo bránit otěhotnět. Jen má dlouhé objednací lhůty: na 1. návštěvu mě objednala asi za 1,5 měsíce, možná je to tak ale i jinde. Vím, že má dobrou pověst i mezi ostatními fyzioterapeuty.

pehamek
9. led 2011

@labutka1980 díky moc. Na ni jsem právě se dívala, že bych za ní zašla, když by nikdo nikoho nedoporučil.

inza
24. led 2011

@kajka39: ahoj, tak mam uspesne absolovani cviceni u Babi a jdiu ted az v breznu...Jo a Janda byl napoprve...🙂

inza
24. led 2011

@pehamek: v tech Holesovicich je vyborna. jo a pojistovna to tam nehradi...Mojzisku hradi jenom nekde...musi mit ten fyzioterapeut smlouvu z pojistovnou primo na cviceni dle Mojzisky....

rady007
24. led 2011

@lumcag

Ahojky 🙂,

můžu se zeptat, kolik platíš u paní Bábíčkové za hodinu u ní? Děkuji

rady007
24. led 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla poprvé na "mojžíšovce" dělala mi odblokování a povídala... byla jsem tam cca 2 hodky a za to jsem platila 1 500, - zítra tam jdu znovu, ukáže mi cviky... taky 1 500, ta cena je normální??

alienka24
25. led 2011

ahoj holky, tak já teda chodila na mojžíšovku k fyzioterapeutce ahradila mi to pojišťovna takže fakt nevím zda jsou to normální taxy, ale přijde mi to docela dost na to, že se jedná třeba i o rok cvičení a měsíční docházení na mobilizace 😕

alienka24
25. led 2011

ahoj holky, tak já teda chodila na mojžíšovku k fyzioterapeutce ahradila mi to pojišťovna takže fakt nevím zda jsou to normální taky, ale přijde mi to docela dost na to že se jedná třeba i o rok cvičení a měsíční docházení na mobilizace 😕

lumcag
25. led 2011

@rady007
Ahoj já už k ní nechodím. Ale vstupní prohlídku jsem měla také za 1500kč.
A pak jsem každou další návštěvu nechala u ní 800kč. 😉 Ale mohu říci, že mi dost pomohla a za to jsem ji vděčná, protože kdybych k ní nešla utrácela bych zbytečně za IVFa IU a žádný výsledek by z toho nebyl. Tak mi zmobilizovala kostrč a do roka a do dne jsem otěhotněla. 😎 A díky ní máme krásného chlapečka Martínka.
Na další zimu bych k ní chtěla jít, aby mě zkontrolovala. Snad to stihnu.prý by do dvou let měla jít do důchodu.
Asi to vypadá, že z druhým početím začnem o něco dřív. 😀

inza
25. led 2011

@rady007: hele ja u ni platila za vstupni vysetreni cca hodina 300Kc, celkova mobilizace 2 hod 1500 a pak castecne mobilizace 1 hod..800. Jdes na celkovou ,mobilizaci a pak cca 3 castecne po mesici a pak za tri mesice zase dalsi kontrola

chrobacek
27. led 2011

ahoj holky, prodávám čaj od Mojžíšové co mi zbylo 600g za 200,- včetně poštovného, kdyby měl někdo zájem napište do IP, dík Petra

chrobacek
27. led 2011

vidím, že se bavíte o cenách já to měla hrazené pojištovnou, protože doporučenku mi napsal dr.

rady007
27. led 2011

Tak uvidíme... No... Teď jsem tam byla ty dva dny, masáž, vysvětlení a další věci... Mám cviky, čajík a uvidíme... No a stálo mě to 3 000,- každou návětěvu má za 1 500, § s tím, že teď tam půjdu 5 den cyklu a pak stačí 1x za 2 měsíce..... Ale říkám, si, že 1 500,- je sice dost, ale stejně bych je někde utratila... a tady to investuji do svého zdraví a do mimíska 🙂

barce
27. led 2011

holky ja sem dostala z Materske nadeje doporuceni na pani Sonu Vankovou sidlici na P5 v Zenskych domovech. chodim k ni dlouho, mne konkretne Mojziska nepomohla 😒 , ale je podle me dobra, pomohla mne urcite s bolesti zad, ktera sem mela zablokavana kde vsude 😒 . delala dlouhy leta v Motole u Kolare. je teda taky dost draha,1300,- - 1500,- ze navstevu, ktera je vzdy cca 1,5h.

rady007
27. led 2011

Barce- ano, ano, k ní chodím i já 🙂 A japato, že ti nepomohla?? Působí na mě hrozně fajn a je mi dobře... tak uvidíme....

barce
1. únor 2011

rady, proste na me mojzisova nezafungovala co se otehotneni tyce 😒 . cvicila sem poctive cca pul roku a pak uz sem na to zacla kaslat......
my mame pricinu neplodnosti neznamou, takze zkousime vsechno mozny. ale jinak ona je fakt fajn, vzdycky si hezky pokecame 😉 , akorat ze je teda fakt draha 😒 .

alienka24
1. únor 2011

ahoj holky, já cvičila něco přes rok a nakonec to pomohlo, ono ten půlrok cvičení je minimum a chce to vytrvat, někdy to může přinést výsledky až po dvou letech cvičení 😉 no ale kdo to má vydržet že?

rady007
1. únor 2011

Tak teda doufááám, že u mě to zapůsobíííí 🙂) Moc si mimčo přejeme 🙂))))) Tak snad to příjde.. Už popíjím i čajíík 🙂)) Tak Barči, držím ti palečky!!!!!!! A Alineko, gratulujiii 🙂))))) A co jsi měla za problémy, jestli se mohu ptát??

alienka24
1. únor 2011

@rady007 já jsem měla problémy s cyklem, s anovulací a nedozráváním vajíček, plus teda bolestivé pánevní dno, takže postupně díky cvičení, bylinkám a pak i horm. stimulaci se mi podařilo tělo nahodit a začlo fungovat 😉

jajkaz
1. únor 2011

@alienka24 Ahojky Ali, tak jak to s vámi vypadá??? 🙂