Metoda podle Mojžíšové

lemulca
8. zář 2007

Ahojky holky, nikde jsem tady podobné téma nenašla tak ho zakládám, snad se někdo přidá. Už od června jsem hledala někoho, do umí metodu paní Mojžíšové. Našla jsem paní, asi 30 minut rychlejší jízdy autem od mého bydliště, v jiném městě. Když jsem jí volala, tak chtěla doporučenku od mého gynekologa. Bohužel tu se mi z něj ani napotřetí nepodařilo dostat (jestli jsem to správně pochopila tak s doporučenkou to hradí pojišťovna a bez ní pacientka)
Nakonec jsem ale dostala kontakt na paní přímo v mém městě a včera jsem u ní poprvé byla! 😀 bez doporučenky, takže si vše hradím, ale co nadělám.

inza
3. kvě 2010

svoba: tak vitej 😀 Dpocinek musi byt a s praci se to nema prehanet nema nozicky a neutece 😀

pampusik77
3. kvě 2010

svoba vítej a práci nepřeháněj 😀

inza
3. kvě 2010

melo byt odpocinek 😀 nejak se vloudil sotek 😀

inza
3. kvě 2010

tak za tri tydny me ceka mobilizace 😝

svoba
3. kvě 2010

díky, holky! no, mám zpoždění. ale bojím se doufat. 😉

inza
3. kvě 2010

svoba: tak drzim palce at to vyjde 😉 a zpozdeni je pekne dlouhe cca 9 mesicni 😉

svoba
4. kvě 2010

hihi. snad bude. koncem týdne půjdu ke gynekologovi. pak dám vědět. 🙂

pampusik77
4. kvě 2010

svoba-držím pěsti i na nohách 😉

inza
4. kvě 2010

svoba: u nas drzi i pes 😀

svoba
4. kvě 2010

máme dvě čárky. jupíííííííííííííí!!! ale ještě jsem stále opatrná a nechci se moc radovat. 😉

pampusik77
4. kvě 2010

svoba-no teda toto!!!!!!Tak teď držíme ještě pevněji 😀 😀

chiwule
4. kvě 2010

ahoj holky, průběžně vás čtu, začala jsem taky chodit na cvičení, zatím první měsíc, tak spíš sbírám zkušenosti vás ostatních. Chtěla bych pogratulovat svobě k přirozenému těhu, trpělivost a dovolená se vyplatila 😉 držím palečky do dalšího průběhu a ať je vše v pořádku 😵

inza
4. kvě 2010

svoba: tak pekne prekvapko 😀

svoba
4. kvě 2010

děkuju! a to už jsme byli objednani na ivf spolu s icsi. tak uvidíme.

inza
4. kvě 2010

svoba: bud rada ze se to povedlo bez asistence 🙂

pampusik77
4. kvě 2010

alespoň použijete peníze třeba na dovču 🙂

svoba
5. kvě 2010

no, já se děsila píchání hormonů. zatím to nechci zakřiknout. strašně se mi ulevilo.

inza
5. kvě 2010

svoba: jo to verim ze se ulevilo. Tise ti zavidim 😉 a strasne ti to preju 😎

jajkaz
5. kvě 2010

Svoba, tak moooooc držím palečky 😵 Je to super zprávička 😉

inza
10. kvě 2010

svoba: tak jak jsi dopadla u dr?

pampusik77
10. kvě 2010

já jsem taky zvědavá....

svoba
10. kvě 2010

těhu potvrzeno. jupííí. ale od pátku jsem trochu krvácela a špinila, včera už jen ležela, dnes byla v nemocnici a snad vše ok. těhu povrzeno, viděla jsem i fazolku. jen jsem nedostala foto. hihi. celý den hektický ...

alienka24
10. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem zpět dovči, koukám že další těhulinka, tak svoba...moc a moc gratuluju 😉

pampusik77
10. kvě 2010

svoba-hlavně si dávej pozor 😉 A hooodně odpočívej,s miminem to někdy bude fakticky náročné.Mně Filip dneska skoro celý den prořval a já jsem KO.Ale stojí to zato!!!!

inza
10. kvě 2010

svoba: velka gratulace

svoba
11. kvě 2010

díky vám!!!! posílám hodně síly!

jajkaz
11. kvě 2010

Svoba, gratulka a moc držím palečky, aby vše dobře pokračovalo. 😉

zuuzana
11. kvě 2010

Ahoj všechny,
včera jsem byla u svého gynekologa a ten mi předepsal cvičení podle Mojžíšové. Mohly byste mi, prosím, poradit, jak sehnat dobrého fyzioterapeuta? Netuším vůbec, jestli mezi cvičitely je nějaký rozdíl nebo ne. Neznáte někoho dobrého z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí (čeladná, kunčice pod ondřejníkem, frýdek-místek atd.). Radši bych šla někam na doporučení.
Děkuji moc

jajkaz
11. kvě 2010

Ahojky - jedině paní Mališová v nemocnici ve Frýdku. Cvičila jsem 2 měsíce fakt poctivě a teď jsem v 10. týdnu. Já jsem z Palkovic 😉

jajkaz
11. kvě 2010

Tím jedině nemyslím, že by byla jediná, ale že je naprosto senzační!!!!!!!