Miminko počas školy. Dá se to zvládnout?

deenakee
2. pro 2008

Ahojte. Hledám všechny snažilky, budoucí snažilky těhulky a maminkou, které si chtějí pořídit miminko na škole. Nebo o tom teprve uvažují. Pořád se rozmýšlím , zda je správné mít miminko v posledním ročníku VŠ, ale už po něm velmi toužím. Máte Někdo podobný problém. Měli jste někdo miminko na škole? Dá se to zvládnout? 🙂

renat2
16. pro 2008

Raději myslet na něco jiného 🙂 😉

deenakee
autor
16. pro 2008

No zápočtové je vždycky hnus, ale už to máme za pár. A pak bude pár dnů vánočního oddychu 🙂

renat2
16. pro 2008

Jo jo, já se na Vánoce těším jak malé dítě, protože fykt cítím, že odpočinek potřebuji, i když ne třeba úplně kvůli škole, nestíhám tak všeobecně. a hlavně po Vánocích nás už možná budou čekat dvě čárky, kdo ví...

deenakee
autor
16. pro 2008

Fakt ? Pustili jste se do miminka? Možná jsi to tady už někde zmiňéovala, pokud jo tak se omlouvám. Ale každopádně bude držet palce : ) Doufám, že nám napíšeš, jak to dopadlo : )

renat2
16. pro 2008

No pustili nepustili, jednoujsme to neuhlídali, tak jsem si řekli, že už to je jedno. Jako něsnažíme se, necháváme to přírodě...prostě když to dopadne, tak to dopadne, když ne, tak ne...Více to začneme sledovat po Novém roce, tak uvidíme.
určitě dám vědět!!

deenakee
autor
16. pro 2008

JJ budu se těšit s tebou : ) já to do toho léta asi nevydržím 🙂

renat2
16. pro 2008

To budeme rádi🙂 No upřímně, my jsme to původně taky měli cca na léto, ale to se prostě nedá, ono pak přemýšlíš, co je lepší, kdy to je nejvhodnější, jenže to by taky mohlo trvat do aleluja, takže jsme posunovali posunovali, až na ten únor (cca) a podívej teď. 😀

deenakee
autor
16. pro 2008

No a ty taky končíš příští rok? Nebo už tento? (nechce se mi listovat zpět...) 🙂

renat2
16. pro 2008

Toť otázka, končit bych měla teď v červnu, ale mám pocit, že to nezvládnu, takže holt budu prodlužovat, což u nás dělá snad každý, jde do práce, apod. a pak jen dorazí udělat státnice.
Mám za sebou státnice z pedagogiky y psychologie, čekají mě ještě z geografie a z němčniny. Z geo bych chtěla jít v červnu a tu němčinu si nechat na ten další rok. K tomu samozřejmě ještě diplomka, uvidím, jestli ji stihnu do března, chci si s ní pohrát, protože to téma je zajímavé a chci tím na něco upozornit. Ale nehrotím to, kdybych fakt měla čekat po škole, tak by to sice mohlo být v červnu, ale spíš v prosinci, lednu, možná v dalším červnu...na to už nemám.

papaya1
16. pro 2008

Ahoj, přeju hezký večer 🙂 koukám, že tady se přehodnocujou plány 🙂 u nás se taky vážně uvažuje o lednu 😀

renat2
16. pro 2008

Papaya: No tak hurá do toho, ať v tom nejsem sama🙂 To prostě nejde vydržet. Jak si na tom ty ze školou?

papaya1
16. pro 2008

No momentálně se snažim učit na zítřejší test, ale nějak to nejde 🙂 Ale jestli ten test nenapíšu, nepustí mě v červnu k bakalářkám, to by byla teda trochu komplikace, ale snad to nějak dopadne...

deenakee
autor
16. pro 2008

Máš pravdu renat, nejde to vydržet (hlavně v období kolem ovu) ale já mám ještě 2 semestry školy tak holt musím ještě aspoň jeden semestr počkat.... no a tenhle web mi v tom aspoň trchu pomáhá 🙂

renat2
16. pro 2008

Papaya: tak to držím palce, určitě to zvládneš.

Deena: takže ty končíš kdy, v jakém si ročníku, dva semestry to znamná ještě rok? Čili do příštích Vánoc?? Plus minus.

deenakee
autor
16. pro 2008

No jsem ve čtvrťáku, čeká mě páťák a konec. Ale už mám jen dva semestry školy a v posledním semestru jen státnice...takže když bych otěhotněla hned v létě, budu s mimi robit státnice.
Proto jsem se rozhodovala zda nepočkat do září. Ale odůvodnila jsem si to tak, že v létě nemám žádný stresy, takže by to pro ty první 3 měsíce bylo nejlepší : ) A když neotěhotním hned aspoň mě to nebude tak mrzet 🙂

renat2
16. pro 2008

Tak už jsme zase tu, dneska byly bř. tance záhul, uff, člověk by neřekl, kolik je na břiše svalů🙂

Deena: aha, tak to máme stejně, my teda ještě v letním semestru máme 3 předměty, jednohodinové diplomové semináře, ale jen od půlky února do cca konce března...a myslím, že kdyby bylo třeba, šel by dát individuál🙂

papaya1
16. pro 2008

Jé břišní tance sem taky vždycky chtěla zkusit. Jak dlouho trvá jedna hodina? (žeby hodinu? 🙂 ) Myslíš, že se to dá i pro ty, který nejsou nějak extra pohybově nadaný?

andik.s
16. pro 2008

renat, myslím, žes to tu někde psala, ale děláš školu v Ústí nad Labem? Já tam dělám dálkově pedagogické minimum a je to děsné... sice mají úplně primitivní nároky, ale taky ten přínos je nulový... a jak to tak čtu, celá škola je poněkud podivná... to si ještě říkám zlatá Karlovka a ty moje praštěný mediální studia... mám už jakýs takýs rozpis zkoušek a od teď do konce ledna budu v jednom kole, jestli to ale všechno udělám, tak v půlce února vyrážíme s přítelem na dovču na hory, tak mám doboru motivaci (no ale hlavní motivací je všechno udělat letos a neopakovat nic páťáku, abychom mohli doma v klidu těhotnět 🙂)

renat2
16. pro 2008

Papaya: No my máme hodinovky, některé firmy to dělají na hoďku a půl. je to super, mě to bezva uvolňuje, je to dobré na pánevná svaly a břicho...a baví mě to.

V začátečnících se jede opravdu od začátku, učí se základní pohyby, takže myslím, že bys neměla problém. Já se třeba ztrácela v aerobiku, když se mělo točit na jednu stranu, já se točila jinam apod....tohle je něco jiného. určitě to zkus.

papaya1
16. pro 2008

Tak to si mě navnadila, po novym roce se možná odhodlám, třeba budou začínat nějaký kurzy 🙂 Mě právě takovýty airobiky moc neba, jediný, co mě fakt bavilo, byl aqua airobic, ale docela trpim na různý infekce, tak sem toho radši nechala...

renat2
16. pro 2008

A odkud jsi? Zkus kdyžtak www.aisha.cz, nebo www.centrumtance.cz. Já chodím od Aishi, lektorka je moje vrstevnice - holčina z gymplu, co chodila do paralelky. nejdřív jsem se toho bála, ale je to super.

papaya1
16. pro 2008

No momentálně bývám přes týden v Praze, takže by to šlo. Dík, prozkoumám to 🙂

deenakee
autor
17. pro 2008

Renat , tak nevím zda na Vánoce nebudu testovat s tebou 🙂 Měříte si někdo BT? Já mám vždycky v období zkouškovém BT jak zuby od pily a včera jsme to s manželem trošku riskli (páč jsem si myslela že už se teplota zvedla) a ona zase klesla , tak možno se k tobě přidám renat 🙂 Ale ta možnost je hodně maličká... 🙂

renat2
17. pro 2008

deena: To by bylo super, ale já si moc šancí nedávám, sice to ujelo, ale ... u když do Vánoc času dost🙂

Jinak mám jednu výbornou a jednu horší zprávu. Nejdřív ta lepší - dnešní referát dopadl na jedničku, jen jedna chybička se vloudila, ale v pohodě. Paní měla dobrou náladu, neřekla ano slovo, byla konsternovaná a pochválila mě za velmi vysokou úroveň obsahové stránky, tak mám radost.

Horší zpráva je, že od rána (a bohužel mě to chytlo ve vlaku) mám průjem řeknu Vám, takový křeče apod jsme neměla ani nepamatuji, musela jsem v Ústí koupit endiaron, protože bych asi nedojela teď ležím a záchod je mým drhým domovem.
Prý to nějak řádí, ale že proč zas jsem musela já...☹ musela jsem koupit endiaron, jinak bych domů nedojela a i tak byla kovbojka.
Doufám, že to bude dobré
Štve mě to, zítra máme posezení z práce a jarmark (zakončení celoškolního projektu Vánoce), ale nejsem schopna vydržet bez WC ani hodinu...

deenakee
autor
17. pro 2008

Renat jsi šikulka.. 🙂 🙂 s tou jedničkou

S tím průjmem zkus černé uhlí, to taky celkem pomáhá a smecta ta je výborná....a hlavně dietku ať se brzo vyléčíš.... 🙂
No asi nějaký bacil... ale tyhle průjmy trvají tak dva dny... tak to bude určitě už zítra lepší 🙂

No pokud bys byla náhodou těhulka, tak bude WC taky tvůj dobrý kamarád, tak aspoň si na něj zvykneš (i když to je asi slabá útěcha 🙂

deenakee
autor
17. pro 2008

Já jsem ze tří zápočtů dala jeden, jeden jsem ani nezkusila a druhý udělalo ze 60 lidí len 5 (korektura textu 😝

renat2
17. pro 2008

Deena: děkuji, snad to bude brzo dobré, ale přijde mi, že je to horší a horší, břicho bolí jak....

Zápočty dáš příště, však nemusí být vše napoprvé 😉

deenakee
autor
18. pro 2008

Ahojky holčiny?
Není to nádhera že už nám končí zápočtový týden 🙂 Mě dneska zase blbla teplota, takže možnost otěhotnění je nepatrně vyšší (ale spíš pořád jen minimální) 🙂

Co ty Renat, už je dnes lépe? Jak se cítíš ?

janeyzelvicka
18. pro 2008

ahojte 🙂 včera jsem byla na zkoušce, ale asi nic, bylo to pěkně hnusné. ale tu první zkoušku co jsem dělala minulý týden mám 🙂
malá byla doma s tatkou, byla prý šikula a dokonce stihli oběhat doktory. začíná se přitahovat do sedu, už vidím, jak nám tu zachvíli leze 😀
renat gratuluju a at se to brzo spraví... smectu taky doporučuju, jednou v těhu mě chytlo taky průjem + blití, potřebovala jsem nejlíp 2 záchody blízko sebe, ale smecta zabrala 🙂

renat2
18. pro 2008

ahoj holky!

Deena: sice jsem průjem zažehnala, ale jsem nadopovaná práškama...ale je mi pořád zle jak psovi. V břiše snad sti žad a křeče. Už nevím, jak se schlouti, jsme v klubíčku, to vždycyk na chvilu povolí.

Janey: Jsi šikulka, gratuluji ke zkoušce a ta dnešní bude určitě taky v pohodě🙂
Tatka i malá jsou koukám super dvojka a co se toho naučili🙂