Miminko počas školy. Dá se to zvládnout?

deenakee
2. pro 2008

Ahojte. Hledám všechny snažilky, budoucí snažilky těhulky a maminkou, které si chtějí pořídit miminko na škole. Nebo o tom teprve uvažují. Pořád se rozmýšlím , zda je správné mít miminko v posledním ročníku VŠ, ale už po něm velmi toužím. Máte Někdo podobný problém. Měli jste někdo miminko na škole? Dá se to zvládnout? 🙂

janeyzelvicka
21. led 2009

Kolčo gratulace 🙂
Radisko, tak to je síla... mě stačí, jak jsem 14 dnů před porodem chodila na železo, píchali mi ho vždycky do ruky... první dny mi z toho zabylo i špatně a pak už semi si připadala jak nějaký mazák, bodněte to do mně a zas jdu 😀
andik koukla jsem a dala do oblíbených, super 🙂 ty jsi vlastně taky dělala žurnalistiku, že? 🙂

andik.s
21. led 2009

Janey, nojo, loni jsem to dodělala... teď válčím na mediálních studiích... 😒 to je děsný, ale snad už to nějak dotluču...
jak jsi psala, že se moc nechytáš v té oblasti politiky, což se po novináři většinou chce, tak já jsem na to stejně... Byla jsem asi tři měsíce v Hospodářskejch novinách v domácím oddělní a to bylo utrpení... šílená pracovní doba, stres... připadala jsem si tam jak mimoň... ale aspoň vím, že v deníku to není pro mě...
ty dětské stránky - to je pohodové psaní... nevím, jestli to ještě platí, ale čtenáři můžou posílat nějaké své články, třeba příběh a je za to honorář nebo třeba dětská knížka. Tak já se na to kdyžtak přeptám a kdybys chtěla, nebo kdokoli jiný, tak můžeš tu a tam přispívat.

janeyzelvicka
21. led 2009

Jej, mediální studia, to byl pro mě mor! My jsme měli v prváku úvod do žurnalistiky, do digitálních médií a do mediálních studií - pak jsme si na základě toho měli vybrat specializaci... ty mediálky mě fakt vůbec nechytly 😒 tak jsem si dala tu žurnalistiku, zachvíli budu mít předměty jako zpravodajství a tak... třeba psát nějaké reportáže a tak, to jo, taky zahraniční politika mě baví, ale když si představím, jak píšu třeba o Paroubkovi nebo tak, nebo o světové krizi 😖 (Paroubka a spol. teda nemusím a světová krize - tomu nerozumím a nehodlám dělat, že rozumím, pak něco splácám a ono to bude stejně nesmysl)...
Mě by zřejmě nejvíc bavila ta publicistika, nebo teď - sedím doma, napíšu nějaký fejeton, pošlu ho někam... a je mi fajn 🙂 no, ještě mě čeká celosemestrální praxe v Deníku, někdy tak za rok nebo víc, ale tak ty oblastní deníky, to jsou zas takové ty potřebné zprávy 😀 (Zjistilo se, kdo v Gutech krade slepice 😀 )
Mohla bys mi ještě nějak popsat jaké to bylo v těch hospodářkách? to mě docela zajímá 🙂 třeba do ip, at to tu nezahlcujem... 😉

renat2
21. led 2009

Ahoooj holky, tak to mám!!!!!!!!!!! a za 1 !!!!!!!!!!! nemůžu tomu pořád uvěřit, nejhorší zkouška celého studia....ufff, spadl mi káměn ze srdce.

Hannik: Díky za palečky, tu podporu jsme cítila 😉

janeyzelvicka
21. led 2009

renat tak to je super, moc gratulujem 🙂 🙂 🙂

renat2
21. led 2009

Díky

radiska
21. led 2009

taky gratuluju i ja se mozu po dnesku pochlubit vsecky 4 zkousky sem dala akorat z psychopotalogie to dopadlo za 3, nejak se nemame radi, no hlavne ze je to za mnou, a kdo jeste neco ma tak drzim pesti

hannik
22. led 2009

Teeeda holky, vy jste ale sikovne..to ja se morduju a urco to nedam, jsem uz fakt natvrdla jak tatar 😠 jste mi přikladem, jdu se učit 🙂 No a pak v 11 jdu tady u nás do školy, mám tu praxi a mám učit 7. a 8. třídu angličtinu, tak doufám, že mě neroznesou 😀 Jinak se musím pochlubit, že jsem si sehnala brigádku, budu učit v jazykovce, mám radost, aspon trosku budu moct prispivat do naseho rodinneho rozpoctu.. 🙂

renat2
22. led 2009

Hannik: neboj se, to zvládneš, podívej na mě, fakt zkouška, které jsem se bála jak řert kříže a výsledek...?? Super. Budeme ti držet palečky🙂
To je super s tou jazykovkou, určitě si něco vyděláš atd. Já jsme taky začala učit právě z toho důvodu, ale samozřejmě i proto, že jsem chtěla a baví mě to, ale i pro to, aby vše nebylo jen na manželi a mých letních bridádách🙂
Neříkám, že jsme rozhazovační, to né, ale hodně cestujeme, tak je potřeba šetřit na dobrodrůžo🙂

Přeji hezký den, já si jdu umýt vlasy a hodit na sebe ksicht (když jsem s epodívala do zrcadla, tak to stálo za to 😒 takže ti zas bude umělecké dílo. Vyrážím za kamarádkou do nemocnice a pak na nějakou čuměndu do města, že by nový džíny:: 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

janeyzelvicka
22. led 2009

radisko taky gratulace, ach jo, vám to všem jde a já se s tím tak tentuju a známky jsou stejně děsný... ☹

andik.s
22. led 2009

janey, já se s tím taky tak tentuju a nějak to pak při testu nejde poznat.... sice jsem zatím všechno napsala, ale mám dvojky a trojky... a dneska jsme psali z kritických teorií médií a to jsem fakt zvorala... akorát nevím, jak se na to jinak učit, je to hrozná pakárna, to nikomu nepřeju takovej předmět... 😝

janeyzelvicka
23. led 2009

Já ty takové teorie všeho nesnáším... příští semestr mám teorii mezinárodních vztahů - to taky bude opruz... dějiny a jaderné zbraně byly aspoň zajímavé 😖

deenakee
autor
23. led 2009

Ahoj. No já už mám asi všechno ,ale asi mě vyhodí z blbého zápočtu, poněvadž nedám korekturu textu... já prostě nejsu jazykový typ... a ty chyby v tom textu prostě přehlídnu... 😒

deenakee
autor
23. led 2009

Radiska: Teď jsem se koukala na tvoje album (nádherná holčička 🙂 a koukám , že jsi rodila ve Zlíně. Chtěla jsem se zeptat, jak se ti zdála porodnice ve Zlíně a přístup personálu a tak... Taky plánuju tuhle porodnici... až bude mimi na cestě

radiska
24. led 2009

ahoj deenakee : jako mozu ti rect, lezela sem 14 dni v breclave v sestem mesicu, pac mala chtela ven a v sedmym ze mi odtekala voda, a naprosta katastrofa hlavne primas Bambas, v tom sedmym mi rekl ze sem neschopna a nezodpovedna, vrazil do me ty nejvetsi kleste pritom mam v prukaze napsane ze mam ty nejmensi kvuli problemum a takova bolest sem myslela ze omdlim, a tak me vystroval kazdej den, pak sem zjisitl aze si na me vyleval zlost ze mu tam malem umrela jedna maminka, sestricky jak ktera zazila jsem jen jednu dobrou jinak hruza ale zlin ten byl uzasny v breclave maji jednu vanu pro vsecky ve zline je 9 boxu takovych pokoju kde mas svou vanu mice porodni stul asistentku doktora a praktikantku, manza tam s tebu je celej den, bufet je nedaleko, kazdou chvilu te chodi kontrolovat, my sme meli docela tezkej porod ,ale zvladli sme to odvezli me na operacni sal ze me udelaj cisara a porodila sem tam normalni cestou, hodne te tam povzbuzujou rikaj co mas delat a nervou na tebe at tak nejecis a poporodni pece taky super akzde rano chodi natirat siti - v breclave to vubec nedelali, rano jsou tam 3 vizity prvni detska pak velka pro mimica a pro zensky a odpoledne jeste bud zenska nebo detska ale sestricky chodi porad esi neco nepotrebujeme, dostanes tam hrebiek na vlasy olejicek, porad dodavaji ciste hadrove pleny, jinak jednorazovky si vem svoje, obleceni neprebujes davaji tam kazdy den ciste a pekne, ne ty stare kosilky kere davaji v breclave a v novem meste, normalni flausove nebo bavlnene, a za porod ze tam byl manza sme neplatili nikdo i kdyz je to tam napsane, nez budes met mleko tak ti obcas v noci daji kdyz si tam reknes, ja priste budu rodit zas ve zline

hannik
25. led 2009

Ahoj holky, tak jsem tu nejaky den nebyla, dozarizovali jsme s pritelem bytecek, takze jsem zase kaslala na skolu, ach jo, ja se z toho vseho snad nevyhrabu..ale byl to uzasny vikend...zitra a v utery jedu na testy a bojim bojim ☹

radiska
25. led 2009

jo to zname udelali sme si vikend jen pro malou a zitra pisu dve zkousky tak nevim jak to dopadne

janeyzelvicka
26. led 2009

Tak jak zkoušky holky? Já jedu pozítří... ale učit se mi nechce, ztratila jsem motivaci když jsem minule ze sebe vyštávila co se dalo a stejně jsem to nedala.

kolca
26. led 2009

kuk, ahojky,

holky tak držím palečky na zkoušky. Já se pomalu chystám začít psát tu bakalářku ☹

hannik
26. led 2009

Ahoj holky, tak jsem dneska vypotila ten jeden zkouskovy test, uff 2 hodiny jsme to psali a teda jeste ted jsem z toho spocena..zitra ten druhy, no nevim nevim..jinak vam vsem drzim pesticky..a co vase deticky? Jak se maji? 🙂

janeyzelvicka
26. led 2009

Malá tu teď drandí v ikeáckém stanu, večer je vždycky rozmrzelá, ten druhý zub jí leze nějak pomaleji, včera tam měla i krev, tak ji to asi štve 🙂 ale přes den je veselé mimi 🙂

hannik
26. led 2009

janey: to je ten stan, jak se nelibil tem rodicum? No vidis jakou plni sluzbu 🙂 zoubky jsou potvory, uz aby to mela za sebou

deenakee
autor
26. led 2009

Ahojky. Radisko díky za odpověď, jsem moc ráda, že se ti ve Zlíně líbilo, byla jsem tam v pordnici na týden dokonce na praxi... Ale z pohledu personálu to není ono. Tak teď jsem v klidu jakou máme super porodnici a do Břeclavi teda určitě nepůjdu...

Jinak všem držím palce na zkoušky a zápočty

adelka89
26. led 2009

deenake: muzu se zeptat co studujes? 🙂

deenakee
autor
26. led 2009

Učitelství pro 1. stupeň, ale studovala jsem SZŠ ve Zlíně

hannik
27. led 2009

Dobre rano holky, preji Vam vsem hezky den a at se dari. Ja za chvilku frcim na test a pak huraaaa domu 🙂

radiska
27. led 2009

deenake : do breclavi fakt nechod segra tam rodila, synovec byl tyden otoceny prdelkou dolu a neslo to ani cvikama zmenit nechali ju dvacet hodin rodit a pak ji po dvaceti hodinach udelali cisara, chudera pak byla tak unavena ze nemohla ani sama kojit, jako des a to ju taky odorodil bambas, a podruhe taky rodila ve zline pac do brna ju nasi nestihli odvest a baba na dispecinku, kdyz sme volali sanitku mamce rekla proc kvuli blbemu porodu vola sanitku, ze to stoji penize, tak ju tatka mosel ve tri rano odvest, no a taky rodila dvacet hodina ale normalni cestoum, prvni synovec ma po tom porodu priduseni takze je hyperaktivni a ma docela tezkou poruchu ze nam postupne hluchne uz byl trikrat na operaci a nepomohlo to dru¨hy zatim ypada ze bude v poradku

deenakee
autor
27. led 2009

Ajaj. To je mi líto. No dám echo všem známým Břeclavačkám : ) No snad budou oba synovci v pořádku... Teda rodit 20 hodin, to bych fakt nezvádla, tipuju tak maximálně 13 hodin bolestí a pak leda epidural : )
Ale moje kamarádka prý celý den měla kontrakce bezbolestné a teprve k večeru bolestné....a k ránu porodila... takže nakonec sice rodila dost dlouho, ale toho nepříjemného bylo jen pár hodin... 🙂 Asi fakt záleží i jak to postupuje... a jak rychle jdou ty kontrakce za sebou...

deenakee
autor
27. led 2009

Ale zatím jsem pouhý teoretik 🙂 🙂 🙂

janeyzelvicka
27. led 2009

Juj koukám tady se rodí 🙂 radisko tak ať jsou oba malí v pořádku...