Miminko počas školy. Dá se to zvládnout?

deenakee
2. pro 2008

Ahojte. Hledám všechny snažilky, budoucí snažilky těhulky a maminkou, které si chtějí pořídit miminko na škole. Nebo o tom teprve uvažují. Pořád se rozmýšlím , zda je správné mít miminko v posledním ročníku VŠ, ale už po něm velmi toužím. Máte Někdo podobný problém. Měli jste někdo miminko na škole? Dá se to zvládnout? 🙂

deenakee
autor
23. únor 2009

radi. Držím palce ať dojdeš spravedlonosti. Tohle pořádně naštve. Seš dobrá, žes do toho šla.... Velký obdiv...

radiska
23. únor 2009

holky moc dik ja taky doufam ze to dobre dopadne bych tem hajzlikum dala co proto,

janeyzelvicka
26. únor 2009

Ahojte, tak jak? 🙂

renat2
26. únor 2009

Ahoj holky!!

janeyzelvicka
26. únor 2009

Renat, copak to vidím v pase? 😉 🙂 🙂 🙂

renat2
26. únor 2009

Janey: překvapení🙂 🙂 jukni do albíčka, ale psst🙂

janeyzelvicka
26. únor 2009

Páni... moc moc moc gratuluju, to je super!!!!!!! zrovna jsem si četla, jak na minulé stránce píšeš, že k turistickému srazu s dětma ti chybí to mimčo, a vidíš 😉 🙂 🙂 🙂

renat2
26. únor 2009

Janey: děkuji, ale vím,. že je ještě brzo, ale pevně doufám, že bude všechno v pořádku. zítra jdu k doktorce jen na krev, vím, že na UTZ a pod. je brzo, ale potřebuji se jáí na něco zeptat apod.

renat2
26. únor 2009

No tak snad i já na tom srazu s dětma budu to mimčo mít🙂

janeyzelvicka
26. únor 2009

Určitě bude všecko ok 🙂 povídej, kdy jsi zjistila, co na to muž a tak 🙂

renat2
26. únor 2009

Janey, je to teprve čerstvé, proto zatím v tichosti...
V úterý jsem měla dostat ms a nic, měla jsme ji vždy ny hodinu, skoro i minutu přesně...no a když nedorazila, tak jsme si udělala test (odpoledne) a vykoukly na mě ty dvě // druhá sice slabá, ale znatelná (je to ten první test v albu). Jelikož jsme se vítila jinak...tak jsme to možná čekala, ale spíš jsem ho udělala ze srandy.... no a pak už to šlo, včera další testíkování, čárka nepatrně sytější a dnes už sytější o hodně víc.
Manžovi jsme to ukázala hned v úterý, ono to ani jinak nešlo, protože jsme se tvářila jak pako, pak jsem dostala záchvat smíchu a bylo to. Má radost🙂
zítra jdu k doktorce, asi jen na krev, vím, že na UTZ apod nic neuvidí, ale chci se jí na něco zeptat - trošku jsme po ránu špinila, ale vždy jen ráno (když jsme šla na velkou, jako když jsme zatlačila, tak vyteklo trochu krve)...měla jsme to od pondělí do včerejška (dneska ale zase nic...tak nevím)

janeyzelvicka
26. únor 2009

Tak zítra budu u mudry držet palce a jsem teda jako hrob, cecílie 🙂 😉
Já si pamatuju, jak jsem to zjistila já, a musím se smát ještě teď...

renat2
26. únor 2009

a jak si to zjistila? Ať se taky zasměju.

janeyzelvicka
26. únor 2009

No, Kristýnka byla neplánovaná, prostě jsme to zkusili naostro a já, jak jsem tu viděla, kolik na MK je zoufalých snažilek, naprosto nic jsem nečekala. Ms furt nikde, ale nic mi nebylo podezřelé, protože ji mívám hodně nepravidelnou, stávalo se že i týden sem / tam, 3 dny mimo úplně normálně. Ale když už to ten týden byl, začalo mi to být trošku divné, protože přece jen, spali jsme spolu naostro... Takže jsem si v kauflandu zakoupila příšerně drahý test (bylo mi trapné jít do lékárny 😀 😀 😀 ), přijdem domů, manža vybaluje nákup, já se zavřela na záchodě.
Typicky, načůrala jsem do něčeho, ponořím tam ten test, v návodu že 5 minut nechat ponořené, pak vyndat a do 5 minut by se mohlo něco ukázat. Mě se tam během 4 vteřin udělala taková tlustice, že jsem hekla a musela si sednout na podlahu. Pak mi došlo, co to znamená, první myšlenka byla "do pr....., Francie nebude.,.." (chtěli jsme jet s kamarády na letní brigádu), vyběhla jsem ze záchoda, řvala jak želva a chlapovi jsem ukázala test. Chudák nechápal, co znamenají dvě čárky, pro řvu 🙂 ne, že bych se netěšila, jen mě nikdy nic nepřekvapilo více 😅

janeyzelvicka
26. únor 2009

Chyba - 5 vteřin nechat ponořené 😀

renat2
26. únor 2009

JAney: no tak na to se taky musí hezky vzpomínat. každý to holt má jinak, u nás teda tádné romatické sdělení nebylo, někdo to zas ale tak dělá.

janeyzelvicka
26. únor 2009

Jj, viděla jsem tu, koupené botičky a tak 🙂 Kdysi jsem si malovala, jak chlapovi třeba ukážu obrázek z utz (to bych to ale musela tajit dýl) nebo jak v Postřižinách: "Hledej!" 😅 , ale nakonec to dopadlo takhle. tak třeba příště, ale nějaké extra romantikárny asi nebudu dělat 🙂

renat2
26. únor 2009

Já na to taky nejsem, a jak jste to třeba řekli rodičům?

janeyzelvicka
26. únor 2009

Tak to bylo ještě horší 😒
Já jsem z dost študované rodiny, takže všichni čekali, že budu pokračovat v tradici, tituly před jménem, za jménem 😀 takže všem vyrazilo dech jen to, že jsem se vdala, ale studovat jsem šla. Já nevěděla, jak to našim říct... takže jednou, když už jsme musli odejít a v předsíni se oblíkali, taťka něco poznamenal, že už se těší na důchod. vycítila jsem příležitost:
Já: "A co budeš v důchodu dělat?"
T:"No, co, chodit na hory, jezdit na kole..."
J: "A s vnuky si hrát nebudeš?"
T: "No jasně, že jo, když nějací budou."
J: "Tak už se chystej..."
Mamka (ze srandy): "Co, už je něco na cestě?"
J: "Jo..."
Öba naprosto strnuli v pohybu 😀 pak mi mamka říkala, že myslela, že aspoň dostuduju...
ale ted jsou hrozně rádi, tatka dokonce říkal, že si nemyslel, že budu studovat dál, že je rád, Kristýnku zbožnujou...

Rodiče Jarka to přijali tak nějak chladně, mi přišlo, byla jsem z toho docela zklamaná. Prostě jak bych říkala: Zítra bude pršet. Hmmm... ale tam to asi bylo dáno tím, že čekali vnuka spíš od manžovy sestry, a tam mají trochu problémy, takže se asi nechtěli radovat předčasně, kdyby nám to náhodou taky nedopadlo dobře...

renat2
26. únor 2009

No já se toho právě taky bojím, i když v mám v podstatě dostudováno (jen pak ty státnice a DP), tak si myslím, že by asi říkali "a co škola" apod. takže to budeme muset nějak odšéfovat.

anoli
26. únor 2009

Ahoj holky 😉 ,
nevadí, že se přidám? Tohle téma jsem tu hledala, ale našla jsem ho až dnes. Na koníka se chodím dívat pravidelně.
Já jsem si vždycky hrozně přála studovat VŠ, ale splnilo se mi to až loni, takže jsem v prváku na dálkovém studiu, mám za sebou první zkouškové období, přichází letní semestr...
O miminku jsme vždycky mluvili s manželem tak, že do 30 let času dost... No ale najednou je všechno jinak... 😀. Touha po miminku dorazila i k nám. Tušila jsem, že to musí přijít samo, člověk to vycítí, když se v něm mateřské pudy probudí, že? 😉 No a protože dobírám poslední plato antikoncepce, tak jsme se rozhodli, že další si už nepořídím... nechám si vyčistit tak půl roku tělo a v srpnu nebo září bysme chtěli začít zkoušet. 😵
Chci tomu nechat volný průběh a buď se to podaří dřív nebo později. Necháme to osudu. A ani to, že budu na škole mi nevadí, potkávám tam spoustu těhulí. Prostě čas ukáže, jestli to zvládnu nebo ne a já razím heslo, že když člověk chce, tak jde všechno. 😉 Tak uvidíme...
Jinak, renat2, moc ti gratuluju a přeju, ať vše probíhá tak, jak má. 😉
A taky obdivuju moc všechny maminy, který se toho nebáli, šli do toho a zvládají školu i mimčo. 😉

janeyzelvicka
26. únor 2009

anoli, ahoj, vítej tu 🙂
Prozraď nám ještě, co studuješ 🙂

renat2
26. únor 2009

anoli: no jasně, vítej mezi námi🙂 s tím heslem s tebou souhlasím, opravdu když se chce, všechno jde, občas musí někdo pomoci, ale zvládnout se to dá....a holk ytady jsou toho vzácným příkladem🙂

janeyzelvicka
26. únor 2009

Jej hlavně si mě neberte za příklad, co když to nedám 😀

radiska
26. únor 2009

hojte holky: tak vidim ze s tema zpravama o mimcech sme na tom asi podobne. Ja jsem mela vzdycky s MR problemy jak neco, tak mi to ani divne neprislo, navic sem brala antinu, ale kdyz uz skoro treti mesic nic a porad jsem jen spala a obtezovala zachod vecnym curanim sla sem k doktroce, pac testu bych stejne neverila, ta mi to potvrdila, sem tam sebou malem sekla. Dosla sem dom, muj, ze tak co? sem zacala bulet jak zelva z theo soku - prvak na VŠ že, ten začal skákat radostí a pak mě objal a říkal proč řveš ty trumbero a bečel taky radostí a jeho rodiče se to dověděl ihned jak sme k nim dosli to na me poznali že se asi neco deje ale byli moc stastni a ja zas buelela, a nasi taky v pohode jedine co jim delalo problem je skola, no a ted Aničku hlidaji a jsou spokojeni sak sou v duchodu 😀

janeyzelvicka
26. únor 2009

Radisko to je dobré 🙂

radiska
26. únor 2009

jinak renat taky gratuluju 😵 😵 😵

deenakee
autor
2. bře 2009

Renat já ti gratuluji i na téhole diskuzi. Moooc ti to přeju.. tak už sem tu jediná netěhotná z vás, kromě Anoli, kterou tímto srdečně vítám.

A doufám, že vás snad brzo , brzičko doženu... Páč ty mateřské hormony mi už lezou na mozek....
Jinak Janey, Radis, kráásné vypravování... já se tak těším až něco takového řeknu manželovi a rodičům... no snad se toho brzo dočkám.

Teraz jsme byli tchýni na 50 a celá rodina běhala kolem malého Romanova bratránka, jediného dítěte v rodině. Tak mi bylo trošku líto... že už taky nemám nějaké to mimčo... Ale snad se brzo dočkám 🙂 🙂 🙂

radiska
2. bře 2009

deen: neboj taky se dockas 😵 my sme ted o vikendu horeckovali, anulka v patek rano 38,7 tak sme leteli k doktorovi, dal nam cipky panadol a nurofen a suprove v nedeli uz krasnych 37,2 😵 jinak ted prozivame krizi synovcovi (10 roku) nasli zhoubny nador na ledvinach ☹ takze nam novy rok u vsech zacal nemocne no des bes, tak se drzte du psat rocnikovku papa

jemi
3. bře 2009

Renat taky mooc gratuluji.

Deenakee: já jsem taky zatím netehotna, ale to bude taky tim, ze tenhle mesic beru posledni plato antikoncepce a naplno se zacneme snazit az koncem kvetna, ale odkdy o tom premýšlíme tak mam velke problemy na to prestat myslet (delam na notasu neco do skoly a najednou surfuji a ctu si o miminkach...) dokonce jdu o vikendu na veletrh for kids 🙂 a neboj myslím, že to manželovi oznámíš brzo