Miminko počas školy. Dá se to zvládnout?

deenakee
2. pro 2008

Ahojte. Hledám všechny snažilky, budoucí snažilky těhulky a maminkou, které si chtějí pořídit miminko na škole. Nebo o tom teprve uvažují. Pořád se rozmýšlím , zda je správné mít miminko v posledním ročníku VŠ, ale už po něm velmi toužím. Máte Někdo podobný problém. Měli jste někdo miminko na škole? Dá se to zvládnout? 🙂

deenakee
autor
19. pro 2008

Renat drž se ať to do Vánoc vymarodíš a pod stromeček dostanete ten nej dárek. Mě je taky blbě od žaudku ,ale jen tak jemně a vždycky pomože když něco sním, tak jsou to asi le nervy 🙂

deenakee
autor
20. pro 2008

Ahoj holčiny? Jak se vede po zkouškovém 🙂 Já se cítím jak nový člověk 🙂 🙂 A co děti, těší se na Vánoce?

renat2
20. pro 2008

Aho jholky, tak se hlásím a doufám, že je vše zažehnáno...teda resoektive je to na dobré cestě. Dnes už mi je o 100% lépe jak včera, už tak nějak i něco sním a hlavně vypiju, a křeče v břiše už jsou od večera taky pryč🙂 Dnes ještq budu spíše odpočívat, i když to je pro m absolutně hrozné, nevydržím moc dlouho nic nedělatm když mi není opravdu zle...

Určitě jste všechny ve škole válely, a zápočty příp. zkoušky máte za sebou, takže gratuluji. á jsem v tu středu něco stihla, jinak vše máme až v lednu, ale moc toho není, i když je fakt, že ty tři zkoušky jsou náročné, ale zas ebude hodně času.

Přeji hezký a zárověň poslední předvánoční víkend🙂

janeyzelvicka
21. pro 2008

Výsledek té druhé zkoušky furt nevím, připadám si jako psychopat, klikám na web asi každou minutu 😝
mám dva druhy cukroví, včera jsme jakž takž uklidili... stromeček máme velký, živý, malá s taťkou zrovna fetujou jeho vůni 😀
večer jdem na Rybovku, malou budou hlídat naši, tak aspoň přijdu na jiné než školní myšlenky. 🙂

deenakee
autor
22. pro 2008

Holky, teda začali Vám prázdniny a vy ten web tak zanedbáváte 🙂 🙂 🙂 My trávíme přdvánoční čas u manželových rodičů. Takže žádné úklidy a pečení 🙂 🙂 🙂 (až mi to trošku chybí)

Jinak jak se Renat cítíš? A co tvé potenciální těhulkování? Já jsem jak na jehlách, je mi blbě,ale jinak nic, tak uvidím...

Janey držím palce,ať zkouška dopadne dobře 🙂

andik.s
22. pro 2008

Ahoj, já si tedy jak na prázdninách nepřipadám, píšu desetistránkové seminárky a děsím se lednového týdne, kdy budu mít čtyři zkoušky za sebou...no dala jsem se na vojnu, tak mám, co jsem chtěla... to bude pak úleva...
všem krásné Vánoce a více klidu, než mám já 🙂

renat2
22. pro 2008

Dobré ráno,

janey: vydrž prťka vydrž, ono to dopadne dobře, držíme palce, psychopat nejsi...já to mám taky, vždycky, když čekám výsledek nějaké zkoušky, jsem na tom stejně🙂

Deena: Ahoj, no potenc. těhulkování ještě uvidíme, i když včera se zas tulení trochu profláklo🙂 tak uvidíme. Ale koukám, že u tebe to vypadá slibně, to by bylo super🙂 určitě de pak hned vědět.

Andik: teda to ti vůbec nezávidím, my už mám relativně flákárnu, a psát bych měla tak jedině diplomku 😲 Zkoušky mám taky 4 v lednu, ale na každoou mám tak týden i víc, takže jsem celkem v poho, ale to přijde.

deenakee
autor
22. pro 2008

No vidím, že všichni kromě mě pracují a učí se ☹ jen já to děsně flákám, říkám si, že začnu po Štědrém dnu 🙂 🙂 🙂

renat2
22. pro 2008

Deena: z toho si nic nedělej, jen si odpočiň, máme na to právo🙂 Já taky věci do školy budu dělat po svátkách, přece si nezkazím celé Vánoce 😉

janeyzelvicka
22. pro 2008

deena taky mi připadá, že se hrozně flákám 😉
mě ta škola zničí, kvůli tomu všemu vůbec nemám vánoční myšlenky - na gymplu 14 dnů před vánocema se všici usmívali, dívali jsme se na dvd, byly besídky atd. Takhle mi vůbec nedochází, že pozítří jsou vánoce, a až mi to dojde, bude po nich, a to už zas budu muset tvořit seminárky ☹

deenakee
autor
23. pro 2008

janey tak to jsme nom úplně stejně 🙂 a jak si užívá mimi vánoce? Pak napiš, jak se jí páčily 🙂 🙂

renat2
23. pro 2008

Deena: teda ty jsi ranní ptáče, koukám. Já teda taky vstala nějak podezřele brzo, ale protože mě trochu bolí břicho a nevím, co to je. Spát už se mi nechce, tak za spokukuju po věcičkách🙂
Včera jsme byli odvést dárky našim, letos se to trochu zkomplikovalo, takže naši dnes odjíždějí k babičce...my tam přijdeme 25. Večer přijela sestra s přítelem, chlapi popíjelia my pekli vánočku, sama jsme si umotala jednu. Jinak dnes snad definitivně uklidím (naštěstí jsem hodně stihla včera), ozdobíme stromeček a jedeme k druhé babče z dárkama. a večer už leháro🙂

janeyzelvicka
23. pro 2008

Hihi mimi nasává vánoční atmosféru a taky zjistilo, že stromeček píchá 🙂
Dneska ještě chci něco dodělat, přijedou ještě kamarádi...
Tu zkoušku jsem udělala,jupí! Sice s odřenýma ušima, ale to je mi jedno..

andik.s
23. pro 2008

Ahojky, jak tak tady čtu, že všichni objíždíte příbuzné, tak jsem si po tom šíleným uspěchaným zimním semestru zase jako o loňských Vánocích uvědomila, že my s přítelem kromě mého dědy a babi, kterým je přes sedmdesát, nikoho nemáme... Tedy neberte to tak, že tady chci fňukat, jen jsem to potřebovala vyventilovat. Já jsem strašně vděčná, že mám toho svého Míru, ale jen mě to napadlo, že většina lidí má jako samozřejmost, že ty blízké má... Když budu uvažovat dál, tak naše děti ani nebudou žádného dědu a babičku... ale zas jsou děti, co nemají ani rodiče, takže to zas takový problém není... Tak si všechny užijte ty vzácné chvíle s blízkými a mějte se krásné!

janeyzelvicka
23. pro 2008

Andik díky tvým slovům jsem se nad tím zamyslela, máš pravdu, budu za ně všecky víc vděčná... a jsem ráda, že tys našla skvělého přítele, který ti je oporou 🙂

přeju krásné vánoce, pohodu, ať se vám vše vydaří podle vašeho přání a v novém roce, nebo podle toho jak to chcete... ale to už se tu zas sejdem... krásné miminečka 😉

renat2
23. pro 2008

Holky,

přeji Vám i Vašim štěstíčkám krísné Vánoce, plné štěstí, lásky a pohody a do nového roku jen to nejlepší, ať se Vám splní vše co si přejete!!

renat2
26. pro 2008

Ahoj holky, koukám, že si Vánoc užíváte plnými doušky. Já dnes musím pěkně fungovat,přijedou tchánovci, švagrová a manži syn...uff, tak si jdu stoupnout k plotně.

Jinak jsme už zvládli návštěvy a Štědrý den byl super. Dostala jsem ten nejkrásnějšáí dárek od manži (až den předem) s pracovním názvem " no a? Tak klokan přiletá v září", takže mi máme oficiálně odstartováno 😉 😉 a nehlídáme, takže jsme to zase posunuli 🙂 Tak uvidíme, moc šancí tomu hned nedávám, zase se mi trocšičku rozhodil cyklus (pořád to špinění před ms), takže objednávám femigard a B6.

A jak užívátě volna vy? Co učení? Já jsem ještě nevytáhla ani jedny poznámky, o diplomce nemluvě☹

janeyzelvicka
5. led 2009

Tak kde to vázne, co? 😉

renat2
5. led 2009

No to by mě taky zajímalo🙂 Holky neležte pořád v tom učení!!!

janeyzelvicka
5. led 2009

Hehe tak já jsem asi poslední, která by v něm ležela 😅 ale už bych měla 😒

renat2
5. led 2009

Janey: tak to mi povídej, už se k tomu snažím dokopat týden a nic...a to jedu v pátek na test a v pondělí mám 3semestrální zkoušku. Jenže jsme si myslela, jak to zvládnu dnes a zítra, jenže musím do práce, měli jsme školění a zítra zas☹ ale hned co přijedu, tak se na to vrhnu a ve středu ve vlaku, pak celý čtvrtek a vákend...stejně už to nění jako dřív, kdy jsem v učení na jednu zkoušku ležela týden...

Jaké byly Vánoce? Co Kristýnka, ještěz toho asi moc rozum neměla, viď?

papaya1
5. led 2009

Hezký večer vespolek v novém roce 🙂 Taky jsem v jednom učícím kole (nebo bych spíš měla být 😀 ). Dala jsem si na prvních 14 dní všechny zkoušky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂 Přes vánoce sem toho moc nepodělala, a že plány sem teda měla hodně velkorysý 🙂
Jinak v mezičase mezi učením už sme se trochu posunuli ve snažení 😀 no teda spíš někdy jakože se teda snažíme, pak mi hrábne a říkám si, že bude lepší počkat do léta bo do podzimu... jak na houpačce 🙂 tak uvidíme, co z toho bude nebo nebude 😅

hannik
5. led 2009

Ahojky holky, můžu mezi vás? 🙂 Tak jsem nějak zavítala na tuhle stránku a hodně mě zaujalo toto téma. A teda než jsem se prokousala všemi příspěvky, ufff 😀 Ale už o vás aspoň něco vím..Jsem ve 3. roce na VŠ a s přítelem jsme spolu už přes 6 let, bydlíme spolu a čím dál častěji se bavíme o miminkách, když nějaké vidíme nebo chováme, tak jsme oba naměkko...já bych takového malého frňouska moc chtěla i přítel, ale teďka čekáme, jak se bude vyvíjet tento rok, protože přítel pracuje v automobilovém průmyslu, tak kvůli krizi, kdyby náhodou (snad ne) přišel o práci.. a i když se říká, že peníze nejsou všechno, tak v dnešní době jsou opravdu potřeba a zvlášť když já nevydělávám a živí nás vlastně jen on svým platem, já ze svých občasných brigád...studium mi pomáhají hradit naši...ale už bych moooooc chtela, verite mi to? ☹ a při studiu si to dokážu představit, máme moc hodné "potenciální" babičky, které nám tak nenápadně naznačují, že by hlídaly a vlastně o tom mluví více než my 🙂

janeyzelvicka
6. led 2009

hani ahoj, vítej 🙂 Jojo, s tou krizí to je mazec, ale věřím že přítel práci mít bude 😉 jakou školu děláš?

My měli vánoce v klidu, hehe, na štědrý večer jsme prostřeli stůl a malé dali jakoby autosedačku na židli, at hezky je s náma a kouká... jenže ona si předtím hrála na hrací dece, tam to zabalila, no a tak celou večeři prospala 😀 akorát na rozbalování dárků se vzbudila, tak jsme ji aspoň nechali trhat papíry 😀 příští rok už to bude veselejší 🙂
Ty jo, nemůžu věřit, že tomu mému mrňousovi už je dneska pět měsíců, už se převrací, takže začíná být pohyblivá, ale naštěstí pořád dost spí 🙂 většinou mě teď budí tím (pokud je probuzená dřív než já), že mě tahá za vlasy, ťapá oslintanýma ručkama po obličeji a cpe mi prstíky do nosu 😀

Zkoušku mám te´d v pátek a hned v pondělí, no mazec, a já místo toho pěkně na netu ☹ hlídat bude kámoška, ještě musím napsat návod k použití 😀

renat2
6. led 2009

Hannik: Ahoj, vítej mezi námi. To seš dobrá, žes to všechno zvládla přelouskat, i když ne moc, přece jen jsme něco nakecali🙂 Úplně chápu tvoje obavy ohledně pracovní pozice tvého přítele, je to doba nejasností. já naštěstí pracuji ve státním a manžel je na pozici personalisty - takže momentálně má bohužel post "toho zlého" a s pár lidma se musel rozloučit, ale naštěstí to není tak hrozné, jak v některých jiných firmách.
Odkud si a kde studuješ? Koukám, že v pasu máš Jihlava, jsi přímo z města nebo okolí?? Na jak dloiho máš studium? Na 3 nebo 5 let?

Janey: Tý jo, tak to je šikulka🙂 budu na tebe myslet, taky v pátek jedu na zápočet☹ a hned v pondělí na zkoušku, takže musím o víkendu pěkně zabrat!! Ale najdeme si čas i na tulení, toho se nevzdám a zkusíme to🙂

hannik
6. led 2009

janey: to musely byt uzasne Vanoce, malej spuntik hned zmeni atmosferu 🙂 ... jsem na pajdaku a studuju anglictinu a nemcinu..a souhlasim tu s holkama, ze se uz daaaavno zmenily doby, kdy byl pajdak unikovou cestou..porad nestiham ☹ .. jinak s pritelem doufame, ze praci mit bude, protoze pracuje v kancelari a ne ve vyrobe a je vlastne svou profesi jediny, tak snad ho budou potrebovat a zacneme resit neco pozitivniho jako caparta 🙂

renat2
6. led 2009

Hannik: tak to tě vítám do klubu🙂 A němčinu máme společnou, kde studuješ?? jsme zvědavé, co?

hannik
6. led 2009

renat2: no jo, nejakou chvilku mi to dalo, ale nechtelo se mi ucit 😀 Přímo z Jihlavy nejsem, ale často tam jezdím, protože tam mívám občasnou brigádu..a školu mám na 5 let, jsem teď ve 3 a to v ČB. Zatím to docela utíká, ale vzhledem k docela už dlouhému vztahu s přítelem přemýšlíme už o rodině. A jak jste tu všichni psali, ona je jedna vec o tom takhle snit a druha, kdy se to podari . Takze i kdyz si tedka rikam, ze je mozna jeste brzy, tak kdo vi, jestli treba taky nebudeme mit nejaky problem...studium bych urco nejak zvladla, s vyucujicimi se uz mnohem lip jedna, jak jsme ve vyssich rocnicich..no tak uvidime, jak se tento rok vyvine, ale snad bude vsechno ok a splni se nam sen...jeeee kdo by byl pred par lety rekl, ze z toho budem oba tak nadseni 🙂 , jen nebyt ty krize ☹ ... renatko a co ty studujes? Ja jsem sice vsechno cetla, ale nepamatuju si vsechno...

renat2
6. led 2009

Hannik: to víš, že jo, studium se dá dokončit jak v těhulkování, tak i když je mimčo na světě( (a když máš možnost babiček, jak si psala, tak nění o čem mluvut). Já si práve taky nakonec řekla, že přece nemusí hned vše vyjít, jak jsme si naplánovali a to bylo asi to rozhodující, neříkám, že nejsou někdy obavy, ale zdravé mimčo počaté přirozenou cestou? V týhle době...to je podle mě to nejdůležitěkší, občas se odvolávám na to, jak to bude s cestováním, jsme hodně akční a zda se toho nebudeme muset vzdát, ale i s mimčem se dá cestovat, chdoit po horách apod.

Jinak já studuji učitelství pro střední školy a to němčinu a geografii, jezdím do Ústí nad Labem☹ Jsem v páťáku, takže v březnu končím a pak už jen státnice a diplomka, pedagogiku a psychologii mám za sebou, takže ještě NJ a GEO a diplomka, kterou asi posunu..všeibecně si myslím, že budu prodlužovat...ale neřeším to.K tomu na částěčný úvazek učím na jedné ZŠ a baví mě to🙂

Odkud tedy jsi?

hannik
6. led 2009

Joj tak to mas super, ze uz budes koncit. Ja jsem tak trochu nestastna z toho, ze mam pred sebou jeste 2 roky a ze vzdycky v nedeli vecer (nekdy v pondeli rano) musim odjet z bytecku. Ale skolu dodelat musim, to vim, i kdyz mam obcas choutky se na vsechno vy.... 😠

a to učíš v místě bydliště? To zni moc fajn, ja jezdim doučovat do jedne jazykove skoly.

No jsem kousek od Jihlavy a jestli se nebudes zlobit, necham si to pro sebe, protoze lidi jsou zli a nerada bych, aby nas nekdo roznasel, kdyby se tu ocitl ze stejneho mesta. Nezlobis se? 🙂

Tak vy jste takoví turisti? Ja jsem cetla, ze se chystate jet lyzovat do italie a proto se bojis do toho hned jit,vid?