Mimísek se zatím nedaří, jak se zaměřit na něco jiného?

veronika_nika_ka
1. čer 2014

Ahoj holky ! Od ledna plánujeme mimíska, zatím se nějak nedaří. Snažím se to neřešit a nechat to na přírodě, ale nevím, zdali je to tím, ale nějak se nemohu na nic soustředit, nic mě nebaví, nic se mi nechce. Jsme chvílemi úplně mimo. Potřebovala bych se zaměřit na něco jiného, ale nejde to tak jednoduše. Máte s tím někdo zkušenosti ?? Hodila by se jakákoliv rada..

Děkuji a krásný den !!

sarkad2856
1. čer 2014

@veronika_nika_ka Ahoj, ono to aby si na to nemyslela se lehce říká a vím o čem mluvim taky jsem řešila až moc ale snažily jsme se nakonec víc jak 2 roky a to už je teprve co říct než nás někde poslali...
Práce a přátele pomužou...
Ještě je to velice krátká doba.Víš kdy máš ovu a pozoruješ se?Třeba BT,čípek atd? Taky tomu hodně pomužeš 😉
Hlavu vzhuru jste teprve na začátku

brouzdalka
1. čer 2014

Přesně tak, když už se nemůžeš zaměřit na nic jinýho, tak se třeba věnuj něčemu, čím tomu pomůžeš 🙂 Já jsem se tenkrát hodně zaměřila právě na měření BT, symptotermální metodu atd. Otěhotněla jsem po 3 letech, takže vím, co to je.

karlos12
30. črc 2014

@veronika_nika_ka to bych také ráda věděla.Také se snažíme delší dobu, snažila jsem se zaměřit na dodělání zahrádky, ale myšlenky si stejně odplují kam chtějí.Takže k miminku.

javva
30. črc 2014

Někdo na to potřebuje lroky... Dala bych přírodě alespoň pár let a jen pak bych to řešila uměle.

mysicka_lb
30. črc 2014

Ahojky, když se zaměřuješ čistě jen na "výrobu mimíska," není divu, že se nedaří. V tomhle platí jakýsi zákon schválnosti - když to moc chceš, nejde to, a když to nijak zvlášť nechceš, je to hned. Zkus vychutnávat svobodný život a užívat si všech věcí, co už pak dělat nepůjdou nebo půjdou jen stěží. Choď s kamarádkami na vínko, sportuj, hezky se oblékej, spi do oběda.... Neříkej, že tě nic z toho nebaví a nenaplňuje. Přijde doba, kdy bys za to dala cokoli, a nepůjde to.

enalga
31. črc 2014

Ahoj, taky už se snažíme od prosince o miminko, a nejde nám to. Přemluvila jsem svou Dr. aby nás odeslala na vyšetření do CAR...no jen tak pro jistotu, jestli to má vůbec cenu se snažit dál, protože já už jsem pomalu zralá na Chocholouška. Takže tento měsíc jsme si naplánovali milování ob den, já se pokusím trochu víc být v pohodě a pravidelně jíst ( to je bohužel můj velký problém, protože jím jen 1x denně a ještě málo), a budeme čekat, až jak vyjdou výsledky ze spermiogramu a hormonálních testů. Zkus to na chvíli prostě nechat být. Já vím, biologické hodiny jsou neúprosné, ale zkus se zaměřit na něco jiného a nesleduj se. Ulevíš tak alespoň té psychice 🙂

matolova
31. črc 2014

Ahoj, chci vas trosicku uklidnit....nam se nedarilo 9 let.....8 let jsme to nechavali na prirode...sice se za tu dobu 3x zadarilo, ale prisla jsem o to....posledni rok jsme se rozhodli pro IVF....zjistili, ze chlap je OK ale problem je ve me...mam genetickou vadu krve...laicky receno mam tak hustou krev, ze i kdybych otehotnela prirozene tak mimco zabiju :-/ + se objevily srusty na deloze a ovulace jen na jedne strane :-/ po prvnim IVF pokusu se zadarilo a nam se po 9-ti letech slz, stresu a kdo vi ceho narodil Ondra...holky nevzdavejte to...vim o cem mluvim...je to maximalni stres, ale urcite se na vas taky usmeje stesti...budu vam drzet palce

aakashaa
13. srp 2014

Ahoj, jsem na tom podobně...tedy nesnažíme se tak dlouho, prášky jsem vysadila teprve v červnu, ale od té doby nedokážu myslet na nic jiného 😒 od září nastupuju do nové práce, takže na jednu stranu bych byla raději, abych tam alespoň rok vydržela, ale hlodá to ve mě. Ovulaci nesleduju, snažíme se, když máme chuť. V pátek či sobotu bych měla dostat MS, ale zatím mě ani nebolí břicho jako vždy, mám chutě na všechno, co vidím, smrdí mi rum a zvětšili se mi dle chlapa prsa 😀 a jsem už celá vystreslá, jestli to dostanu nebo ne, koupila jsem si už dva testy, kdyby náááhodou...nejhorší je, že jsem pořád přesvědčená, že to určitě vyšlo 😒 doufám, že až začnu chodit do nové práce, tak to trochu opadne ☹