Mimoděložní těhotenství. Měla některá a vzali vám vejcovod? Za jak dlouho jste otěhotněly?

martinakokyova
27. lis 2021

Ahoj holky, je tu někdo kdo měl mimoděložni těhotenství a vzali mu jeden vejcovod? Otehotneli jste pak ještě? A za jak dlouho? ... Mám strach ze už se dalšího těhotenství asi nedočkám v únoru 2021 jsem prodělala mimoděložni těhotenství a vzali mi vejcovod asi od května se snažíme znovu a zatím nic.. Porad cítím bolest miminko si moc přejeme..

misule777
27. lis 2021

@martinakokyova ahoj, já jsem přesně před rokem zjistila že jsem těhotná. V prosinci bohužel bylo zjištěno mimoděložní, praskl mi levý vejcovod a museli mi ho odebrat. Od února jsme se zase snažili a červnu jsem otěhotněla. Teď jsem začala 7. měsíc. Určitě to u vás brzy vyjde a držím palce, aby to bylo co nejdříve 🍀🍀🍀

klokanka31
27. lis 2021

@martinakokyova Já měla mimoděložní v září 2018, vzali mi vejcovod. Pak jsme se snažili/nesnažili, hrozně jsem se bála aby se to neopakovalo. V červenci 2019 jsem měla biochemické těhu, a koncem srpna 2019 jsem otěhotněla znova, a mám z toho 18 měsíční princeznu. Tak se neboj, taky se dočkáš 🙂

ludmilka90
27. lis 2021

Ahoj, já v únoru mimoděložní, já to teda měla složitější, ale také jsem přišla o vejcovod. Od května se teda snažíme znova, ale zatím marně … ale věřím, že se zadaří

makky225
28. lis 2021

@martinakokyova ahoj já jsem taky po mimoděložním těhotenství. Zjistila jsem to na nový rok 2021 a ten den mě i operovali. Odebrán byl pravý vejcovod. Se snažením jsme čekali déle než je nutná doba (až do srpna protože byli jiné starosti ). Podařilo se hned na první (možná druhý) pokus takže okamžitě 🙂. Není pravda, že po odebrání je jen poloviční šance na početí. Možná nad tím moc premýšlíš- stres je pro početí větší problém než jen ''poloviční výbava''.

marselina
28. lis 2021

@martinakokyova kamaradka prodělala 2x mimodelozni. Po každém ji byl odebrán vejcovod.

martinakokyova
autor
28. lis 2021

@makky225 děkuji moc všem za odpovědi asi na to hodně myslím nebo nevím zkusím tolik o tom nepřemýšlet snad dá Bůh a dočkám se i já ❤

marselina
28. lis 2021

@martinakokyova určitě dockas, co ma jedna druha mít nemusi. Drzim pesticky ať brzo najdeš //

makky225
28. lis 2021

@martinakokyova držím palečky 😉 někdy to chce prostě vypustit a upnout se na chvilku na něco jiného 🙂

delphine1
28. lis 2021

Fakt se hod do klidu, ne všechny ženy mají to štěstí ze se jim zadari na prvý pokus i když mají všechny “součástky”. Nervy a stres po předchozí zkušenosti to ovlyvnuji víc, než to, ze nemáš vejcovod.
Navíc minule mi tu někdo vysvětloval že vejcovod je prý navolno, a tak si pro uvolněné vajíčko umí dojít i na druhou stranu, takže to fakt není takový problém jak se muže zdát.

Já jsem tedy po operaci bez jednoho vaječníku, je to už pár let a taky jsem to obrečela i když v te době jsem děti ješte nechtěla…. A teď s manželem, když nastal čas, se oba potomci povedli do 3 měsíců co jsme se začali snažit. Takže to určitě prijde i u tebe až bude čas.

piskle89
29. lis 2021

O vejcovod jsem přišla v srpnu 2020. Otěhotněla jsem v květnu 2021. Vím, že hodně hrála roli psychika. Podstoupila jsem různé terapie, abych se hodila do klidu, brala Bachovky. Stejně jsem na tom psychicky nebyla dobře. Každý měsíc očekávání, každý měsíc zklamání, pláč, frustrace. Přibrala jsem 10kg! V květnu jsem řekla dost, stačí. Už jsem nemohla (po 1,5 roce). Chtěla jsem jít na očkování, prázdniny neřešit a potom už konzultace s Dr. No tak mi najednou bylo divně a na testu dvě čárky. Nyní jsem v 31.tt a je mi jasné, že mi pomohl jen čas a vypnout. Ale..lehko se říká, těžko se koná.

martinakokyova
autor
29. lis 2021

@delphine1 děkuji ti moc snad ano

martinakokyova
autor
29. lis 2021

@piskle89 ano asi to mám podobně ale nakonec jste se dočkala gratuluju

siima12
4. led 2022

Měla jsem taky mimoděložní v roce 2020 v dubnu. Odebrali mi pravý vejcovod ten prasknul a musela jsem hned na sál. No a koncem roku na Silvestra jsem zjistila že jsem těhotná😊 a teď mám doma 4 měsíční holčičku 😊

martinakokyova
autor
4. led 2022

@siima12 to je krásný ❤❤ začínám věřit že mám taky naději snad

siima12
4. led 2022

@martinakokyova určitě se zadaří. Já jsem už nedoufala prošla jsem si toho hodně. 2x konizace a potom to mimoděložní. Ale dostala jsem na gyndě clostilbegyt a ultrogestan, dělala jsem si hlavně ovu testy a když vyšli 2 čárky šli jsme na to, a vyšlo to😊 tak hlídat ovulaci 😊

martinakokyova
autor
5. led 2022

@siima12 Zítra jdu na kontrolu na gyndu tak se s ním o tom pobavim a řeknu mu že od května se nedaří jestli mi doporučí nějaký vitaminy nebo něco.. Je to začátek 9 měsíce co se snažíme znovu po tom mimoděložnim a zatím se nedaří

siima12
5. led 2022

@martinakokyova ten clostilbegyt a ultrogestan mě pomohli hodně😊 jsem ráda že to můj doktor navrhl chodila jsem pravidelně aby koukal kolik se mi tvoří vajíček.

emillyhk
5. led 2022

Ségra přišla o jeden vaječník v 18 (nebylo to mimodeložní těhotenství) a nakonec má čtyři děti. Držím palce, ať se brzy zadaří 🍀

nolies
5. led 2022

@martinakokyova Ahoj, od 22 let mam pouze jeden vaječník a vejcovod. A i tak mám 3 děti. Poslední dvě byly na první pokus. Držím pěsti 🌺

martinakokyova
autor
5. led 2022

@nolies děkuju vám všem moc holky za podporu já doufám a věřím že se nám to taky povede ❤🙏