Mladé maminky 19-23, braly jste vitamíny, čaje?

nykolina
18. říj 2013

Ahojky holky,
Chtela bych si vymenit par rad,napadu zkusenosti.
Me je 20let,s pritelem jsme pres 3roky,v tari jsme zacly pracovat na miminku,zatim bohuzel bez uspechu ☹je to sice malo,ale i tak 1ms jsem obrecela,byla jsem naivni a myslela jsi jak to vyjde na poprve(jako u spoustu mich znamych).Moc si miminko preje.
Braly jste nejake vitam,caje,praktiky atd??dekuji za diskusi🙂

lisacek55
3. lis 2013

@janiczka Kontryhel je takova ,,zazracna bylinka" pro zeny v jakem koli veku 🙂 Pusobi predevsim na zenske reprodukcni organy... je dobra na upraveni cyklu, menstruacni bolesti, na podporu plodnosti, posiluje delohu v tehotenstvi a pomaha i v obdobi prechodu ;)...proste na vsechno co zena potrebuje.

janiczka
3. lis 2013

Jeee dekuji, no toto 🙂 to sem nevedela, diky moc 🙂

charaka
3. lis 2013

Ahoj, nie je dobre mat sex kazdy den, ked chcete mimi, pretoze aj spermia potrebuje cas na to, aby dozrela a bola schopna oplodnit... od nejakeho 10. dna MS to skuste obmedzit na kazdy druhy den. Ja som mala otocenu maternicu, takze u nas zafungovala poloha odzadu + potom vylozene nohy par minut. Prajem vela stastia 🙂

gatushe
5. lis 2013

@nykolina : Ahojky, víš už jestli se vám zadařilo?

veronikanel
6. lis 2013

Já osobně zastávám názor,že jedna "praktika" je opravdu zázračná!!!
Vím,hůř se to dělá,než radí,ale....
Nemyslet na to! 🙂 Psychika dělá strašné divy,později se budete soustředit jen na početí potomka,sex se stane jen nástrojem a všechno jde do háje ☹
Chápu,miminko chcete a podle pláče první měsíc asi hodně,ale zkuste nechat snažení 🙂 Moc držím palce a věřím tomu,že jedna malá fazolka už na vás čeká,jen se nenechte pohltit snažením,užívejte si ty chvilky,kdy jste ještě jen dva,pak už moc času nebude (bude,ale třeba vás to "vyděsí" a budete si skutečně užívat lásky toho druhého,pak budete mrkat,jakou rychlostí počnete 😀 ) 🙂

nykolina
autor
6. lis 2013

Ahojky holcicky,
Tak ms mela dorazit v nedeli,ale nic ani ted me neprijde ze by mela dojid..nic me neboli az na vetsi malinko prsa( neboli)a sisku vkrku(nezvracim)..zatim man strach se testnout 🙂porad cekam ze dojde..

gatushe
6. lis 2013

@nykolina : Tak to vypadá nadějně! Já bych měla co dělat ovládnout se a nezkusit už test🙂 No uvidíš, doufám, že se ti zadařilo!! Já si ještě na ms počkám..

nykolina
autor
8. lis 2013

Ahojky holky tak trsty ukazal //carky,ale ta druha je slabucka..doufam ze neplasim..videt jde docela pekne..po 4dnech vynechani..snad to neni malo ☹

denculinka
8. lis 2013

Ahoj Všem pokud by Vám nevadilo také bych měla jednu otázečku 🙂 Na internetu je možné si vypočítat Ovulaci, musí se tam zadat první den menstruace, a jak se počítá první den menstruace ten den kdy začnu s prominutím špinit a nebo až když je to tak jak má? 🙂 Děkuji předem za odpověď 🙂

gatushe
10. lis 2013

@nykolina Tak to gratuluju 😉 Určitě ta druhá každým dnem zesílí!!!

ninive211
10. lis 2013

@denculinka Dr. mi potvrdila, že už i špinění se má počítat do nového cyklu. Pokud je po většinu dne. Pokud bys začala špinit třebas až večer, tak bych jako 1DC počítala asi až ten druhý den.

denculinka
10. lis 2013

@ninive211 jééé děkuji že jste se optala 🙂 no začla jsem ráno tak že budu tedy počítat ten den jako za nový cyklus začátek 🙂