Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
10. pro 2012

@beandy Ty jo mě ten MK nějak blbne a tvůj příspěvek mi ukázal až teď.. 😒 Je to zvláštní s tou tvou ovulací, pokud se nepovede, příští cyklus testuj. Ale pokud byl sex 2-3 dny před OVU, tak je velká šance, spermíci si počkají..🙂moc bych ti to přála, kdy že budeš testovat TT? Jojo, určitě dám vědět, ale spíš počítám, že ne...mě ta prsa bolívala i dřívější cykly, takže to rozhodně není vypovídající...Akorát mě teď začla bolet až 10 DPO(4 dny před MS), vždy už tak týden před MS. Co pociťuju, je větší žízeň a tp, že nemám před MS podkožáky, což je fakt divný..No , ale není všem dnům konec, že...zítra můžou vypuknout. Ne, já tomu opravdu nevěřím ☹

kackaku
10. pro 2012

@zuzkazuzu88 Teda to zní hoodně nadějně 🙂 A s tím čůráním teda taky, to je jeden z hlavním znaků těhulkování 🙂 A ovu testíkama jsi netestila? No, s těma prsama..mě už ta prsa jednou takhle víc bolela a to jsme se nesnažili a normálně přišla MS, takže to rozhodně není vypovídající. Jen mě trochu zarazilo, že to nezačlo týden před MS, jako obvykle, ale 10 DPO(4 dny před MS). Dneska je to už trochu lepší...Jinak mám větší žízeň a nemám podkožní boule, které se mi před MS sem tam udělají. Ale jako podle mých příznaků jsem byla v minulosti už cca 10x těhotná a to jsme jen přerušovali...takže 😀 Párkrát jsem si už byla fakt jistá a nikdy nic 😖

zuzkazuzu88
10. pro 2012

zrovna se mi zase chce :D..ovu testy jsem ještě nezkoušela,zatím se je ani nechystám vyzkoušet,ale pokud by o zase nedopadlo tak je asik zkusím 🙂....taky mám celkem žízeň a to já se musím často dost nutit do pitnýho režimu,četla jsem že se má hodně pít,tak to vážně asi vyšlo jak tobě tak možná i mě 🙂...mě prsa zatím nebolí ale mám je takový pevný celkem :D..pokud ms nedojde tak hned testuj jsem napjatá za tebe 🙂 doufám že ti to vyjde 🙂

kackaku
10. pro 2012

@zuzkazuzu88 Já se právě taky musím do pití většinou nutit...ale tohle je nepravděpodobný příznak, já jsem prostě pořád nohama na zemi...ale jsi hodná, že držíš palce, ve čtvrtek bude jasno...teda spíš už ve středu, protože to začínám špinit 😢

zuzkazuzu88
10. pro 2012

právě jsem četla,že to je taky možný příznak těhu :D...taky jsem spíš u země,ale říkám si že by to vážně hohlo vyjít...no uvidíme 🙂

kackaku
10. pro 2012

@zuzkazuzu88 Taky jsem si to teď vyhledala a máš pravdu 😀 Jenže já už těch těhu příznaků měla asi ak 1000000 😕 ...No, uvidíme, každopádně jsem na nás zvědavá...škoda, že to máš dostat až an Vánoce 🙂

zuzkazuzu88
10. pro 2012

😀 já taky musíme se přestat tak sledovat 😀 měla by přijít kolrm toho 23.,každopádně to beru tak,že tak jako tak budu mít dárek na vánoce 😀

kackaku
10. pro 2012

@zuzkazuzu88 Já se do té bolesti prsou vůbec právě nesledovala...a ani teď nesleduju, ale copak to jde, když existuje MK?? 😀

janinha
10. pro 2012

@kackaku
@zuzkazuzu88
@beandy Ahoj holky, tak já to čekám každý den. Jsem osypaná jako puberťák, tak uvidíme co se bude dít. Taky mě bolí občas spodek a píchá mě ve vaječnících atak. Jsem strašně přecitlivělá, pořád brečím a vztekám se 🙂 včera jsem brečela i u pohádky vzhůru do oblak 😎 Ale myslím si, že je to stále tím, že jsem vysadila HA a tělo se snaží s tím vyrovnat 🙂

kackaku
10. pro 2012

@janinha Jejej, Jani, to já mám před každou MS..nejradši bych zalezla pod peřinu a neukazovala se a na nikoho nemluvila 😖 ..Ale PMS je samozřejmě lehce zaměnitelný s těhotenstvím, v což teď taky doufám (viz mé příspěvky) 🙂

janinha
10. pro 2012

@kackaku Ahojky 🙂 máš pravdu, můžeme být těhu,ale u mě je to spíše PMS 🙂 Ještě to po vysazení nemám pravidelné 🙄 časem se to snad upraví. Manža by hrozně chtěl dáreček po stromeček 🙂 tak uvidíme 🙂 snad ti to vyšlo a o žádné PMS se nejednáááá 🙂

zuzkazuzu88
10. pro 2012

@kackaku jj kdyby neexistoval tak by to bylo jednodušší :D

zuzkazuzu88
10. pro 2012

@janinha ahojky tak třeba to vyšlo 🙂 a za jak dlouho se má předpokládaná mrška objevit?

janinha
10. pro 2012

@zuzkazuzu88 ahojky, třeba ano 🙂 no má se dostavit tento týden, jelikož to mám nepravidelně, tak nevím 😖

kackaku
11. pro 2012
kackaku
11. pro 2012

@janinha Tak uvidíme!!Já to dostanu nejspíš ve čtvrtek...A taky se u mě asi jedná u PMS, i když tentokrát chybí obvyklá podrážděnost a podkožáky... 😠

kackaku
11. pro 2012

Tak holky, já jsem si zase už skoro jistá, že to dostanu...Myslím, že ta prsa jsou PMS. Vždycky mě před MS bolí, takže je to asi jasný.

zuzkazuzu88
11. pro 2012

@kackaku tak jsem dneska měřila teplotu a měla jsem jen 36,2,ale přijde mi divný že v neděli 36,4 a včera 36,1,tak jsemmyslela že by to mohlo třeba vyjít a nakonec nevím,začínám mít zase pochybnosti,i když mě podbřišek pobolívá a mám chvilkama pocit,jako bych tam měla nafouklej balonek nebo co 😀 a když si na něj šáhnu tak jako by břicho nebylo moje,takovej zvláštní pocit 😕

janinha
11. pro 2012

@kackaku Hezkyyyyyyyy 🙂 tak já budu s napětím čekat do čtvrtku, zdali se dostaví nebo ne 😎 Tak mě podrážděnost ani podkožáky nechybí 🙂

beandy
11. pro 2012

Budu nám přát ať se ani jedné nedostaví. 🙂 I když já si myslim, že mě přijdou ferrari days. 😠 Nějak si myslim že to nevyšlo.

zuzkazuzu88
11. pro 2012

taky nám všem přeju aby mršky nedorazily 😉

kackaku
11. pro 2012

@zuzkazuzu88
@beandy
@janinha No holky, koukám, že jsme všechny pěkně pesimistický, já jsem si taky skoro jistá, že to dostanu..jak zítra začnu špinit jako každý měsíc, je to jasný ☹

beandy
12. pro 2012

@kackaku Tak co Kači, dostavilo se nebo ne? Mě zase včera bolelo v podbříšku, tak já už nevim. Dostat to mám v pondělí, tak nevim co si o tom myslet. 😒

kackaku
12. pro 2012

@beandy Mně se to špinění vždycky dostaví až večer víš..A přes noc se rozjede MS..Dneska jsem nějaká špatná ze všeho, hlavně jsem ve škole zapomněla na první zápočet tohoto semestru(byl dnes), jak chodím pořád na MK a myslím na mimčo☹ Držím palce, určitě to nedostaneš!!

beandy
12. pro 2012

@kackaku To je mi moc líto. ☹ A budeš mít aspoň náhradní termín? Ty máš MS teda jak hodinky. 😕 Já nevim jestli už budu mít MS ustálenou, snad nedojde vůbec potvora jedna. Jenže čím víc se to blíží, tak nevěřím že by se to povedlo. 😒

beandy
12. pro 2012

@kackaku Já na mimčo taky pořád myslím a nevim jak přestat. Než jsme se začali snažit, dokonce sem si nakoupila nějaký hadříky přes mimibazar a obávám se že sem to asi zakřikla. ☹

kackaku
12. pro 2012

@beandy Já nevím Andrejko☹ Nějak to na mě dneska všechno padlo☹ Psala jsem docentovi e-mail, tak uvidíme ☹ Jojo, posledních cca 5 měsíců mám MS opravdu jako hodinky, což jsem nikdy dřív neměla. Přijde 29.den, 28. večer začnu špinit a přes noc nebo ráno dostanu MS. Taky to tak mám, čím víc se to blíží, tím víc jsem si jistější, že to dostanu 😠 Už bys mohla zítra testnout, ne?🙂

kackaku
12. pro 2012

@beandy No, obávám se, že mi to trochu leze na mozek..☹..Tak to já raději nic nenakupovala. Ale přeci nevěříš, že když něco pro mimčo koupíš, tak to zakřikneš..to je blbost 🙂

beandy
12. pro 2012

@kackaku To, že to zakřiknu když si koupím nějaký oblečky, mě řekla kolegyně v práci, já o žádné takové pověře taky nevim. 🙂 To sme dvě komu to leze na mozek. ☹ Před snoubencem se o tom moc nezmiňuju abych furt do něj něco nehustila, ale aspoň jsem ráda za to, že je MK a můžeme si o tom pokecat tady. Myslíš že už zítra můžu testovat když to mám mít až v pondělí?

kackaku
12. pro 2012

@beandy Viď, jsem taky ráda, že si o tom s někym můžu pokecat. Nikdo o tom, že se snažíme neví...jen vy tady🙂S Vaškem se o tom bavím často, ale vím, že to do něj taky nemůžu prát pořád. Ale přesně ví, kdy mám ovulaci a kdy mám mít MS...Kolikátý jsi DC? Jestli budeš zítra už aspoň 11 DC, tak bych test zkusila🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru