Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
14. pro 2012

Mě už napadlo že začnu plést nebo šít abych se zabavila něčím jiným : 😅

kackaku
14. pro 2012

Ahoj holky, tak se hlásím...MS jsem dostala, je mi teda neskutečně zle...Ale nějak si z toho snažím brát to dobré. Příteli se ulevilo, že je plodný 😀 a vlastně jsme si ověřili, že nám to jde a to ještě hodně rychle a snadno. A taky už vím, jaké ej to mít ducha na testu a prožila jsem si těhu příznaky...Asi mimču neprospěla ta má nemoc a horečka, taky jsem na brigádě párkrát prochladla..A taky se říká, že je pak pěkně pohnojeno, tak uvidíme...alespoň mi nebude na Vánoce blbě a budu si moct dopřát cukroví apod...Ale nějak musím asi MK omezit, lezu sem každý den několikrát, což mi moc nesvědčí.
Jinak
@beandy už jsi testovala?

@radulkapol Raduš, u mě je ta reakce na mimčo vesměs stejná. Nikomu jsme to raději neřekli, protože když jsme naznačovali, že bychom začli v létě, lidi z toho nemohli...vždyť jsi mladá a kam spěcháš...bla bla bla.... 😠 😠

kackaku
14. pro 2012

@beandy Jo, to mě taky napadlo, dokonce jsem si koupila vyšíváníčko 😀...Naši to měli lepší, neznali net, ničím se nezaobárali a bylo jim líp 🙂

kackaku
14. pro 2012

@beandy A jinak mě plodné dny dle Jonáše vycházely opravdu an termín ovulace, která proběhla..plus minus 1-2 dny

kackaku
14. pro 2012

@beandy A teď jsem si zkusila kalkulačku plodných dnů na netu a ta je k ničemu...vypočítala mi ovu o 4-5 dnů později, než jsem ji měla

zuzkazuzu88
14. pro 2012

@beandy na jonášovu metodu jsem koukla až tento cyklus a mě to vycházelo až 18 DC to bylo v pondělí,my sme se tulili v sobotu a pak už nějak nebyl čas a celkem mě i pobolívalo to břicho :(,tak uvidíme jestli to vyjde,doufejme,že ty naše ocásky by vydržely až do pondělka 🙂

zuzkazuzu88
14. pro 2012

@kackaku tak to mě mrzí,že ti to nevyšlo do konce,ale nebuď z toho nešťastná 😉

kackaku
14. pro 2012

@zuzkazuzu88 Nejsem, vsak to vyjde priste a beru si z toho to pozitivni..vzdyt jsme se ani nesnazili.Vzdyt jsme se ani nesnazili a ono to vyslo..akorat se neudrzelo.

kackaku
14. pro 2012

@zuzkazuzu88 Psala jsem z telefonu, tak se mi stejná věta poslala 2x 😠 ...

zuzkazuzu88
15. pro 2012

@kackaku tak to jsem ráda,že to bereš takhle 😉

kackaku
15. pro 2012

@beandy Tak co, Andy?? Testuješ? Jsem zvědavá...

beandy
15. pro 2012

@kackaku Ahoj Kačko, mám to dostat v pondělí, test sem si dělala včera a je negativní. Takže už se taky nějak tak začínám smiřovat s MS. ☹

kackaku
15. pro 2012

Třeba se ještě vybarví...ani dušíka tam nemáš??
@beandy

beandy
15. pro 2012

@kackaku Studovala jsem to ze všech stran a nikde nic. ☹ Holt třeba další měsíc..

kackaku
15. pro 2012

@beandy Tak uvidíš, ještě neztrácej naději, kolik jsi DPO?..Nebo si prostě užijeme Vánoce bez nevolností...

beandy
15. pro 2012

Jsem 13 DPO. Jestli to nevyšlo, což si myslím že ne, tak zkusím Jonášovu metodu.

ivanatl
15. pro 2012

@beandy Ahoj, no já si myslím, že pokud to máš dostat v pondělí, tak je na test ještě brzo. Mělo by se testovat až tak 2 dny po zpoždění MS a ani to není jistě že se tam něco ukáže. Pokud MS nedojde, tak bych testla až tak 4 dny po termínu MS. Takže jestě může být všechno jinak 🙂

kackaku
15. pro 2012

@beandy Tak 13 DPO už by asi něco bylo, no☹ Ale zas na druhou stranu nevíš přeci přesně, kdy ta ovulka byla, ne? U mě je 13 DPO den před MS, takže třeba budeš 13 DPO až v neděli, pokud máš 29 denní cyklus jako já..

beandy
15. pro 2012

@ivanatl Pokud nedostanu MS v pondělí, zkusím test v úterý nebo až v pátek. Ta nevědomost je nejhorší. Ale obávám se, že MS dostanu, mám opět xichtík jak náctiletá. 😠

beandy
15. pro 2012

@kackaku To nevím, to máš pravdu. Nějak sem to tak zkoušeli kolem toho 10-15 dne po MS, kdy jsem si myslela že mám ovulku. Tak může být možný že se to nepovedlo, pak už na sex nějak nebyl čas. ☹

kackaku
15. pro 2012

No, to mi povídej(piš), od ovulace(16 dnů) proběhl sex 1x.. 🙄 to je rekord snad, vůbec teď není čas...Ještě ty Vánoce před námi..No, tak aspoň se můžeme snažit hezky přes svátky... 🙂

beandy
16. pro 2012

@kackaku Jo přes vánoce si všichni odpočinem a zapomenem na stres a všechno to kolem.. 😒 A třeba se zadaří. 🙂

kackaku
16. pro 2012

@beandy Přesně... i když mě je teda zrovna dneska nějak ouvej...Andy, takže testneš zítra ráno? A kde pracuješ, byla jsi an VŠ? Moc toho o tobě nevím☹

beandy
17. pro 2012

@kackaku Jakto? Máš z toho depku? ☹ Na mě to taky občas tak přijde když vidím ty mladý maminy kterým bys řekla že není ani 20 a přišly k tomu ani neví jak. 😒 Kači na VŠ nechodím, ale pracuju na VUT v Brně - referentka prodeje a nákupu a asistentka provozního odboru. Tento týden to bude hrozný, máme na VUT uzávěrku faktur a všeho možnýho... takže jestli přežiju tento týden, tak už všechno. Testnu zítra jestli MS dnes nepřijde.. Zatím si nechci moc dělat planý naděje že to vyšlo.

kackaku
17. pro 2012

@beandy Trošku to ně mě všechno padlo...Hlavně se školou, protože mě strašně nebaví a já asi skončím...Holt Bc.mám a prostě asi nebudu Ing., svět se nezboří...Od ovulace ta nálada bude snad lepší 🙂 A testík jsi nezkoušela??dnes?držím palce!!

zuzkazuzu88
17. pro 2012

ahojky holky tak já asik taky nic :(. Včera večer jsem sice měla takovej pocit,že tam něco je a normálně jsem se až skoro lekla a začala si říkat,co budu dělat atd 😀 ...ale moc tomu nevěřím. Tak od pátku mě pobolívají zada a mám pocit,že na mě leze chřipka nebo něco...ale zase si říkám,že už by se od pátku rozjela,tak nevím ☹ BT už mám od čtvrtka vysokou 36,6 což jsem nikdy neměla...no a v sotobu jsme zapíjeli malýho synovce,já si pro jistotu dala jen malý pivko a pak pila vodu...no přišla jsem dom a takovýho motáka jsem nikdy neměla 😀 ale to bude asik od těch zad,už se těším na sobotu,mám to totiž dostat,tak už konečně skončí to napětí 🙂

beandy
17. pro 2012

@kackaku Ještě jsem dnes netestovala, jsem taková nervózní že to spíš nevyšlo a snažím se na to nemyslet. 😒 Hledám spíš na sobě nějaký příznaky MS jako bolení břicha a tak, ale zatím nic nepřichází. A mám zase strach testovat když MD můžu ještě kdykoliv během dne dostat, tak ještě nechci plašit. ☹

beandy
17. pro 2012

@kackaku Máš pravdu s tou školou, už tak jsi dobrá že máš Bc. 🙂

beandy
17. pro 2012

@zuzkazuzu88 Mě se BT taky zvýšila, normálně mám 35,8 nebo tak a teď najednou 36,4... sice nic moc skok, ale trochu se zvýšila. Taky na sobě hledám příznaky, dnes mám MS dostat a chci počkat do zítra nebo středy jak to bude vypadat.

zuzkazuzu88
17. pro 2012

@beandy moc ti držím palečky aby ti to vyšlo 😉 ...já mám právě taky nízkou teplotu,vždycky kolem 36,2 a teď najednou 4 dny 36,6,ale zase si říkám že před ms vždycky vyskočí a v den ms se sníží..já dneska chodím na záchod jak blbá a v kříži a podbřišek mě bolí,ale prsa zatím necítím a prochladlá taky nejsem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru