Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

leniinka_01
28. pro 2012

Ahoj holky.Můžu se přidat?

zuzkazuzu88
28. pro 2012

@leniinka_01 ahojky aspoň nás bude trošku víc 🙂

janinha
28. pro 2012

@zuzkazuzu88
@kackaku Holky, začala jsem dneska malinko špinit, takový růžový výtok, jak před tím, jak mi dávali ty infuse ☹ nevíte co by to mohlo být? Trošku mě bolí podbříšek a dneska je mi špatně na zvracení 😔

kackaku
28. pro 2012

@janinha Jani, asi ovulace...😉

kackaku
28. pro 2012

@leniinka_01 Vítej.-)

janinha
28. pro 2012

@kackaku myslíš, že ovulka? i s tím výtokem slabým?

zuzkazuzu88
29. pro 2012

@janinha může být,někde jsem četla,že je to bouřlivá ovulace 🙂

sojca
29. pro 2012

Ahojky holky mohla bych se vas zeptat? Ja jsem zase v ocekavani S pritelem jsme se "mazlili" 12, 14, 15 DC poboliva me v podbrisku a mam citlivejsi bradavky a malonko napjata prsa 😉 Myslim ze na mrchu je brzo tak nevim co to znamena. Minuly mesic jsme se "mazlili" bohuzel asi jen jednou, ale zase mrska prisla docela brzy (24DC) Trvala sice jako vzdy ale byla docela slaba. Snazim se na to nemyslet, abych si nemela nejake falesne priznaky. Co myslite vy?

kackaku
29. pro 2012

@janinha Jojo, vypadá to na ni... 😉

kackaku
29. pro 2012

@sojca No, já se raději podle možných příznaků neřídím...ale minulý cyklus jsme se nažili první měsíc(jen jednou), otěhotněla jsem, ale mimi se nejspíš díky horečce v době ovulace neudrželo. od 10 DPO mě bolela prsa, že jsem na nich nemohla spát a byla pořád zima a neměla jsem klasický PMS-takže určitě je možné, že jsi v tom. Ale nemáš ovulku náhodou dříve? Když jsi dostala MS už 24 DC, tipla bych OVU kolem 12DC...jestli jste se nesnažili tento cyklus moc pozdě...i když 12 DC píšeš, že jste se snažili...tak uvidíš🙂

sojca
29. pro 2012

@kackaku vis ja mam MS nepravidelnou, predminuly mesic sem musela jit i na vyvolavacku. Ach jo dnes jsem 17 DC a boli me v podbrisku. I v noci mi to zacalo kdyz sem se probudila Mam takovy pocit ze to dostanu, ale je na to jeste brzo.

kackaku
29. pro 2012

@sojca Třeba je to právě ovulace...být tebou koupím OVU testíky a testuju 😉

sojca
29. pro 2012

@kackaku myslis ze ovulka muze byt 17 DC? Ja to vubec nechapu 😀 😀 😀 😀

kackaku
29. pro 2012

@sojca Určitě, já ji mám 15 DC...ale cyklus mám 29 dní

sojca
29. pro 2012

@kackaku no tak to nastve mi se snazili ud toho 12 DC a ja uz hloupa myslela ze to muze byt mimisek ☹

kackaku
29. pro 2012

@sojca Může být i toho 12 DC..ale kup si raději ty ovu testy... jsou moc dobrý..

zuzkazuzu88
29. pro 2012

@sojca ahojky já s přítlem vstupujeme do 4 cyklu snažení,od třetího měřím bt a zjišťuju jestli mám ovu,měla jsem ji až 23DC a celý cyklus trval 33dní,na těhu příznaky už taky nedávám raději...to už bych byla ve 3 měsící 😉...a pokud píšeš že máš cykly různě dlouhý,tak to může být teprve ovulace tak držím palečky ať se povede 😉

sojca
29. pro 2012

@zuzkazuzu88 no mi uz se snazime 11 cykl a je to des porad nic nic nic ☹ skusim koupit ten ovu test. A kolik stoji? A jake jsou dobre? Jsem si dnes rano zmerila BT amam 36:66

zuzkazuzu88
29. pro 2012

@sojca jednou to přijde uvidíš,hlavně se na to neupínej,potom to jde hůř...já s ovu testy nemám zkušenost,takže moc neporadím 😒 máš nějaký graf kam si teplotu zapisuješ? S přítelem se neupínáme jen na plodné dny,mazlíme se ob den celý cyklus,i to my trošku pomáhá na to "vyrábění" nemyslet 😉

kackaku
29. pro 2012

@sojca Já kupovala obyč Light life krabička za 35 (2 proužky)...ale ty si jich budeš muset koupit awsi víc, když máš cykly nepravidelné☹

kackaku
29. pro 2012

@zuzkazuzu88 Tak to je dobře, ob dva dny je u nás sci-fi:-/Dokud budu do noci brigádně pracovat, ob dva dny se nedá...

zuzkazuzu88
29. pro 2012

@kackaku to věřím no :( u nás se taky někdy stane že nám to nevyjde nebo se jednomu z nás nechce,ale to jsou vyjimky

zuzkazuzu88
29. pro 2012

@leniinka_01 tak nám o sobě něco pověz 🙂 jak dlouho se snažíte atd 😉

kackaku
30. pro 2012

@zuzkazuzu88 Ono je to spíš na prd časově no... ☹ Teď probšhlo snažení 13, 14, 15 DC..toho 14 DC na OVU testu dvě čárky..tak snad jsme se trefili...

janinha
30. pro 2012

@zuzkazuzu88
@kackaku Holky, tak dneska už jsem krvácela více. Stále ta stejná barva (jemně růžová až hnědá). Bolí mě bříško a dneska se mi chce celý den zvracet. Já jenom doufám,že mi to neudělaly ty infuse ☹ bavila jsem se o tom se švagrovou a ještě nás napadlo, že se mi třeba vajíčko uchytí,ale nejsem schopná ho udržet 😔 Každopádně si zajdu na gyndu a koupím ovu testy a uvidím ten další měsíc.. ale je to nepříjemné..

janinha
30. pro 2012

@sojca Ahojky, ovu může být i později,ale spíše se to děje u delších cyklů. Není ani pravidlo, že ovu nastane 12-16 den. Pokud jste se snažili v ten krátký min.cyklus kolem 12DC mohlo to vyjít a menstruace byla slabá proto, že už jsi těhu. Být tebou udělala bych si normálně těhotenský test 🙂

kackaku
30. pro 2012

@janinha To je hrozně zvláštní, Jani☹ Určitě si skoč na gyndu, aby tohle dělala ovulace normální nejspíš není 😒 ..Ani nestraš s tím, že bys nebyla schopna to vajíčko udržet. Taky mě to po tom minulém nepodařeném pokusu napadlo. Ale mysím, že to bylo spíš tou nemocí v době ovu. Tak ti držím palce, aby to u doktora dopadlo dobře!!

kackaku
30. pro 2012

@janinha Ale myslím, že t infuse za tou nemůžou..i když raději se poptej a dej hned vědět..

janinha
30. pro 2012

@kackaku Určitě dám hned vědět. Jasně, že člověka napadnou hned ty nejhorší věci, Zatím to beru s nadhledem a taky je možné, že mi tělo při mém životním stylu už hlásí prostě STOP!! Na gyndu zajdu. U tebe si spíše myslím, že to bylo tou teplotou. Každá žena už byla těhu několikrát a ani o tom nevíme 🙂

kackaku
30. pro 2012

@janinha Jojo to máš asi pravdu🙂..To je dobře, že to bereš pozitivě, obdivuju tě...to já už mám zase pocit, že to nevyšo 😀 😒 ..Ale já jsem hrozný pesimista, takže takový pocit budu mít nejspíš pořád:-/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru