Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

babetka131
3. led 2013

@zuzkazuzu88 Ono to uteklo jako voda🙂 a pošťuchováním o svatbě to u nás taky začínalo🙂

babetka131
3. led 2013

Holky a děláte ještě i něco navíc mimo tulení? Myslím nějaké vitamínky nebo tak? Mně doktorka doporučila listovku a ještě jsem si koupila kontryhelový čaj..to je tak vše🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@babetka131 no já baštím listovku už 5 měsíc tak doufám,že to k něčemu bude 🙂 s kontryhelem zkušenost nemám,ale prý se mám pít jen půl cyklu ale nevím jestli do ovu nebo až po ovu do MS 😀

zuzkazuzu88
3. led 2013

tak holky mám uvařený,uklizený a můžu se chystat do práce..vůbec se mi nechce ☹ po těch svátcích je to děs 😀

fachy
3. led 2013

@babetka131 My jsme prvně měli naplánovanou svatbu na září 2013 🙂 a nějak najednou přítel přišel s tím, že bysme mohli vysadit, takže přemýšlíme, jak to všechno skloubit dohromady. Možná bude svatba v dubnu.

babetka131
3. led 2013

@fachy My jsme původně chtěli v červnu a kdyby se mímo podařilo dřív tak také v dubnu🙂 ono to jaro má něco do sebe, akorát nevím jestli se dá vše stihnout..já do toho letos dělám ještě státnice na ing. tak nevim nevim🙂

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Já teda zatím ne...uvažovala jsem o listovce, ale zatím na to prdím. Akorát jsem koupila ovulační testy.Tento měsíc je druhý cyklus, co se snažíme, na testech se // ukázaly 14 DC. Minulý měsíc snažení proběhlo jen jednou v době ovulace a měla jsem na TT ducha..duch ale zmizel a MS se dostavila, zřejmě z důvodu horečky v době ovulace☹

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 Jejej, taky jdu an 16:30 do práce(na brigádu)..zatím jsem ale s uklízením ani s vařením nepohnula☹

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku taky se mě kolikrát nechce ale musím se donutit něco doma podělat,v tomhle jsem líná 😅

babetka131
3. led 2013

@kackaku Četla jsem minulé příspěvky, takže vím o dušíkovi, ale aspoň víte že vše funguje jak má tak teď to vyjde jedna dvě, uvidíš🙂 My jsme se snažili teprve první měsíc, v sobotu čekám MS, tak myslím, že dorazí i když BT mám stále 37 nějak nedoufám, že by to šlo tak rychle..pilule mám vysazené už od září, ale to jsme se ještě pro jistotu chránili, takže tak.

zuzkazuzu88
3. led 2013

@babetka131 uvidíš třeba jo 😉 ta teplota padá těsně před ms kolikrát až ten den co ms přijde,budu držet palečky aby nespadla 🙂

zuzkazuzu88
3. led 2013

@kackaku a jak jsi dopadla ve škole už víš?

zuzkazuzu88
3. led 2013

mno nic vyrážím,uvidíme se zítra 😉 mějte se krásně a množte se 🙂

kackaku
3. led 2013

@zuzkazuzu88 Já jdu teprve teď dělat lečo, tak snad to stihnu..jsem ostuda 😖 Tak ať se ti hezky pracuje, já se těším an zítřek, to mám volno...

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Proč by to nemohlo vyjít, myslím, že by určitě mohlo!! Nezkusíš testík, když jsi už dva dny před MS? 🙂 ..Já nějak nepočítám s tím, že by to mohlo vyjít..

babetka131
3. led 2013

@kackaku Já jsem dnes zkoušela, ale nic tam nebylo, nebo teda možná nějaká vykoukaná pidičárečka, ale až po limitu a četla jsem, že rapiclear, kterým jsem testila to dělá, takže myslím že nic 😒 ale nezoufám, jsem realista a počítám plus mínus s půl rokem snažílkování. Máme štěstí, že jsme mladé, tak nás nic nežene, ale samo bych byla mooooc šťastná kdyby to šlo hned🙂

kackaku
3. led 2013

@babetka131 Jojo, je to tak..jsme mladé a proto si můžem dovolit se snažit trochu dýl 😀 Tak zkus koupit mamatest, ten snad duchy nedělá...a víš, kdy jsi měla ovulku? 🙂

babetka131
3. led 2013

@kackaku Přesně tak🙂. Zítra skočím pro mamatest, ovulku jsem si myslela že dokonale poznám, vždy mě polí v podbřišku, ale tento měsíc mě bolí od 16. DC až do teď skoro nepřetržitě...tak nevím co si o tom myslet, BT měřím až od dvaátého dne cyklu, kdy byla 36,5 a od té doby roste a drží se nahoře...příští měsíc prubnu ovu testíky, ať mám jasno🙂 jinak cyklus mám 29-32 dnů dlouhý. Jak to máš ty? myslím délku cyklu a který den ovulku? My jsme se tulili 16. a 18. den, pak už nebyl čas skrz Vánoce...takže proto jsem dost skeptická🙂

kackaku
3. led 2013

@babetka131 No já mám už cca půl roku přesně 29 denní cyklus a // na ovu testu jsem 14 DC, tzn. že ovulka je 15 DC nejspíš...Tak uvidíš, třeba to fakt vyjde.-)A když ne, tak příští měsíc pro ovu testy 😵 Já ani t BT neměřím, na to jsem zatím líná a hlavně velmi nepravidelně vstávám..

beandy
3. led 2013

Vítám nově příchozí holčiny 🙂 @kackaku Kači jsem 15DC, dnes mě bolelo v podbříšku jak sviňa a po OVU testu kterej jsem si dělala před 10 minutama u mě bude zítra ovulace, tak hurá na to. 😀 Toma znásilním i kdyby nechtěl.. 😀

janinha
3. led 2013

@kackaku ahooojky 🙂 ano ano, já jsem DPO,ale nevím kolik,protože nevím,kdy jsem měla ovulku... možná jak jsem trošku špinila 😨 🤐 musím si příští měsíc koupit ovu test. Já čekám zítra mrchu,ale zatím nic... jsem jen hrozně osypaná a včera mě bolel podbříšek,ale dneska už nic. Tak budu čekat 🙂

janinha
3. led 2013

@babetka131 ahojky já papám listovku 🙂

janinha
3. led 2013

@kackaku co to tady čtu? Jak nepočítáš,že by to mohlo vyjít? Zase negativka? 😝

beandy
3. led 2013

@kackaku Ty jedna pesimistko, musíš myslet pozitivně. 🙂

beandy
3. led 2013

@babetka131 Já jím taky listovku a ještě sem si koupila vitamin E, to mi doporučili v lékárně. Jinak mám ještě čaj Ludmily Mojžíšové na úpravu cyklu.

kackaku
3. led 2013

@janinha Počkej Jani, jaktože čekáš zítra MS? Vždyť jsi byla jen o 2 dny dál než já, to znamená 22 DC a už zítra čekáš MS?

kackaku
3. led 2013

@janinha Njn, jsem holt pesimista 😖

kackaku
3. led 2013

@beandy No super, toto utíka, zase ovulka...🙂..Tak šup šup na snažení🙂

janinha
3. led 2013

@kackaku teď na to koukám. Já jsem dneska 24 DC. A mám nastavené v kalendáři kratší cyklus. Minule jsem ho měla 24 dní.. nemám to pravidelně.. Tak to čekám každým dnem.

babetka131
4. led 2013

@janinha Tak to můžem čekat-nečekat spolu, já to mám dostat zítra:/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru