Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
4. led 2013

ahojky holky tak jakpak je dneska? 🙂

kackaku
4. led 2013

@janinha Tak to jo, tak uvidíš🙂..Já jsem 22 DC, dostat to mám naštěstí až za týden.. 😠

kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi, já jsem dnes ráda, že mám volno....jakpak u tebe, máš odpolední? Jinak jsem 22 DC..

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku ahojky Káti,já ti tak závidím 🙂 já jdu dneska zase na odpo,ale jelikož je málo práce a můj kolega šel dřív do práce a já bych tam nakonec byla úplně sama tak to asi zabalím dřív 😒 Sama se tam totiž bojím 😀 hnedka vedle v bytovce bydlí ukrajinci tak z toho nemám dobrej pocit 😀

kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak to se ti nedivím, Zuzi...dávej na sebe pozor prosímtě. Já byla ve středu na brigádě celý den od 11 do 23 h. a během práce(dělám an pokladně v multikině) mě poslali(prý aby se mi ukrátila chvíle) s nějakým údržbářem do katakomb kina opisovat nějaké údaje. No vůbec jsem se nebála...jinak nemusíš závidět, já jdu do tý práce totiž zítra ☹ Dnes jsem 7 DPO a vůbec bych neřekla, že mám v sobě mimi..

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku jej no tak to bych nevěděla co mám dělat kdyby mě tam poslali 😒 tak už ti nezávidím ☹ ..co ty víš třeba tam je,mysli sakryš pozitivně!!!! 😀

zuzkazuzu88
4. led 2013

@janinha ahojky a nejedla jsi něco kyselýho? Pokud ano tak to může být taky známka těhotenství. Moje známa jak se osypala když brala listovku,tak zjistila,že je v tom 😉

kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Jé, konečně fotka 🙂 ..Taky jsem v tu chvíli nevěděla, co dělat....no naštěstí to dobře dopadlo 🙂 Já nevim co s tim mým pesimismem dělat 😠

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku chtěla jsem být v utajení,pokud by tu byl někdo známý,aby to nezjistil,ale co prdím na to a ukážu se 🙂 nelekni se,že mám černej nos,je to z oslavy a já šla za myš minnie,ale uši už mám dole 😀....dneska člověk neví co se může stát když jde s cizým člověkem 😒 znáš dokument Tajemství?

kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Taky jsem chtěla být v utajení, jenže tady na MK se člověk bez fotky moc nechytá☹..Taky nechci, aby to někdo známý věděl, tak snad zůstanu v utajení. S tim nosem mi to došlo, je to skvělá fotka 🙂 Jj, znám Tajemství, ale neviděla jsem to..jen mám knihu(ale ještě jsem jí nečetla 😔 )...Pročpak?

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku děkuju 😉 pošlu ti odkaz na video hm,udělej si někdy čas a mrkni na to je to o pozitivním myšlení 😉 když mě chytá depka že nic nevychází,tak si to pustím,je to teda natočený američanama takže to tak vypadá,ale v podstatě to tak funguje 😉

https://www.youtube.com/watch?v=N4pnNT5KEyY
kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Děkuju, zkusím to... 🙂

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku uvidíš jestli se ti to bude líbit,mě to celkem funguje 🙂

kackaku
4. led 2013

@zuzkazuzu88 Snad to fungovat bude...Na mě ti Zuzíku padla nějaká depka... 😒

janinha
4. led 2013

@zuzkazuzu88 hmmmm..aha 🙂 listovku beru x neberu 🙂 ale na obličeji se mi udělaly opary a na zádech taky ☹ tak ještě počkám co MS 🙂

janinha
4. led 2013

@kackaku no já už to na sobě cítím, že něco bude. Píchá mě střídavě v jednom a druhém vaječníku 🤐

kackaku
4. led 2013

@janinha Tak uvidíš, třeba nepřijde...mrcha jedna 😠

janinha
4. led 2013

@kackaku já myslím, že příjde, cítím to...

zuzkazuzu88
4. led 2013

@kackaku nenech ju aby tě přepadla sviňucha jedna 🙂

zuzkazuzu88
4. led 2013

@janinha ještě nevěš hlavu 😉

janinha
4. led 2013

@zuzkazuzu88 nevěším, nechávám to osudu 🙂 zatím ms neoplakávám, dělám ještě kvuli práci tu specku, tak to zatím moc neřeším..

zuzkazuzu88
5. led 2013

ahojky holky tak jakpak to jde?
@janinha dorazila?

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj Zuzi, teda včera mě ta depka pěkně dostala...ono jak to pomalu ubíhá ty DPO, tak je to na budku. Navíc se cítím normálně, takže mimi tam urřitě není, cože mě teda moc nepřidává 😒

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Co ty, zvládla jsi to v práci?

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku Ahojky Káti,jak tě tak mohla popadnout prosím tě? Neboj zachvilinku buď dorazí ms (což je ta škaredá varianta) nebo mude mimis jak vyšitej 😉 co ty víš,třeba právě proto,že ti připadá,že to nevyšlo,tam může být zavrtanej bobiš malej 😉 .....včera v práci celkem fajn,večer za mnou přijel přítel tak jsem tam sama nebyla 😀 ,každopádně mám až do čtvrtka volno,pořád není moc práce tak si musíme rozdělit dny v týdnu s kolegama 😉

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Teda až do čvtrtka volno...co budeš dělat?? 🙂 No kéž bys měla pravdu, nějak posl. dobu už fakt moc to malé chci....MS má dorazit až v pátek:-/☹Ale budu asi testovat dřív trochu, nemám an to nervy..

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku to ještě nevím co budu dělat,ale ono se něco najde 🙂 držím ti palečky aby to vyšlo,ale nechceš to testovaní vypustit? Víš aby tě to zbytečně nestresovalo a úplně se na to neupínala hm 😒

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak víš jak, ono je to stejně jedno..buď tam čárka bude nebo ne...to nezměnim tim, že testovat nebudu ☹ ..Jediný co, že jsem neskutečně unavená, usínám do vteřiny, což se mi teda obvykle neděje...Ale to je spíš tou zimou. Já na příznaky moc nevěřim už. U tebe jsem si minulý měsíc byla skoro jistá, že máš mimčo v bříšku a ono prd...A co ty, kdy budeš mít ovulku? Nechceš jí tento měsíc otestovat?Ať víš, kdy je..

zuzkazuzu88
5. led 2013

@kackaku tak to testni a aspoň uvidíš,já už na těhu příznaky taky nevěřím. Minule jsem měla ovu až 23DC,tak si myslím,že tak nějak zase bude,budem se s přítelem mazlit ob den už teď. Měřím BT tak to poznám z toho....jen dneska jsem čučela,že jsem měla velkej propad teploty, včera 36,2 a dneska 35,9,tak doufám,že mi to nebude moc skákat abych ji poznala. Dneska jsem už 10DC,už mám třetinu cyklu zase za sebou,to je hrozný jak to letí ☹ pamatuju si jak jsem vysadila HA a už je to 4 měsíc 😒

kackaku
5. led 2013

@zuzkazuzu88 Jo vlastně vidíš, ty to poznáš z BT..tu já zatím neměřím. A kolika DC máš ty cykly? No vidíš, toto letí, už DC...Já 23 DC..už abych věděla, na čem sem.. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru