Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 ahojky tobě taky 🙂 my s přítelem začínáme 4 cyklus,z předchozí zprávy jsem pochopila že se snažíte rok 😒

jarka88
7. led 2013

jj už rok po potratu v 5. měsíci :/ ted jsem den po očekávané MS a bojím se testovat...

beandy
7. led 2013

@zuzkazuzu No naposled jsem měla cyklus 30, tak jsem čučela že mě to vypočítalo tohle datum, protože OVU jsem si měřila mezi 3-4.1. a měla jsem ho pozitivní, tak se mi to zdá právě docela pozdě.. Tak uvidíme.

kackaku
7. led 2013

@jarka88 Ahoj, díky za radu. Je mi to všechno jasné, ale když já jsem ttááááák netrpělivá 😠 Jinak my se pořádně snažíme první měsíc. Min.měsíc proběhl styk v době ovulace a hned byl na TT duch, ale pak zmizel a přišla MS. Mimi se neudrželo zřejmě z důvodu horečky v době ovulace.

beandy
7. led 2013

@jarka88 Vítej mezi námi děvčaty. 🙂 To co jsi psala mě moc mrzí. My se se snoubencem snažíme 6. měsíc, čekáme kdy to konečně vyjde.. 😒

jarka88
7. led 2013

@kackaku tak to mě mrzí....

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 No já mám s tímhle už teď naštěstí pokoj. Měla jsem to kolem 20-21 a teď už ej to víceméně pryč. Ale bylo to strašný, měla jsem to nejspíš z nervů☹a mám po tom na tváři malinké flíčky☹

jarka88
7. led 2013

@beandy určitě to vyjde, ale občas to chce velkou dávku trpělivosti 🙂

kackaku
7. led 2013

@beandy Andrejko, když ti vyšly poz.OVU testy, tak určitě proběhla ovulace v ty dny, ne jak to píše Jonáš. Tělo neošálíš!! 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 to mě mrzí :( no být tebou testuj zítra a nenervi se,vem knížku nebo si pusť nějakej film a nemysli na to 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@beandy tak to bylo určo jak si měla pozitivní ovu test,nekoukej na jonáše...myslím si že za půl roku se určo ještě pořádně cyklus nesrovnal,takže to nebude vycházet na tabulku 😒

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku mě to tak štve fakt děs...každej večer mám na obličeji puntíky od zubní pasty abych je co nejrychleji vytáhla ven,ale v podstatě si nepomůžu,páč jsou za chvilec jinde další 😀

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 tak ja uz se nejak nenervuju....🙂 co ma byt bude, ale tohle se mi jeste nestalo....vzdy to dostanu presne na termin, ale brusko me poboliva...:/

babetka131
7. led 2013

Ahoj holky, tak jak jste na tom dnes? Mně mrška mešká už druhý den, teplota už 5. den stále 37, mám pocit, že si to moje tělo ze mě dělá srandu, vždycky ms pravidelná a teď mě napíná. Jinak s testováním ještě čekám.. 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 třeba to vyšlo 😉 budu držet palce musíš dát hnedka vědět 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no když se k tomu testování odhodlám, prý je v dobe MS pri oplodnění bolest břicha normální, tak uvidíme, ale zle mi je teda druhym dnem docela dost.... 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@babetka131 já jsem dneska 12DC takže teprve "na začátku" 🙂 tak testni a nenapínej nás,třeba to vyšlo 😉 budu držet palce 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 já kdybych měla takový příznaky tak už testuju to už bych nevydržela 😀

jarka88
7. led 2013

@babetka131 testík už to 100% ukáže 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 já se zatím držím, ale test mi tu od přitele leží na stole 😀

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 šup běž to zkusit,teď jste mě holky pěkně napli 😀

beandy
7. led 2013

Si taky myslím že nějakej Jonáš nepozná kdy mám ovulaci. 🙂 Holky stává se vám to taky že vás po tom vevnitř štípe? Přítel si na to stěžuje že hot o potom pálí a mě to taky štípe. Se mi zdá že mám asi nepřátelský prostředí pro spermíky, tak abych je ještě předtím nezabila než někam doputujou. ☹ Používali jsme lubrikant na podporu spermií a ten nám oboum vyhovoval, akorát jsem si ho nenakoupila do zásoby takže jsme teď bez něj.

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 když me se najednou nějak nechce na wc 😀

jarka88
7. led 2013

@beandy tak si ho nakup, nemáš zánět?

beandy
7. led 2013

Mazejte testovat, su napnutá jak kšandy.. 😀

beandy
7. led 2013

@jarka88 Zánět nemám, štípe nás to jen po sexu, jinak žádný jiný problémy nemám. 😖

jarka88
7. led 2013

@beandy a nemáš třeba problém s vlhkosti, když lubrikant pomaha? to se docela stava, kort když se snažíte o mimi a nervy pracuji 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@beandy to vypadá na zánět ☹ když to pálí i jeho,já mám taky celkem citlivej spodek tak ten můj má nakázaný si ho umývat v mým intimním mýdle 😀 a nezlobí mě to

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 mazej!!!!!!!!! 😀

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 už jde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru