Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 tfuj tfuj tfuj 😉

beandy
7. led 2013

Já používám lactacyd, přítelovi řekli na urologii když byl po operaci že se má umývat pouze vodou, že nějaký mýdla a přípravky na pinďu 🙂 nejsou vhodný.. Lubrikant máme, ale nedělal mi dobře, tak sem koupila ten na podporu spermií a ten nám oboum vyhovuje.. takže asi není co řešit, ho zase objednám. Ale asi se na gyndě zeptám jestli to není zánět nebo něco. Ještě tak abych byla alergická na spermie.. 😖

beandy
7. led 2013

@jarka88 Hodně štěstí 🙂

beandy
7. led 2013

@babetka131 Ty už taky testuj.. 😀

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@beandy tak nic 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@beandy mě samotné lactacyd taky vadil,te´d používám obyč gel z avonu na spodek a vyhovuje mi a ten můj si taky nestěžuje...vidíš tak ho objednej a bude 😉 asi to bude vážně tou vlhkostí

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 to mě mrzí ☹ ale pokud nepřijde tak testuj pozítří znovu 😉

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no vzhledem k bolestem břicha to tipuju na dnešek nebo zítřek, že se dostaví.....

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 zatím nehaž flintu do žita 😉

kackaku
7. led 2013

@beandy Andrejko u nás se tohle děje docela často...prostě to chlapovo ,,náčiní" není až tak přirozené pro poševní prostředí....

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@beandy Jinak jsem to samo nevydržela a testla...No, v limitu nic, ale po půl hodině když se zadívám a natočím dušík...Ale jsem v klidu, moc tomu nevěřím....spíš je to vadný test, prý to mamatesty občas dělají. Navíc 10 DPO je stejně brzo 😉

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak ja si myslim, ze test s citlivosti 10 ml už by to ukázal....

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku jaj no vidíš 🙂 tak ve středu zkusíš znovu 😉 moc drřím palečky aby dušík sílil 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 někomu to neukáže hnedka,někdo má třeba ducha až v 6 týdnu 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

já začínám mít malinkatý křečíky v podbřišku,nebo spíš takový jakoby mravenečky,ale to je ještě dost brzo na mě aby přišla ovu,čekám ju až tak příští týden...spíš to budou mravenečci z vás co tu píšete 😉

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 a kdo to má psychicky vydržet? 😀 no ale pro každé případy už nastane měření BT a ovu testy :D ted jsem si ho delala a ovu jsem měla přesně na štědrý den 🙂 takže jsem dnes 14 DPO

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Spíš bych řekla, že je to jen výplod mojí fantazie...protože si ho přeju vidět 😉

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 no to by už teoreticky měl test něco ukázat,ale zkus v tu středu a uvidíš 😉

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku mrkni se znovu 😉

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no uvidíme 🙂

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 mrkám mrkám, něco malilililinko tam je, ale nejspíš to vidím jen já...a co čtu fóra, mamatesty dělaj duchy často...dost často 😖 prý se mjaí pro jistotu namáčet jen 3 s. místo 10. jak je psáno v návodu...já máčim normálně 10 s. 😖

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88 A navíc fakt jen pod urč.úhlem a urč.svtětlem..takže.... 😖

beandy
7. led 2013

@kackaku Kači uvidíš pozítří, to už se ti určitě musí ukázat duch nebo něco.. 🙂 Mě teda mamatest nikdy ducha nedělal, ale já jsem ho tam viděla i tak, jak jsem si to přála.. 😀

kackaku
7. led 2013

@beandy No, tak to bude asi i můj případ 😖

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku tak to zkusíš ve středu a uvidíš hm 😉

jarka88
7. led 2013

a máte dámy představu o tom, co by jste si přáli? nebo vám je jedno co, hlavně že to bude zdravé? 🙂

kackaku
7. led 2013

@zuzkazuzu88
@beandy Jojo, nic jinýho mi nezbyde...ale bojím se, že je to fakt jen představa 😒 Anebo že to dopadne jako minulý měsíc 😢

zuzkazuzu88
7. led 2013

@kackaku nejraději bych ti řekla zahoď testy a vyzkoušej až bude ms meškat aby tě to nestresovalo

zuzkazuzu88
7. led 2013

@jarka88 hlavně chci aby to bylo zdravé na ničem jiným v podstatě nezáleží,ale někde v hlouby duše vím,že to první bude holčička 🙂 co ty si přeješ 🙂

jarka88
7. led 2013

@zuzkazuzu88 no jelikož chlapečka už máme a ten potrat byl s největší pravděpodobností holčička, tak určitě holčičku, to je můj takový malý sen 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru