Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

najemnici
30. črc 2011

Ahojky holky mohu se k vám přidat?Je mi 21 a o miminko se snažíme první měsíc 🙂

terioza1
30. črc 2011

@najemnici ahoj, tebe uz jsem taky nekde videla 🙂

najemnici
30. črc 2011

@terioza1:gratulace k // na testíku 🙂 Jasan jsem i v Zkoušečky od července 🙂

yesu
autor
30. črc 2011

@terioza1 no já sem myslím 21 DC a ovulka mi podle mě skončila tak před třema dnama, takže na testování je brzo...nechci být zklamaná, ale máme jet na víkend pryč, tak si ho chci udělat v pátek ráno....včera sem byla hrát badec, dneska cítím namožený tělo, ale hlavně břicho a to sem dřív z toho nikdy neměla tak nevím...

yesu
autor
30. črc 2011

@terioza1 jinak se mi líbí ta dizkuse nové těhulky v červenci, tak doufám, že se k vám budu moct přidat 🙂

terioza1
30. črc 2011

@yesu tak to je jeste brzo... 🙂 No jooo holka, ale tam uz to nestihnes... jedine, ze bys byla vyjimka.... zjistis to az v srpnu.....🙂 Budu ti tam drzet fleka... .-) Pockej, vlstne stihnes, otehu jsi kdyztak v cervenci vid... no tak to sorraaaaac 🙂

@najemnici jj ja vedela, ze jsem te nekde uz videla 🙂 Dekuju ke gratulaci, doufam, ze i ty brzy najdes //

najemnici
30. črc 2011

@terioza1:No od zítřka do 4.srpna budu mít podle kalkulačky plodné dny.Tak to budeme jisti každý den 🙂

yesu
autor
30. črc 2011

@terioza1 no právě, tak mi drž fleka 🙂 teda nesmím to zakřiknout!nic jdu trochu poklidit a dělat buchtu, zase se tu ukážu 🙂

najemnici
30. črc 2011

No jo já jdu taky trošku uklidit ať se zítra návštěva nelekne toho bordelu 🙂

verik19
30. črc 2011

holky, člověk tady chvíli není a tady se rozjela diskuze 🙂
Já jsem dnes 19 DC kdy si mám udělat asi tak těh. test?

najemnici
30. črc 2011

@verik19:Kdy jsi měla MS?Já bych řekla že jsme tak nějako nastejno.Já jsem dnes 12DC.MS jsem měla 19.7. - 23.7.A snažíme se první cyklus 🙂

verik19
30. črc 2011

@najemnici MS jsem měla 12.7-17.7.Taky se snažíme první cyklus 🙂

najemnici
30. črc 2011

@verik19:Jinak k otmu testu.Mě bylo řečeno ať počkám do MS.A když nepřijde tak ať tak 3 nebo 4 dny počkám a když nepřijde tak ať udělám test.A když přijde tak ať si ho udělám až by MS skončila.Že ona může přijít MS ale můžeš být těhotná a další měsíc už MS nemusí přijít vůbec 🙂 Taky jsem dnes zkusila jentak test ale bohužel jen / .Od zítřka do čtvrtka mám plodný dny tak to pojistíme každý den s manžou 🙂

najemnici
30. črc 2011

@verik19:že prý až tak 13DPO můžeš objevit // 🙂

verik19
30. črc 2011

@najemnici já jsem tak netrpělivá,že bych si nejradši test dělala každý den 🙂

najemnici
30. črc 2011

@verik19:Přesně vím o čem mluvíš.Já jsem už dnes nevydržela a zkusila to. ☹

yesu
autor
30. črc 2011

@verik19 já jsem dnes 23DC a testík udělám v pátek, pokud MS nedorazí...dřív to podle mě nemá smysl

baibies
31. črc 2011

HOlky, tak to já budu taky asi stresovat až se to dozvím!!
Všem držím palečky, já už se taky těším, ale ono to uteče... zítra jdu na tahání stehů, tak doufám, že bude vše v porádku a budeme moc sažílkovat.. ;)

yesu
autor
31. črc 2011

Já jsem na sebe zvědavá, jsem 24DC, ovulku mám docela pozdě, takže v pátek budu testovat, pokud MS nedorazí....ať nedorazí!!!!dneska sem měla na návštěvě mýho půlročního brášku a zase se mi to pěkně roztikalo 😀

yesu
autor
31. črc 2011

@baibies a proč si musela na tu laparoskopii?

baibies
31. črc 2011

@yesu My měly taky brášku, u nás sedm, ale to je teda mazec.. mě se to na chvilku zastavilo, neposedí , poštuchuje a už je odrzlej, me poslouchat nemusí, nejsem jeho maminka...
No jinak na laparku jsem musela kvůli cyste mela jsem ji přes pul roku, tak mi nedoporucili otehotnet s ní, byl by asi prusvih, v cervnu jsem se vdávalal, tak manža to chtel řešit až po svatbě, nevedel jak to budeme zvládat, ale zvládla jsem to moc dobre.. ale nevím jestli není jeste brzy... zítra se na vše musím přeptat...

verik19
7. srp 2011

Holky, tak jak to s vámi vypadá?

foaji
7. srp 2011

Čau holky, přidávám se k vám. Jestli teda můžu 😀 My se snažíme od ledna, komplikují mi to cysty - díky nim jsme se třeba 2 měsíce snažili naprosto zbytečně. Tento cyklus jsem našla slabé // a pak dostala asi s 5ti denním zpožděním ms, zítra budu testovat, zda vajíčko ms přežilo 🙂 Jinak je mi 21, příteli 34 a má už jedno odrostlejší dítě..

yesu
autor
7. srp 2011

@verik19 Já myslela, že to vyšlo, ale dneska sem začala špinit, bolí mě břicho, takže se MS určitě rozjede, měla sem tři dny zpoždění a pěkně to obrečela!a co ty?

yesu
autor
7. srp 2011

@foaji Ahojky určo můžeš 🙂 já mám tři dny zpoždění, zítra sem chtěla testovat a teď večer mě začalo bolet břicho a začala sem špinit.... 🙂 takže do rána je ms asi tady...
Jinak mě je 24 a příteli 29 a snažíme se dva měsíce...

verik19
7. srp 2011

@yesu to mi je líto ☹ tak to určitě výjde příště.Já jsem si dneska udělala jen tak ze zvědavosti test a nic ☹
taky si myslím že to obrečím až to dostanu.Já nevím proč ale trochu to beru jako moje selhání! ☹

foaji
7. srp 2011

@yesu A těhotenský test jsi zkoušela? Je super, že jsou holky, který se začnou o mimčo snažit dřív jak ve 30, mě třeba gynekolog šíleně chválil 😀 Školu chci dělat dálkově a myslím, že s mimčem by to mohlo jít. Nechci být stará matka a nechci aby děti měli starého otce, takže máme nejvyšší čas. Jinak moje mamča měla normální ms až do 3. měsíce 😕 Tak nějak počítám, že budu po ní.. Držím palce ať to co nejdřív vyjde 😉

yesu
autor
8. srp 2011

@foaji Ahojky do rána se MS rozjela, takže sem ani test nedělala...já chci být taky mladá mamina, myslím, že je to lepší, tělo je líp připraveno a moje máma mě měla ve dvaceti a máme super vztah 🙂
dneska sem byla v lékárně, nakoupila kontryhelovej čaj a ovu testíky, jestli to na dovči nevyjde, tak pak navštívím ještě doktorku, ale víc už asi neudělám...možná nemyslet na to, ale to se lehce řekne 🙂

verik19
9. srp 2011

Ahojky, MS nedorazila a na TT byla jen /. ☹ Tak jsem zvědavá kdy dorazí!

foaji
9. srp 2011

@yesu Já už mám teda po ms, ale ta mrcha mi odplavila vajíčko, takže na testu už na mě kouká jen jedna čárka.. 😖 Jo, mamča mě měla taky tak. Nedokážu si představit, že bych se o 1. dítě pokoušela ve 30ti, už bych na to neměla sílu. Teď je člověk ještě plnej energie 😀 Já teda první měsíc beru Gynex a dnes jdu shánět drmek. Prý zvyšuje hladinu progesteronu a pomáhá k udržení těhotenství 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru