Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
8. led 2013

@kackaku nevěš hlavu. Musíš myslet na něco jiného a pozitivního. Třeba já se teď válím na bílém písku na Maledivách 😀

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Až týden po? Ty bláho..a to jsi měla ovulku normálně v půlce cyklu, jo 😀 A včera jsi ale na tom testíku nic neměla, že 🙂

kackaku
8. led 2013

@janinha óóóó, tak já jdu taky na to... 😀 😵

janinha
8. led 2013

@kackaku tak si pohni, už jsem nám objednala Piňakoládu 🙂

jarka88
8. led 2013

@kackaku ovulku jsem měla 24tého a test to ukázal až 14tého další měsíc 🙂 včera odpoledne nic a dnes ráno mi to nedalo, ptze ten tancici žaludek a stále plný mocak a divné bolesti bricha,co rychle prijdou a odejdou se mi nezdaly 🙂 a hlavně mám vždy na čas 🙂

kackaku
8. led 2013

@jarka88 A jsi si jistá, že byla ovu toho 24.12. sto pro? Jsem z toho teď nějaká uplně mimo, že by to mohlo být i později 🙂

jarka88
8. led 2013

To bylo na minulé bohužel nevydařené tehu a ano teď byla 24.12. 🙂 já ji na sobě poznám 🙂 @kackaku

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Je to hrozné, co se stalo☹ Ale snad vám to nové miminko vynahradí🙂 Aha, já myslela, že sis ovulku otestovala...ale když píše, že jí poznáš, tak ti věřím..

jarka88
8. led 2013

@kackaku no snad nám už ten andelicek pošle další stesticko 🙂 no uvidím ráno, zase testnu ale ducha jsem nikdy neměla 🙂 ale nejspolehlivejsi je digi 🙂

kackaku
8. led 2013

@jarka88 Moc ti to přeju!!! 🙂

jarka88
8. led 2013

@kackaku děkuju 🙂 snad to nebude zbytečná radost....

jarka88
8. led 2013

Tak je tam duch i teď večer 🙂)

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Ahoj, koukala jsem na testíky, moc Ti to přeju 😵 Snad tady bude takových testíků brzo víc. 🙂

jarka88
9. led 2013

@mmartinam ahoj děkuju 🙂 já se teď jen modlím, aby jsme sílily 🙂

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Určitě budou sílit! 😵 Já mám před sebou ještě 13prášíků HA, protože jsem si naplánovala,
že doberu, co mám a začneme se snažit, tak jsem zvědavá, jak nám to půjde. 😉

jarka88
9. led 2013

@mmartinam určitě dobře, po HA to jde první měsíc nejlépe, jsi nejnáchylnější 🙂 no naštěstí je z dnešního rána silnější než ze včerejšího, to beru jako pozitivum 🙂 ale po roce jsem z toho fakt vypleskaná 🙂 nějak se z toho nemůžu vzpamatovat :D

mmartinam
9. led 2013

jarka88 Já v to právě trošku doufám, protože Tobiášek se zadařil hned napoprvé, ale zase na druhou stranu nevěřím, že to tak vyjde i po druhé, ale brala bych to. 😵
A vy se snažíte rok?

zuzkazuzu88
9. led 2013

ahojky holky,tak jakpak je dneska? Já ráno chtěla měřit BT a chytala mě taková křeč do vaječníku ☹ ,po změřění jsem šla na záchod,pak to ještě chvilku bolelo a pak najednou jakoby nic.Je možný abych měla ovulaci o týden dřív? Minulý měsíc jsem ji měla až 23DC a dneska jsem teprve 14DC 😒

jarka88
9. led 2013

@mmartinam jj od minulého ledna 🙂

jarka88
9. led 2013

je to možné, máš doma ovu testy? ovulace si dělá občas co chce :D
@zuzkazuzu88

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 nn nemám,ale teplota byla nižžší ještě jak včera,takže teoreticky je to možný,že dneska probýhá,tím pádem by mi to podle jonášové metody,totálně vyšlo i na hodinu 😀

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 tak to jo a kde jsi si to dle jonášovy metody zjistila, zkusim sebe a uvidíme 🙂 tak hlavně to raději nepromeškat :D

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Tak o to držím pěsti víc! Měli byste i pěkný věkový rozdíl. 🙂
Našemu malýmu už začíná dětská puberta - jak tomu říkám 😀 , tak už by potřeboval,
aby se všechno netočilo jen kolem něj. 😉

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 tady ti posílám odkaz a zkus 😉 http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

jarka88
9. led 2013

@mmartinam jj 3 roky je báječný rozdíl 🙂 no to mi povídej a když není po jeho tak všude vše lítá a řev na celý barák 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 asi se nedostanu o měsíc zpět :/ ale ted bych ji měla mít 21.1. 🙂 a měl by to být kluk a jelikož se mi to střídá, tak prosinec snad byla holka :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 pohlaví se určo střídá 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 to bych pak asi pak u pana doktora skákala jak pinpongáč štěstím :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 😀 mě to teda nikdy nevycházelo,minulej cyklus jsem měla ovu až týden po jeho výpočtu,ale to je tím,že ještě nemám pořádně srovnaný cyklus...Byla by to celkem sranda,kdyby mě to tento měíc takhle skočilo 😀

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak stát se může všechno 🙂 co jsem si četla, tak je nejlepší ovu neřešit a mít pravidelně sex každé dva až 3 dny a to se do ní trefit musíš 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru