Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Přesně tak, ale ve skoro 5letech už by mohl být trochu klidnější, ale je to živel 😀
A jak jsem si přála jako první holčičku, teď bych brala víc i druhýho kluka, ale ono je to fuk. 😉

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 to je fakt..nechám to na přírodě 🙂

jarka88
9. led 2013

@mmartinam tak já vždy chtěla páreček a chlapečka prvního 🙂 no já mám taky občas pocit, že tu energii vycucává i mě a pak jí má minimálně za dva :D

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 ono je to asi nejlepší, čím víc se lidi snaží, tím míň to jde 🙂 zbytečně se do toho stresují a to taky dělá hodně...my jsme to v prosinci nejak neresili, jen jsem ji na sobě cítila, ani na netu jsem si to nenechala vypočítat 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 právě proto měřím jen Bt abych zjistila,jestli tu ovu vůbec mám,minulej měsíc jsem začala a proběhla asi poprvé od vysazení HA.Po vysazení jsem měla cykly 29-30 dní a tento byl 33 dní díky té ovu 23DC,takže buď mi ovu takhle houpe od začátku nebo se teprve srovnáná tímhle cyklem uvidíme jak se bude teplota pohybovat,za dva dny to budu vědět jestli dneska proběhla .)

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 a dáváš si je do grafu? já měla po potratu strašně kolísavý cyklus až ted posledních 5 měsíců ho mám pravidelný 31 dní

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 jj mám graf...tento měsíc mi to celekm lítá http://www.womenzone.cz/uzivatelka/zuzkazuzu88/... mrkni

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 nejak mi to ten graf nechce ukázat, poslala jsi primo odkaz s tim urcitým grafem?

mmartinam
9. led 2013

@jarka88 Páreček je určitě super, tak uvidíš, třeba se zadaří. 😉 Přesně tak,
taky vždycky říkám, kde ty děti berou tolik energie. 😀

mmartinam
9. led 2013

Vy jste tady úplně zběhlé, měření teplot, grafy, pak k vám kdyžtak budu chodit pro rady. 😉

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak z tohohle nic moc poznat nejde...uvidis zitra rano zda pujde nahoru a nebo jeste trochu klesne a nebo se bude držet 🙂

jarka88
9. led 2013

@mmartinam no kéž by 🙂 musím přijít na to, čím ho vždy unavit, ani dlouhá koupel to nedokáže a to má voda unavovat :D

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 doufám,že půjde nahoru a už tam zůstane 😀

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 to by bylo ideální 🙂 hlavně pak informuj, škoda že nemáš ovu test, ten by nám to řekl hned 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 to jo,určo se ozvu,ale zítra už jdu do práce takže písnu až odpo 😒 ...to jo to bysme věděli hnedka...ale nechám to na náhodu 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 budu držet pěstičky, aby to vyšlo 🙂

janinha
9. led 2013

Holkyyyy, já mám takovou radost. Včera mi říkal manža, že dneska dojde pošťák, ať mu dám nachystané penízky. Když dneska pan pošťák přišel, uplně jsem vykulila oči. Donesl mi totiž můj vysněný dárek - SEDACÍ PYTEL 😵 Já si ho tak dlouho přála a na Vánoce jsem ho nedostala... dneska mi bylo vysvětleno, že vak byl objednaný už min.rok,ale nepřišel a manža byl ze mě uplně na prášky, protože jsem si ho už chtěla několikrát koupit sama a on mi musel vždy zabránit,abych to neudělala 😀 Prej už nevěděl,co semnou 🤐 😵 Jupíííííí, mám takovou radost, že mi snad i horečka z toho klesla 🙂

jarka88
9. led 2013

@kackaku ahoj, tak jak to dnes vypadá? 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 mám z toho všeho takový smíšený pocity,páč podle cyklu čekám ovu až příští tden,ale dneska ráno jsem si připadala taková nervóznější,nemyslím si,že se to teďka povedlo,ale jsem fakt taková jakási zmatená,nevím jak to popsat 😀

zuzkazuzu88
9. led 2013

@janinha no paráda 🙂 a co jinak?? jakpak je?

jarka88
9. led 2013

@janinha taky ho mám v plánu kupovat malému a občas si ho zapůjčit 🙂 oni ti chlapi umí být čas od času i nepředvídatelní :D

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 tomu naprosto rozumím, já jsem ted celá neposedná, v noci nemůžu spát, stále přemýšlím atd. tak pár dní vydrž a uvidíš 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 je fakt,že jsem včera večer měla šílenou chuť na sex,ale to spíš přisuzuju té pauze HA 🙂 nijak extra nad tím přemýšlet nebudu a bude,budem se tulit dál a uvidíme

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 to je nej, já jí poznám pichlavou bolesti na určitém vaječniku a pak vytoky ne ledajakymi 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 právě mě tam ráno taky tak píchalo,ale pak to za chvíli přešlo jako by mě to nikdy nebolelo,včera jsem měla taky úplně osypanej obličej podkožákama,který vypadaly,že budou dneska z polovičky hotový a místo toho se 99% z nich úplně ztratilo 😒

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 tak ta pichlava bolest je i u me ze prijde a odejde 🙂 uvidis, ale vypada to nadejne 🙂

zuzkazuzu88
9. led 2013

@jarka88 uvidíme .)....a co ty? jak se cítíš začínáš mít nějaký příznaky? 🙂

jarka88
9. led 2013

@zuzkazuzu88 no proto jsem ten test delala, ptze zaludek mám, jako kdyby se mnou absolutně nespolupracoval, prsa v jednom ohni a silene vylezle zily a do toho ta divna bolest v podbrisku

janinha
9. led 2013

@zuzkazuzu88 ahojky 🙂 jinak jsem nemocná ☹ bolí mě hrozně v krku a slzí očka. Smrkám jen trošku a jsem malinko unavená,ale zvládám 🙂 už jsem uklidila celý byt a večer to jedu vypotit s kamoškou do sauny 🙂 ajak ty? Co snažílkování?
@jarka88 to je pravda,občas umí překvapit - pozitivně 🙂 jinak překvapují stále 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru