Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 ty bolavý záda tomu hodně nasvědčujou,jako minule,jen jsem neměla ten výtok,to se asi začínám"projevovat" po těch prášcích 😀

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 ten výtok je pro oplodnění strašně důležitý! ten pomáhá spermiím se dostat do vejcovodů 🙂 bez něj by to nešlo 🙂 takže tfuj, tfuj 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 doufám,že dostojí své důležitosti 🙂 děkuju...a copak ty? jak se cítíš?

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 no nemáš vůbec zač 🙂 no já, až na to, že skoro pořád zvracím a bolest prsou se stupňuje, tak je to vcelku fajn a snažím se to užívat 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 zkus ty lízátka co jsi psala ve zprávě .) http://www.vitaminy-mineraly.cz/VitaHarmony-s-r... tyto by měly být dobrý,kamarád je dealer pro tuto značku a plno ženských,který si to vyzkoušely tak to pochvalovaly,jsou sice celkem drahý ale uvidíš jak to na tebe bude působit 😉

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 děkuji, vyzkouším je 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 uvidíš jestli ti pomůžou 😉 sama časem zjistíš co ti zabere 🙂 už bych taky chtěla prožívat to co ty 🙂 kdy jdeš na utz?

janinha
11. led 2013

Ahoj holkyyy, tak jak se máte? Jak jste pokročily ve snaženíčku? Já píši z noční ☹ opět v práci.. 😎 Dneska jsem se zkontaktovala s jednou paní a budu si dělat lektorství na baby signs 🙂 už se moooc těším 🙂 škoda, že nebydlíte blíž, mohla bych vás a vaše miminečka učit 🙂

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 na utz jdu 16.1. tak snad budeme mít první fotečku 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 tak nám to taky musíš hnedka ukázat pokud uvidíte aspoň flíček 😉

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 neboj kdyžtak hned ukážu 🙂 snad se nám alespoň ten flíček ukáže 😀

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 tak to už budeš asi ten 6 tt tak by mohlo 🙂

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 no to by mohlo 🙂 já vím, že Robinek se v 6 tt ukázal, sice to bylo jen kolečko, ale bylo to krásné a teď tu mám takové dvouleté šídlo 😀

zuzkazuzu88
11. led 2013

@janinha ahojky tak ať ti to rychle utíká 😉 ,vubec ti nezávidím,já šla tento týden jen 2krát do práce,protože jí moc nemáme,no a jsem úplně hotová ☹ doufejme,že to budou ohlasy té ovulace 😉 jakpak ty?

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 stejně je to prostě zázrak,že z takovýho pidicosi se narodí mimčo 🙂

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 to mi povídej, taky jsem u Robči nevěřila, že z toho kolečka mi pak dali miminko z masa a kostí... je úžasné, co vše ženské tělo dokáže 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 budete mít krásnej věkovej odstup,takhle bych to taky chtěla 🙂

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 taky jsem vždy chtěla 3 roky rozdíl 🙂 hlavně dnes u nás byla kamarádka s 2 měsíční holčičkou a Robínek kolem ní pořád běhal, mazlil se a dával dudlíka, aby neplakala a pak ji uhoupával a vyprávěl pohádku, co měl puštěnou 🙂 bylo to kouzelné 🙂 jsem zvědavá, co bude dělat, až ho bude mít doma pořád 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 to bude pečovatel a ochránce 🙂 kdy mu řeknete,že má sourozence v bříšku? až to bude vidět nebo dřív?

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 už ted jsme se snažili mu vysvětlit, že má maminka miminko v bříšku, ptže jinak po mě leze a kope mě do břicha a díky tomu se to dozvěděla i má kamarádka...přišli jsme k ní a Robínek mi hned začal hladit bříško a že tam dělá mimi hají 🙂 je to zlatíčko 🙂

zuzkazuzu88
11. led 2013

@jarka88 to je kouzelný 🙂 drobek jeden 🙂

jarka88
11. led 2013

@zuzkazuzu88 je to miláček, jsem zvědavá, kdy to udělá před babičkou 😀

janinha
12. led 2013

@zuzkazuzu88 určo to bude ovulka 😉 já jinak dobře, jsem jen nemocná,tak jsem hodně unavená,ale cvičím,hraji voliš a chodím do práce jako nic 😀 nene kecám, to dělám,ale jsem unavená hodně, jen nechci,aby mě ta nemoc pohltila 🙂 s manžou se moc nevidíme, tak snaženíčko nulové.... 🙄

zuzkazuzu88
12. led 2013

@jarka88 tak jakpak je dnes, m sme se veer tulili a dneska ráno mi ten můj říká,že se to určo povedlo 😀

zuzkazuzu88
12. led 2013

@janinha moc toale nepřeháněj hm,nebo tě pak zkolí jedna radost 😒 s tím manžou,že se nevidíte mě mrzí ☹

jarka88
12. led 2013

@zuzkazuzu88 no mám doma ty lízátka, ráno pro ně přítel sjel sám, už se nemohl dívat na to, jak si prý víc povídám se záchodem 😀 a že mu je mě líto, tak první trochu zabralo, tak uvidíme, ted mám před sebou oběd, snad ho v sobě udržím, bojím se, abych nešla s váhou moc dolu....

zuzkazuzu88
12. led 2013

@jarka88 no to je hodnej chlap 🙂 to jsem ráda,že ti trošku zabralo 🙂...s tou váhou jsem někde četla,že ženký kolikrát ztratí pár kil,ale nemělo by to být extrémní ubývání

jarka88
12. led 2013

@zuzkazuzu88 spíš chtěl, abych mu uvařila jeho oblíbený oběd 😀 ale je hezký, že se to snaží prožívat se mnou, naprosto ted nemuzu citit kafe, tak mi řekl , že ho teda taky nebude pít, že budeme všichni na kakau 😀 zeptám se na to ve středu doktora....🙂 a jak se citis ty? vyšlo nevyšlo a co teplotka?

zuzkazuzu88
12. led 2013

@jarka88 😀 ale stejně je hodnej🙂 já dneska vařit nemusím, máme žebra a já tu čmaju neumím tak dobrou jako ten můj tak se do toho dal 🙂 ráno jsem se vzbudila kolem 5 jak mě bolelo břiško,tlačilo mě jak blázen,tak jsem rovnou změřila teplotu a snažila se to zaspat 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 vypadá to,že jsme se možná trefili,uvidíme zítra 🙂

jarka88
12. led 2013

@zuzkazuzu88 tak ať jen stoupá 🙂 vypadá to nadějně a to bolavé bříško taky nasvědčuje 🙂 takže tfuj, tfuj 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru