Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
12. led 2013

@jarka88 děkuju 🙂

jarka88
12. led 2013

@zuzkazuzu88 nemáš vůbec zač 🙂 a kdepak je vůbec zbytek? poslední dobou tu konverzujeme pořádně jen my....

zuzkazuzu88
12. led 2013

@jarka88 jj taky si to teď tak říkám :(

janinha
12. led 2013

@zuzkazuzu88 no musím říct, že jsem dneska začala 2 level s Jill a bylo mi hrozně špatně, při tom jsem měla pocit, že to tak těžké není a makat jsem zvyklá.. takže teď jen relaxuji a koukám na TV. Manža má sraz po 10ti letech, tak jsem sama 🙂 chtěla jsem žehlit,ale nechce se mi 🙂 a co u vás nového?

zuzkazuzu88
13. led 2013

@janinha raději bych asi cvičila obyčejně než takto 🙂 taky si kolikrát říkám co všechnoudělám,když mám volno v práci a ten můj není doma a pak stejně ležím u telky,jsem lenoch 😀 Dneska jsem 18DC a vypadá to na 1 DPO uvidíme,ještě zítra podle teploty 🙂...se snaeníčkem jsme to vychytali tak doufám,že z toho neco bude 😉

kackaku
13. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak super Zuzi, snad se to povedlo!!🙂To budou nervy v následujících 12 dnech🙂..Jinak jsem stejná..taky si říkám, kolik toho udělám, když mám volno a nakonec prd... 😀

zuzkazuzu88
13. led 2013

@kackaku doufejme,že jo🙂...četla jsem na fb zprávu od tebe ale musela jsem odejít od pc tak jsem ti nemohla odepsat promiň 😒 copak ty?

janinha
13. led 2013

@zuzkazuzu88 hezkyyy, tak snad z toho něco bude 🙂 už se těším na tvé těhotenské albíčko 🙂

zuzkazuzu88
13. led 2013

@janinha zatím nebudeme skákat,ale přeju si moc aby to vyšlo,ten můj je nedočkavej 😀 už by to chtěl vědět teď jestli se to povedlo 😀

janinha
13. led 2013

@zuzkazuzu88 my se teď vrátili od kamarádky z vysoké, má 5ti měsíčního prcka a je naprosto úžasný, Můj chlap se s ním hrál a malý z něho byl uplně hotový, pořád na něj koukal a smál se. 🙂 Bylo na mojém vidět, jak moc, by si to miminko už přál.. 🙂

beandy
14. led 2013

Ahoj holky, tak já jsem dnes 26DC, tak sem zvědavá jestli dorazí ferrari days. Jinak jak sem měla tu teplotu, tak byla jen zvýšená a dva dny. 😒 No uvidíme jestli se povedlo nebo zas ne. @zuzkazuzu Tak držím palce, aby se to povedlo. 🙂 @kackaku Kači s tebou si ty těhu testy zahrávají teda.. By to chtělo aby jsme si udělali hromadnej kalendář kdy která má dostat MS, ať si to nemusíme furt psát. 😀 @janinha A co to je za kurz? To zní zajímavě. 🙂

kackaku
14. led 2013

@beandy Andy to ej ale dobrý nápad, mohly bychom si tu vytvořit tabulku a podle toho, kolik jsme DC a DPO ji aktualizovat🙂 Jinak fržím moc palce, kdy budeš testovat? Až nedojde MS?

kackaku
14. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak jak jsi na tom Zuzíku?

kackaku
14. led 2013

@janinha Taky to na chlapovi vidím, že by už chtěl....ale je hezký vidět je takhle, jak blbnou, viď 🙂

beandy
14. led 2013

Jo jo až MS nedojde (jestli nedojde), už zas na mě jde ta nedočkavost testování jak naposled. 🙂 Akorát že se teda těhotná necítím ani náhodou. Vždycky když se blíží MS, nějak ztrácím naději že to vyšlo. @jarka88 Ty jsi to na sobě něco poznala i před tím než jsi testila, nějaký těhu příznaky?

jarka88
14. led 2013

@beandy jj bylo mi nevolno a boleli mě prsa, ale brala jsem to jako před ms a teda silena bolest podbřišku, která byla silnější než jindy a MS nikde

kackaku
14. led 2013

@beandy No uvidíš, Andy, třeba nedorazí..většinou právě příznaky moc nejsou, ještě před MS...i když Jarča měla zrovna ty typické...

beandy
14. led 2013

No to jsem teda zvědavá.. 😒 Mě bylo na omdlení v sobotu, prsa mě nebolí nikdy. Jen když sem vysadila antinu tak mě bolely, to bylo teda něco. A v podbříšku mě občas pobolívá, ale nic extra. Jenže stejně ani jedno z toho moc příznakǔm těhu nepřipisuju.. ☹

jarka88
14. led 2013

@beandy z toho si vůbec nic nedělej, každá je uplně jiná s malým jsem taky žádné typické neměla, jen to že se nedostavila MS 😀 takže na tohle vůbec nekoukej 🙂

beandy
14. led 2013

Jinak jsem 11DPO.

zuzkazuzu88
14. led 2013

ahojky holky,tak já nevím jestli si se mnou moje tělo hraje nebo co to je 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ,toto jsem dneska naměřila,ale s tím,že mě kolem 4 vzbudila pichlavá bolest v podbřišku,ale taková šílená,že se to nedalo zaspat,tak jsem raději změřila abych nevynechala den :( teď už mě břicho nebolí fakt jsem nějaká divná 😒

beandy
14. led 2013

@zuzkazuzu88 mě to teď taky dělá, někdy to píchá jen trochu, jindy víc. Ale pak to třeba za 5 minut přestane a celej den nic...

zuzkazuzu88
14. led 2013

@beandy mě to právě dělá,když mi klesne teplota,mám pořád pocit,že přišla ovulace a za dva dny je ta bolest zpátky a nic a pak zase to stejný,tak já fakt nevím :(

beandy
14. led 2013

@zuzkazuzu88 Mě to taky dělá a pak vlastně ani nevím kdy OVU mám. Tak měřím BT a sexujem ob den nebo ob dva, tak snad jsme se trefili..

zuzkazuzu88
14. led 2013

@beandy já to právě minulý měsíc takhle vůbec neměla. Začaly mě bolet záda a tak podle BT jsem potom zjistila,že jak bolely byla ovulka...no a tento měsíc mě začaly bolet záda tak jsme na to vlítli,podle teploty to vypadalo nadějně,ale záda mě přestaly bolet tak fakt nevím co to je 😒

janinha
14. led 2013

@beandy souhlasím s tím kalendářem 😀 s tím baby signs - najdi si to na netu, to je na dlouho, v podstatě jde o to, že se s dětma dorozumíš dřív,než začnou mluvit 🙂 Ještě si vše vyřizuji,ale nebude to lehké, musím obvolat hodně lidí a zařídit spoustu věcí,ale těším se 🙂

beandy
14. led 2013

@janinha tak to je paráda, ať ti to vyjde.. 🙂 Hlavně že máš chuť pustit se do něčeho novýho.

lupmice88
14. led 2013

ahojky holky mam na vas prosbu,streda,ctvrtek sem mela pozitivni ovulacni test a v patek uz carka byla slaba,myslite ze je nadeje kdyz sme na to vlitli v sobotu ze se to mohlo povest?nebo uz je pozde

zuzkazuzu88
14. led 2013

@lupmice88 ahojky podle toho co píšeš,tak si mslím že OVU proběhla v pátek. Za plodné dny se počitájí 3 dny před OVU a 1 po takže to teoreticko mohlo vyjít. Držím palce 😉

lupmice88
14. led 2013

@zuzkazuzu88 byla bych ráda,jelikož v říjnu sem potratila a rada bych uz konecne to male mela 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru