Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

terioza1
9. srp 2011

Ahoj holciny, tak jak se tu mate? Ja jsem se sem na vas prisla po dlouhy dobe podivat.... jak to jde?

terioza1
9. srp 2011

@yesu ahojky, jestli tu muzu poradit, zajdi do bilinkarstvi, rekni, ze chces namichat caj proti neplodnosti - tj.: kontryhel, hluchavka a rebricek dohromady... jsou to 4 stejne casti, z toho 2 casti je prave kontryhel. A na jeden salek JEN 1 KAVOVA LZICKA namichaneho caje - NE VIC!!!!! Me se zadarilo po 4mesicich uzivani 2x otehu. Pila jsem to 2x-3x denne malou konyvku toho caje... je i dobrej a nesmis ho sladit. a pak taky pij na sliznici 100% grepovy dzus, je treba od relaxu... toho jsem vypila hektolitry 😀 A mimiko se uchytilo a nepousti se 🙂)) Fakt to zkus. Jasny, ze kazdy telo je jiny, treba se ti zadari jeste rychleji, nebo o par mesicu pozdeji, ale zkus to.. je to prirodni.. 🙂

terioza1
9. srp 2011

100% cerveny grep....

yesu
autor
9. srp 2011

@terioza1 děkuju moc za rady, určitě to vyzkouším 🙂 🙂

silente
9. srp 2011

@foaji - zkus toto: http://www.lekarna.cz/mastodynon-gtt-1x50ml/
Ty kapičky obsahují právě drmek (agnus castus). Držím palečky 😉

mochenkaa
10. srp 2011

ahoj holky, můžu se přidat?
bude mi v říjnu 24 a snažíme se teď první měsíc

foaji
11. srp 2011

@silente Děkuju za tip. Já už beru Gynex a koukala jsem, že v těch tvých kapičkách je toho víc, ne jen drmek, tak jsem si radši koupila jen ten (pěkně smrdí 😀 ). Nechci mít v sobě milion bylin a aby se mi pak jedna bila s druhou 🙂 Tobě ty kapičky pomohly?

silente
11. srp 2011

@foaji - Gynex jsem brala před lety na srovnání cyklu a byl dobrý. Před těhu ale jen ten Mastodynon + Femibion 800 + pila kontryhel.

verik19
12. srp 2011

Ahojda holky, tak MS dnes přišla.

yesu
autor
12. srp 2011

@mochenkaa Ahojky určo🙂mě bude 24 v září, teď mi skočí MS a začínáme třetí měsíc snažení...

yesu
autor
12. srp 2011

@verik19 Hmm zklamání viď?já to obrečela, ale druhý den to přešlo a už se těším na další sanžení!!!vyjde nám to neboj, všem 🙂

foaji
12. srp 2011

@silente A ten Mastodynon a kontryhel jsi pila v jaké fázi cyklu?? Já plánuju Gynex(ve kterém je taky kontryhel) do ovulace a po ní ten drmek.. co na to říkáš???

yesu
autor
14. srp 2011

@foaji Koukala sem na net na ten gynex a taky se mi to docela líbí a může to užívat i partner, ale je to docela drahý...a píšou tam, že se to má užívat tři týdny a pak týden pauza...

silente
15. srp 2011

@foaji - Mastodynon i kontryhel POUZE do ovulace. V těhu se ani jedno nedoporučuje, takže pro jistotu jen do ovu.
Takže do ovu bylinky + vitamínky, pak už jen vitamínky.

foaji
15. srp 2011

@silente Čauky, prosím tě, neznáš nějakou bylinku, která má podobný účinky jak ten drmek? Já na něj mám asi alergii 😀

foaji
15. srp 2011

@yesu Jo, je to celkem drahý 😒 Když jsem to počítala, tak mi vyjde asi na 3 měsíce.. tak si říkám, že dřív jsem nakupovala antikoncepci a to ještě dráž, tak teď místo toho bude gynex.. Partnerovi ho ale nedávám, to by se fakt prodražilo 🙂

silente
15. srp 2011
silente
15. srp 2011

@foaji - a ještě tohle: http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
Ale s tím osobní zkušenost nemám. A složení nevím, tak radši mrkni 😉

foaji
15. srp 2011

@silente To je moje úplně první alergická reakce v životě 😀 A zrovna se mi moc nehodí 🙂) Mám po celém těle vyrážku a šíleně to svědí 😢

foaji
15. srp 2011

@silente Jo, děkuji za odkazy, prozkoumu to 🙂 Ještě otázečka.. Jak chutná čaj z kontryhele??Abych ho zas nekupovala zbytečně 🙂

silente
15. srp 2011

@foaji - mně bylinkové čaje nevadí, takže u mě dobrý 😀 Jinak to určitě zachrání lžička medu 😉

yesu
autor
16. srp 2011

Jestli se tento měsíc nezadaří, jdu do toho femigardu 🙂 plus listovka a kontryhel a přítel jí selzink...

rohatyandilek
11. zář 2011

Ahojky, muzu se pridat? .....mne bude v prosinci 20 a zacatkem rijna se zaciname snazit 🙂 ....... 🙂 🙂

petulak1988
11. zář 2011

ahojky mohu se taky pridat snazim si uz dyl....je mi 23 a uz jsme v caru

magdalena_f
12. zář 2011

@verik19 ahoj, můžu se zeptat jestli jsi brala HA a hned po vysazení se snažíte o mimi?

magdalena_f
12. zář 2011

jinak Vás všechny zdravím, je mi 23, jsem čerstvě vdaná a začínáme se snažit 🙂

verik19
12. zář 2011

@magdalena_f ahoj, jo brala jsem HA a hned jsme se začli snažit. 🙂

magdalena_f
12. zář 2011

@verik19 my jsme se právě rozhodli a přestali HA brát, už se mi blíží i konec ms, ale dr říkal, že hned po vysazení bychom se snažit neměli, tak nevím....

verik19
12. zář 2011

@magdalena_f mě doktorka říkala,že je to úplný nesmysl čekat.Že máme začít hned!! A mým kamarádkám to jejich doktor taky řekl.Je to věc názoru.

magdalena_f
12. zář 2011

@verik19 to asi určitě. ten můj říkal, že hrozí vícečetné nebo mimoděložní těhotenství, ale tak to hrozí taky skoro pořád...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru