Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
16. led 2013

@zuzkazuzu88 Určitě se ozvu, vy ste moje snažilková rodina. 😀

beandy
16. led 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem taky na kontrolu zvědavá. 🙂

jarka88
16. led 2013

holky tak po týdnu mi to opravdu týden přidalo, tak si myslím, že doktor jen plašil 🙂

ivanatl
16. led 2013

@jarka88 to je chytrá věcička.Tak hlavně ať je všechno v pořádku.

jarka88
16. led 2013

@ivanatl nedám na něj dopustit 🙂 doporučuji ho kde se dá 🙂 děkuji

zuzkazuzu88
17. led 2013

ahojky baby tak po dnešním zaznamenání teplotky mi hned ff vyznačil ovu http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 to se mi nějak nezdá.....tak on ten ff je občas dost nepřesný, vím, že když jsem si ho dělala tak se mi uplně rozcházel s tím , co jsem si myslela já a co mi potvrzovali ovu testy

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 uvidíme,každopádně jsme se tulili jak před tím tak kolem té vyznačené 😉 ...jen koukám,že mi to ff vyznačil,podle těch teplot...stejně jsem tento měsíc nějak nízko,teploty co mám teď tak jsem min. měsíc měla před ovu :( ale to by asi nemělo mít vliv

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 akorát nemám vůbec žádný příznaky kdyby se to povedlo,včera mě teda bylo v práci trošku šoufl jednu chvilku jinak nic,ani nafouklý břicho jak mívám,tak si myslím,že z toho nic nebude ☹

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 ne to nemá vůbec vliv 🙂 ono hraje roli i okolni prostredi na tvou bazalni teplotu 🙂 já je měla vždy nížší než ostatní 🙂

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 máme doma kolem 18-ti stupňů a taky jsem nebyla moc v práci,takže spíš na gauči jak u mašiny 😀 ,tak to asi taky něco udělá 🙂

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 další strestující 😀 hlavně se uklidni, nervy ti moc nepomůžou...já jsem s malým taky žádné neměla a těhu výtok se mi začal objevovat až týden po vynechání ms...hlavně klid, zabav si hlavinku něčím jiným a uvidíš, že bude vše jak má 🙂

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 no to může dělat svoje....takže testit budeš až tak za 5 dni?

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 jsem hrozná,říkala jsem,že budu to samý 😀 v úterý jdu k zubařce ☹ ,tak si koupím test a pokud mrcha nepřijde tak budu testovat

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 jeee to nezavidim, ale taky budu muset :(

kackaku
17. led 2013

@zuzkazuzu88 Však ono je to těžký, se nenervit....Ale ten grafík se mi taky moc nezdá, spíš bych řekla, že ta OVU byla 14 DC... 😉 Tak uvidíme, jestli mezi nás přibude další mamča 😵

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 bude mě dávat čep tak doufám,že to bude rychlý ☹

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 jeeee...tenhle obor lékařů, tak nemám ráda :/ ale zase co si pamatuju tak při porodu jsem volala zubaře a at mi klidne rozvrtá celou pusu, že to bude přijemnější než ty bolesti 😀

zuzkazuzu88
17. led 2013

@kackaku jj je to děs to čekání 🙂 copak ty káti jakpak se máš?

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 ne tak to mi ani neříkej,já se zubařů bojím pekelně :(

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 tak ty nemá rád ani nikdo.... taky bych tam měla zavolat....no a co jinak? jak je?

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 jinak nic,v práci jsem se dozvěděla,že to vypadá hodně bledě,že práce nebude asi až do března tak nevím co budeme dělat jak to vymyslí :( copak ty? Už je dobře?

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 s tou prací to je teď všude šílené..všichni kolem mě tohle řeší, na jednu stranu jsem ráda, že jsem na mateřské...no u mě stálé nechutenství a zvracení...jinak snad vše v pořádku, v pondělí jdeme zase na utz, tak si už nechám udělat fotečku

kackaku
17. led 2013

@zuzkazuzu88 No, Zuzi, je to všechno teď nějaký na prdlačku....S tou prací nezávidim, je to děs..Já sama mám teď jen brigádu....Těším se, až budeš testovat🙂

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 musíš si najít něco co drobečkovi bude dělat dobře 🙂 musíš hnedka ukázat,neboj bude to dobrý určitě 🙂 jj je to děs :(

zuzkazuzu88
17. led 2013

@kackaku nejhorší na tom je,že už je to teď i když nemám děti,co potom až je budu mít,nebudou mě nikde chtít...ale to zatím řešit nebudu 😒 ..taky se těším,už chci aspoň příští týden pátek aby byl 😀

kackaku
17. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzi podle mě až ty děti budeme mít, bude to lepší...zaměstnavatele neradi přijímají mladé holky, bojí se, že půjdou brzy na mateřskou 😉Budeš testit až v pátek za týden?

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 co nám dělá dobře jsou přesnídávky a zamilovala jsem se ted do mexického jidla, vše hodně ostré..což není nejlepší

zuzkazuzu88
17. led 2013

@kackaku mno to jo,ale taky baby co mají malý děti,páč budou často chodit na paragraf 😒 ...asi dřív,ale v pátek to bude asi jistý jestli jo nebo ne 🙂

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 no to není moc fajn 😒 tak zkus jen cibulu sirovou hm

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru