Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 no to už mám za sebou a znova to raději zkoušet nebudu 😀

zuzkazuzu88
17. led 2013

@jarka88 😀

jarka88
17. led 2013

@zuzkazuzu88 hold budu živa asi na přesnídávkách 😀 což není dobré, ptže mi to mimi pak nebude chtít papat

kackaku
17. led 2013

@zuzkazuzu88 Třeba se situace změní, až nám skončí mateřská 🙂

beandy
17. led 2013

Holky tak teď jsem došla z kontroly. 🙂 Doktorka říkala že mám zvětšenou sliznici a dělohu, takže se mimi staví domeček. 🙂 No ale podle UTZ je moc brzy (jak sem si myslela) něco vidět, takže jdu na kontrolu 11.2. v 9:00. Se toho asi nedožiju jak se těším. 🙂 A co vy, jak se vám daří? Nějak si nemůžu zvyknout mezi zářijovkama 2013, tady je mi s váma líp. 😀

beandy
17. led 2013

A Jarka se trefila skoro přesně, termín porodu bych měla mít 27.9. 🙂

jarka88
17. led 2013

@beandy to se spíš trefi net 😀

beandy
17. led 2013

Jari kdy jsi začala něco kupovat většího (jako kočár, atd..)?

jarka88
17. led 2013

@beandy no s Robínkem jsem kočárek koupila snad až ke konci 8. měsíce a to že mě k tomu už dokopala mamka 😀 a ještě že tak malý se týden na to narodil 😀 ale ted začnu dřiv, jak se říká, štěstí přeje připraveným 🙂 po postylce a tak se už koukáme teď

beandy
17. led 2013

@jarka88 Já jsem se dívala na kočárky, ale přítel mě krotí že budem kupovat nejdřív ve 4 měsíci. Novej kočár nechci, je to zbytečný. Našla sem krásnej za 1000,-kč a hrozně ho chci. 🙂 Jenže asi má pravdu, je ještě brzo. ☹

jarka88
17. led 2013

@beandy já bych počkala do 3. měsíce...a jaký?

beandy
17. led 2013

Tady tenhle, co na něj říkáte? Je k tomu i autosedačka. Ale prej si mám zatím nechat zajít chuť. 🙂 Asi budu muset, no.. 🙂

jarka88
17. led 2013

krásný 🙂 já jsem spíš na klasiku ...ten bude náš 🙂)

jarka88
17. led 2013

@beandy ono je to opravdu teď brzy, počkej alespoň až překleneš to nejrizikovější období 🙂

beandy
17. led 2013

Máš pravdu, nechám to až budu mít po 3. měsíci. Ten je nádhernej, a za kolik ho budete mít? 🙂

beandy
17. led 2013

@jarka88 On má i rukavice na zimu, super.. 😀

jarka88
17. led 2013

@beandy má a bude k němu i fusak v jeho barvě , šedý je pro chlapečka a v béžovém se bude vozit holčička 🙂 a upně nový i s autosedačkou se pohybuje kolem 10 tis. stejně jako jsem kupovala pro Robinka

beandy
17. led 2013

@jarka88 Ten je fakt krásnej. 🙂 Já bych mohla mít kočár po ségře, jenže její malej má ťeď 11 měsíců a ještě ho bude asi potřebovat. ☹ Jinak mě se hrozně líbí ty starý kočáry ve kterých vozila mamka mě za mlada, ty široký proutěný. Jenže jsou těžko k sehnání a jsou spíš na léto než přes zimu, když budeme mít zimňátka.

jarka88
17. led 2013

@beandy ty jsou nádherné, taky jsem na ně koukala v Praze, ale při pohledu na cenu jsem se otočila na podpadku a řekla si , sni dál 😀

janinha
17. led 2013

@kackaku Ahojky 🙂 jak se máš? Co nového? Opravdu chceš tu školu ukončit?... Já beru, že jsi Bc,ale aby tě to potom nemrzelo. Jsem ráda, že ses rozhodla přemýšlet nad něčím jiným a ne jen nad těhu, protože by ses z toho pak zbláznila 🙂 A jak to všechno vnímá chlap? Mě už je trošku lépe,ale už dva dny necvičím ☹

janinha
17. led 2013

@jarka88 nádherný kočárek 🙂

jarka88
17. led 2013

@janinha děkuji 🙂

kackaku
17. led 2013

@jarka88 Kočárek nádherný 😵

kackaku
17. led 2013

@janinha Jaňulí nepiš mi to prosím s tou školou...Už nechci přemýšlet jestli budu litovat, teď nelituju....Absolutně mě to nebavilo, spíš obtěžovalo a nedokopala jsem se k ničemu...A hlavně-byl to jiný obor, ono když 3 roky studuješ práva a pak jdeš najednou na ekonomku, je to síla 😉 A taky si to můžu v budoucnu dodělat přeci...Jinak já si koupila dneska laktobacílky, abych si zlepšila vaginální mikrofloru...Ovulku bych měla mít někdy za týden a kus, ale nebudu to řešit...až se povede, povede se 😉 A co ty Jani, kolik jsi DC? Obdivuju tě v tom cvičení, já bych se nedokopala ☹ Až na jaře začnu zase jezdit na brusličkách 🙂

janinha
17. led 2013

Ahojky, já se moc omlouvám za tu školu,už se ptát nebudu 🙂 Tak to je určo změna z práv. Takže papáš laktobacílky, to je dobře 🙂 já papám listovku,ale nejsem poctivá 🤐 No já jsem 13 DC a musím si koupit ty ovu testy. Na womenzone mám plodné dny nyní,kvuli těm krátkým cyklům.. No já cvičím stále 🙂 Cvičím nebo pracuji, jsem hrozně akční člověk a mám strach že na mateřské zmagořím ☹ nechci aby to vyznělo špatně,ale vím jaká jsem. Určo dám dítěti maximum,ale i já budu potřebovat nějaký sport nebo cvičení.. 🙂 Brusle jsou super 🙂

jarka88
17. led 2013

@kackaku děkuji 🙂 už abysme v něm vozili štěstíčko 🙂

beandy
18. led 2013

Dobré ráno 🙂 Tak to je můj dnešní test. 🙂

beandy
18. led 2013

A jak jste na tom @kackaku, @janinha a @zuzkazuzu88? Kdy se má MS nedostavit? 🙂

jarka88
18. led 2013

@beandy no paráda, je to jisté 🙂 tak teď už obrovksá gratulace k mimi 🙂

beandy
18. led 2013

Moc děkuju. 🙂 Jen ještě 3 týdny se budu potichoučku radovat abychom nic nezakřikli a po kontrole srdíčka to vytroubíme do světa. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru