Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

verik19
12. zář 2011

@magdalena_f tak to teda slyším poprvé 😒

yesu
autor
23. zář 2011

@verik19
@magdalena_f ahoj holky, já jsem slyšela, že první cyklus po vysazení HA je velká šance na otěhotnění....já HA neberu skoro tři roky, začali sme se snažit v červnu a pořád nic....

verik19
23. zář 2011

@yesu Ahojda, mě to doktorka taky říkala.Já jsem vysadila v červenci a zatím nic ☹

yesu
autor
23. zář 2011

@verik19 já zatím všechny příchozí ms ořvala, tenhle měsíc sme se na to vyprdli, nemyslela sem na to, ale zase sme se snažili o to míň, takže to asi nevyjde, ale příští jdeme zase do toho...ještě než to začnu řešit lékama atd...chci se poradit s léčitelkou, na alternativní způsob léčby docela věřím a říkám si, že za zkoušku nic nedám 🙂

barbulinka1
23. zář 2011

ahojka holky 🙂 můžu se přidat ? je mi 23 jsem 2 měsíce vdaná a vysadila jsem teď HA po 8 letech, tak jsem zvědavá, jak to půjde 🙂 ale asi to bude na dýl, protože přítel je skoro pořád v zahraničí na montážích a já mám problémy s děložním čípkem:( přeju Vám všem brzo // 🙂🙂

yesu
autor
24. zář 2011

@barbulinka1 Ahojka, jasně, že můžeš 🙂 tobě taky brzké // 🙂

petulak1988
24. zář 2011

@yesu Ahojky a ty mas lecitelku odkkud????ja se uz lecim v caru a stale nic....

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 Mám dvě zákaznice, který se těmahle věcma zabývají, dělají to zatím jen pro známé atd. a nabídli mi pomoc, tak to chci zkus, než se plně oddám doktorům!
a jak dlouho se snažíte?

petulak1988
24. zář 2011

@yesu tento cyklus je 17.snazeni!!!Jinak treti s ovulaci zjistili mi ze neovuluji ale chtela bych zkusit mozna i nejakou alternativni lecbu...

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 a můžeš mi zhruba napsat, co se dělo po tom když si doktorce řekla, že vám to nejde?my se zatím snažíme 4. cyklus, ale chtěla bych třeba vědět co nás čeká, kdyby to dál nešlo...min týden sem byla u doktorky, myslela sem, že mi třeba vezme krev, ale řekla, že to necháme o konce roku a pak by mi nasadila nějaký hormony a eventuélně poslala přítele na spermio....

petulak1988
24. zář 2011

@yesu no muj gyndar to moc neresil sla jsem do Pronatalu bez doporuceni,prvni vysetrili me jako u doktora akorat vnitrnim ultrazvukem,vzali mi krev na hormonalni profil stitnou zlazu a pohlavni choroby,priteli jen na pohlavni choroby a poslali ho na spermiogram,me predepsali hormony na ovulaci ktere beru od 2.do 6.dne cyklu,12den cyklu jdu na UZ aby zjistili jestli se tvori folikuly a pak jsme se jeden cyklus snazili prirozene den co nam rekli no a dalsi cyklus byl se stejnym postupem akorat misto prirozeneho snazeni byla inseminace a vecer nase snazeni....no ted jsem po druhe inseminaci 🙂 jestli te jeste neco zajima ptej se

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 si hodná děkuji 🙂 mo je doktorka to asi vidí stejně, že mě někam pošle a tam ať to reší.... a můžu se zeptat kolik stálo to tvoje a přítelovo vyšetření?a ty hormony, to je asi to co mi říkala moje doktorka, ale zdá se mi divný, že před tím neudělá nějaký ty vyšetření....a ta inseminace to je přímo umělé oplodnění nebo co?

petulak1988
24. zář 2011

@yesu tak za brani krve a spermiogram jsme platili kaazdy jen 30kc ,hormony se nedoplaci taky jen recept akorat pak injekce na praskuti foliku je bud pregnyl ten je za 370nebo ovitrelle a ten je zadarmo a maji stejny ucinek ,inseminace je 6krat do roka zdarma... 🙂 a je to napul umele...odeberou sperma manzelovi...a enkou kanylou ti to zaveddou pres delozni cipek do delohy.. 🙂 takze neni to jako IVF to je ze s tebou vyjmou vajicka a oplodni to spermiema mimo tebe... 🙂 a pak zavedou do tebe embrio.... co te jeste zajima

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 jsi zlatá, já sem v tom totiž pořádně nevyznám....ale s tím placením je to divný, mě doktorka řekla, že spermiogram stojí tak 1000-1500, tak nevím...možná si tam cinknu a zeptám se!a jakej vám konkrétně zjistili problém?jestli teda neva, že se ptám...

petulak1988
24. zář 2011

@yesu no nam zjistili jen me problem a to polycysticke vajecniky.....to je ze neprodukuji vajicka bez hormonu....mam malo zenskeho hormonu ktery mi dodavaji v praskach a ted asi v injekcich....jinak nevis o nejkae jine lecitelce jsem z prahy

betka20
24. zář 2011

ahoj holky, muzu se pridat? Antikoncepci jsem vysadila minuly mesic 🙂 chceme se zacit snazit na konci rijna, protoze jedeme jeste na dovcu 🙂 asi to ted budu mit rozhazeny co? jsem na to zvedava, jak se nam to povede, kdyz nebudu mit nejspis poneti, kdy mam ovulaci... no nechame tomu volny prubeh 🙂
Takze drzim palce, at mate vsichni brzy // 🙂

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 jaj tak to nevím, ale až budu mluvit s tou mou, zeptám se jí...jedné mojí zkáznici pomohla jedna z Pardubic, ale to je pro tebe asi taky daleko...

yesu
autor
24. zář 2011

@petulak1988 mě právě překvapilo, že mi doktorka nabídla ty hormony, aníž by věděla jestli mám třeba nějakej konkrétní problém...

yesu
autor
24. zář 2011

@betka20 Ahojky držím pěsti při snažení a přeju, aby Ti vydrželo zůstat u "necháme tomu volný průběh", protože jakmile si jednou řeknete chcem mimi, budem se snažit, je hodně těžký na to nemyslet! Teda aspoň u nás to tak bylo, my se snažíme čtvrtý měsíc a zatím neúspěšně, zatím sem všechny MS obrečela....

betka20
24. zář 2011

@yesu no to mas pravdu 🙂 resit to budu urcite 🙂 porad si rikam, ze se to snad povede brzy 🙂
Tak taky moc drzim pesti, at se vam to povede....rika se, ze se na to nema myslet, kdyz to nejde, ale nemysli na to vid😀

yesu
autor
24. zář 2011

@betka20 asi tak no!

betka20
24. zář 2011

tak snad se zadari... doufam ze si brzy budeme vymenovat zkusenosti z toho jak nezvracet 😀

hanickaa.d
24. zář 2011

zdravím vás dámy 🙂 jsem přes 2 měsíce vdaná a spokojená po všech stránkách 🙂 bude mi 26 let a jsem v začarovaném kruhu co se týče plánování dítěte. Manžel by chtěl už delší dobu, ale mně nic netiká 🙂 Tak se vás ptám, jestli je ve vás opravdu takový chtíč a tikají vám biol.hodiny, nebo na to jdete rozumem? přeji příjemné snažilkování

betka20
24. zář 2011

no jelikoz jde o mlade snazilky 🙂 tak nevim zda by mely tikat biologicke hodiny 🙂 u me jde proste o chtic po miminku 🙂 ale nic mi netika 🙂

yesu
autor
24. zář 2011

@hanickaa.d nevím jestli je to jen chtíč po miminku nebo mi něco tiká, ale miminko chci už dlouho...možná je to i tím, že jsem ve znamení panna a hrozně ráda se o někoho starám a pečuju 🙂

petulak1988
24. zář 2011

@yesu jj to je divne...to bys byla hodna no ja jsem z prahy tak bych chtela neco tam

hanickaa.d
24. zář 2011

@betka20 no ono biologický věk ženy je nejlepší od 20 do 25 let 🙂

betka20
25. zář 2011

@hanickaa.d no to je pravda 🙂 takze sup do toho 🙂

hanickaa.d
25. zář 2011

my máme bydlení zařízené, práci, finance jakž takž a přesto mě někdy hlodá myšlenka, jestli to zvládnem všechno 🙂 ale to je asi přirozené....

yesu
autor
28. zář 2011

@hanickaa.d No tak to není na co čekat, my taky máme hezký bydlení, peníze taky docela vyřešený a teď už jen to mimi....ale štve mě, že když to má člověk docela nachystaný a mimi by mohlo přijít, tak nic....doufám, že se to brzy změní!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru