Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
27. led 2013

@jarka88 ju tak to je fajn 🙂

jarka88
27. led 2013

@zuzkazuzu88 no uvidíme, jak moc fajn to bude ve čtvrtek, nějak se mi to táhne, je to hrozný.......:/ už chci vědět, jak to vypadá..

zuzkazuzu88
27. led 2013

@jarka88 určitě dobře věř tomu 😉

kackaku
27. led 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj Zuzi, krásný graf, já bych už zítra testila, protože 12 DPO mít už ducha budeš. Vzpomeň na Andy, jakýho měla krásnýho...Ne ducha, ale už čárku 😵

zuzkazuzu88
27. led 2013

@kackaku ahojky Káti,jdu zítra do práce takže to testování by určo nebylo z ranní moči,ale to by nemělo vadit 🙂 bojím se testovat 😀 jakpak jsi na tom ty? Kolik jsi DC? 🙂

kackaku
27. led 2013

@zuzkazuzu88 To se nedivím, že se bojíš 😀 Ale ten graf je krásný, takže až zas toli bych se nebála🙂 Já jsem tuším 16 DC 😎

janinha
27. led 2013

@zuzkazuzu88 mě to nejde otevřít beruško,každopádně si myslím, že teplotka je asi velmi přívětivá 🙂 kdy budeš testovat? 😎 já mám zase dneska noční 🙄 a jak se máš dneska ty?

zuzkazuzu88
27. led 2013

@kackaku doufejme,že tam najdu dvě dálnice 🙂 tak to je u vás snaženíčko v plným proudu 😉

zuzkazuzu88
27. led 2013

@janinha dala jsem tam odkaz ještě pod tu zprávu znovu 🙂 nejraděj bych testovala až ve středu,ale asi to vidím tak,že už to zítra nevydržím a testnu,i když to nebude z ranní moči 😒 ...vůbec ti tu noční nezávidím...já už mám proti ní úplně odpor,hrozně je mě vždycky nepříjemný,že jdu do práce a všichni ostatní kolem jdou dělat veliký hají bucí 😀 ale už jsem ji dlouho neměla,tak jsem ráda...já mám dneska odpočinkovej den a ležím u telky...večer asi zajdem na amatérský divadlo asi,ale pokud se mi bude chtít 😒

janinha
27. led 2013

@zuzkazuzu88 mě ty noční zase až tak nevadí, v nemocnici je noční jako denní, stále se něco děje 🙂 skoro dva roky jsem to táhla v kuse - škola (prezenčně) - práce. Takže z noční do školy, ze školy na noční atd.. Po noční jsem nemohla spávat, takže když jsem měla dvě noční po sobě, nešla jsem spát nebo jsem měla zápas ve volišu 🙂 ale už mi tělo rezignovalo a docela solidně, tak už na sebe dávám pozor, abych se zase nějak nesložila nebo něco takového. Máma mi stále nadává, ať odpočívám,ať nemám problém s otěhu.. 🤐 já jsem prostě éro péro, co jsem zkončila školu, vymýšlím co ještě dělat mimo práci a tak 🙂 ale až budu těhu, všechno hodím za hlavu a budu jen velkéééé hajjííííííííííí buuuuuciiiiiiiiiiii 🙂

zuzkazuzu88
27. led 2013

@janinha no tak to bych teda nedávala 😒 musíš se šetřit i když zatím mimi není,nebo ti to tělo vážně zacne pěkně vracet ☹ nejsem lenoch ale hají bucí mám ráda 😀

beandy
27. led 2013

Holky já jsem na vás tak zvědavá.. 😀 Držím palce aby vám to vyšlo, to by byla paráda. 🙂 Jinak mě je fajn, blbě mi bylo akorát včera večer.

janinha
27. led 2013

Ahoooj holky, zdravím znoční 🙂 co děláte?

beandy
28. led 2013

Dobré ráno 🙂 Tak @zuzkazuzu88 kdy budeš testovat? Testni už dneeeees. 😀

jarka88
28. led 2013

Dobré ráno holky, tak jak dnes? @zuzkazuzu88 jak to dnes vypadá s teplotkou?

beandy
28. led 2013

@jarka88 Ahojky, jak ti je? 🙂 Už seš nedočkavá na čtvrtek, že? Já jdu na kontrolu až za 14 dní. ☹ Ale napadlo mě že bych se objednala k MUDr. Rotterovi, ke kterýmu chodím po jednom zákroku, aby se podíval jestli už se v děloze něco děje. 🙂

jarka88
28. led 2013

@beandy no je mi stále stejně, žaludek si občas zatančí 😀 aaano čtvrtku se nemůžu dočkat, to čekání je strašné...ale už se vidím, jak ve čtvrtek sedím v té čekárně a budu se bát jít dovnitř....no tak zajdi, aspoň budeš mít jistotu a trochu klidu, než půjdeš ke své 🙂

beandy
28. led 2013

Holky mám dotaz: když jsem v 6. týdnu, tak stáří plodu je 4. týdny. Protože se těhotenství počítá od prvního dne posl. MS, ale ovu byla o 14 dní později kdy vlastně začalo miminko teprve vznikat. V tom případě když se dívám na 6tt, tak to sedí i na stáří miminka (4tt) které má v podstatě o 14 dní míň ?

beandy
28. led 2013

@jarka88 mrkni sem, vypočítá ti to skoro všechno. 🙂
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

jarka88
28. led 2013

@beandy tak by to mělo být a koukala jsem a délka plodu mi odpovídá na 8tt jen chybí to srdíčko :(

beandy
28. led 2013

@jarka88 Já si chci právě koupit ten digitální test, aby mi ukázal kolik HCG mám a podle toho bych se podívala jestli roste. 😖 Jsem z toho taková nesvá, když nevim co se tam děje.. 😢

beandy
28. led 2013

@jarka88 To bude dobrý, 🙂 teď to všude na netu zkoumám jak to je s tím srdíčkem a píšou že u někoho ještě nemusí být vidět nebo zaznamenat. Hlavně brzo půjdeš na kontrolu, tak si myslim že už tam bude 100%. 🙂

jarka88
28. led 2013

@beandy no on ti ukáže jen kolik jsi týdnů po oplodnění 🙂 ale zjistíš, zda hcg roste 🙂 určitě to bude v pořádku...

jarka88
28. led 2013

@beandy no to doufám, už ať je čtvrtek ať vím na čem jsme....🙂

kackaku
28. led 2013

Ahoj holky moje, tak co vy těhulky
@jarka88 a
@beandy ..Jakpak se máte?

kackaku
28. led 2013

@janinha Ahoj Jani, tak co ty? Už jsi byla na gyndě?

kackaku
28. led 2013

@zuzkazuzu88 Zuzík je asi v práci, co testík, zkusíš??

beandy
28. led 2013

@kackaku Ahojky 🙂 U mě dobrý, akorát se za chvíli odstěhuju na záchod. 😝 Co chvila chodím čůrat. 🙂 A co ty, jak ti je? Už máš po ovu,že? Kolik jsi?

jarka88
28. led 2013

@kackaku ahojky, mám se vcelku fajn, když moc nepřemýšlím, jen ty mrchy nevolnosti se mě pořád drží...:/ už to chci mít za sebou 😀 jinak začínám jít s váhou nahoru, skoro se nemůžu dotknout horní části těla,ale jinak je těhotenství báječné 😅 a co ty? jak to vypadá? kdy byla ovu?

tinusss
28. led 2013

Ahoj holky, moc vás prosím o řadu. Termín ms mám mít 7.2., ale asi 3 den trošku slabě spinim. Je to jen vždy na chvíli, pak to přestane. Může to být začínající tehu? Byla bych tak zhruba 2 týden.testovala jsem a nic:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru