Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

janinha
29. led 2013

@beandy
@kackaku
@zuzkazuzu88
@jarka88 holkyyyy,ani dušík ☹ a to jsem lítala od okna k oknu,natáčela na světlo a nic ☹ uvidím,co mi dneska řekne gynekoložka,ale už cítím,že ms příjde během dne..

beandy
29. led 2013

@janinha Třeba se to ještě nějak vyvrbí ☹ Kolik jsi DPO?

janinha
29. led 2013

@beandy to asi nevyvrbí. Já nevím, kolik DPO, já to mám s tou ovulkou jakési divné 😠 ale jsem 24 DC

beandy
29. led 2013

@janinha No a kdy čekáš MS?

janinha
29. led 2013

@beandy dneska 🙂 zatím nic,ale cítím,že se dostaví 🤐

jarka88
29. led 2013

@janinha to je mi líto :( to máš docela krátké cykly...no třeba se to ještě umoudří.....

kackaku
29. led 2013

@beandy Andy, přítel to měl asi stejný jako ty, jen jeden den a dnes už je mu lépe..Ono ty střevní virozy nejou na dlouho... 🙂 Jinak jsem myslím 18 DC... 😵 Ale snažení už neprobíhá kvuli té přítelovo nemoci. Tak snad byla ovulka oněch 15 DC..

kackaku
29. led 2013

@janinha Však to máš pravdu s tím, že chleba levnější nebude, jenže si to bohužel spousta lidí myslí:-/A zvolila toho, který jim to nasliboval:-/ Ten román si chceme s přítelem taky koupit, teď už snad vyšel i druhý díl, co vím 🙂 Jaňulí tak uvidíš, co ti dnes řekne Mudr. 😵

kackaku
29. led 2013

@janinha To mě mrzí Jani☹Máme poslední dva cykly, abychom to zvládly tak, že se nám mimi narodí do Vánoc:-/

janinha
29. led 2013

@kackaku chcete Vánoční děťátko jo? Nám to je docela jedno,ale abych pravdu řekla, chtěla bych spíše jarní nebo letní mimčo 🙂 Uvidím teda u Mudr. 🙂

@jarka88 právě,že mám krátké cykly, dnes jdu k Mudr, tak uvidím,co mi řekne, hned dám echo 🙂 A jak Vy? naposled jsem četla,že nebylo srdíčko ☹

jarka88
29. led 2013

@janinha no ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak s uvidí zda bude těhu pokračovat a nebo mě pošle směr nemocnice :/ ale asi si tam skočím už zítra, jsem nedočkavá a už chci vědět, jak to s námi vypadá....

janinha
29. led 2013

@jarka88 tak to se ti nedivím,taky bych byla nedočkavá, vždyť se jedná o hodně. Snad to bude všechno v pořádku a budeš nám sem psát pozitivní zprávy 🙂

denuskaa
29. led 2013

Ahoj holky, nevím jestli ho uvidíte ale je tam uplně pidi midi 🙂 🙂

jarka88
29. led 2013

@denuskaa je tam, takže ovu byla hned po ms 🙂 gratulace 🙂

denuskaa
29. led 2013

@jarka88 No asi teda joo 🙂 já tomu furt nějak nemůžu uvěřit, že bychom byli jedni z těch co si jednou vrznout a hned to je 🙂 teď hlavně aby to šlo dál a dál 🙂 já se po tý předchozí zkušennosti bojím i vysmrkat 🙂 ☹ 🙂

jarka88
29. led 2013

@denuskaa hlavně s vyhýbej nemocným lidem a buď hodně v klidu 🙂

denuskaa
29. led 2013

@jarka88 No já jsem teď doma na neschopence, ale ve čtvrtek mi končí a v pátek mám jít do práce, tak se bojím tam jít, protože za prvé mám hroznou šéfovou, co je na mě naštvaná, že tam teď nejsem a vzkázala mi, že se mám na co těšit. Je to prostě kráva šikanátorská a za druhé pracuji na logistice - kamionová přeprava, takže jsem pořád v kontaktu s řidiči když si příjdou pro dokumenty a se spoustu lidmi tak se bojím abych teď něco nechytla.

jarka88
29. led 2013

@denuskaa tak bych si zašla na gyndu a řekla to...

denuskaa
29. led 2013

@jarka88 jo jo ve čtvrtek si ještě udělám ten digi test a zajdu si tam. Jinak mám teď takový slabý křeče v podbřišku a nějak si nemůžu vzpomenout jestli jsem to měla i předtím, je to normální? 🙂

jarka88
29. led 2013

@denuskaa je to normální, já je měla ještě silnější než když jsem měla dostat ms

denuskaa
29. led 2013

@jarka88 Děkuji za info 🙂

kackaku
29. led 2013

@denuskaa Ty jo, já myslela, že máš mít teprve teď OVU 😕 Jsme si přece říkaly, že budeme mít podobné cykly🙂 A gratuluju 😵

kackaku
29. led 2013

@janinha Nechceme Vánoční mimčo, ale pamatuju si, že jsi psala, že doufáš, že příští Vánoce budou už s mimčem 🙂

kackaku
29. led 2013

Jinak holky já jsem tak neskutečně unavená a podrážděná...vůbec nevím, čím to je. Nejraději bych celý den ležela s knížkou v ruce 😖

denuskaa
29. led 2013

@kackaku No já jsem si to právě myslela taky! 🙂 Měla jsem to tak spočítané podle MS, ale s přítelem jsme se milovali i mimo plodné dny a taky když mi končila MS ... teď mi bylo pár dní špatně, měla jsem závratě a tak tak jsem si udělala test abych viděla že tam nic není a přestala si vsugerovávat že mi je špatně ... No a byl tam duch 😀 😀 včera jsem to žmoulala v ruce celý dopoledne a nechápala jsem!

kackaku
29. led 2013

@denuskaa A kolik jsi dnů po MS? To je zvláštní teda 😀 Mě je právě taky divně, ale měla bych být nějaký 3-4 dny po ovulaci tak mi to přijde divný...

denuskaa
29. led 2013

@kackaku Dneska je to 11 dní po MS, je to vážně zvláštní, ale asi holt budeme jedni z těch, co na to jednou skočej a jsou těhotný, předtím jsem otěhotněla přes HA tak nevím jestli přítel nemá nějaký agresivní spermie 😀 A kdy budeš testovat ty? 🙂

kackaku
29. led 2013

@denuskaa Tak to je fakt mazec...já si říkám, nechci teda stopovat naději....sle jestli to třeba není ovulka přicházející? protože těhu testy prý reagují i na LH hormon, zvýšený při ovulaci...Mě to přijde totiž tak zvláštní 😀 Já testovat nebudu, počkám si na MS(nebo nepočkám).-)

denuskaa
29. led 2013

@kackaku No uvidíme 🙂 taky s tím počítám, že to nemusí dopadnout 🙂 ve čtvrtek si udělám ještě digi test nebo si zajdu na krev. 🙂

kackaku
29. led 2013

@denuskaa Jojo to by bylo dobrý 🙂Kažsopádně jestli ej to fakt mimi, jste super extra plodní 🙂 Ale jakoby nejsi 11 DC ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru