Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
30. led 2013

@jarka88 Jdu 11.2. v 9:00, vzala sem si v práci dovolenou. Já mám strach že budu mít třeba i nějaký blbý výsledky. Nevím proč. 😖

jarka88
30. led 2013

@beandy nestresuj se 🙂 to bude v pořádku 🙂

beandy
30. led 2013

@jarka88 Snažím se myslet pozitivně že je tam všechno v pořádku, tak to tak musí být. 🙂

jarka88
30. led 2013

@beandy bude 🙂

zuzkazuzu88
30. led 2013

@beandy už si moc přejeme dvě čárky 🙂 ale naštěstí moc nestresujeme,mazlíme se pravidelně a nemyslíme na to,vždycky jen po skončení tulení mám takovej zvláštní pocit,že to ten den třeba vyjde 😀 už chci mít po ms,mám ju teď tak strašně silnou ale břiško mě nebolí,takže se vracím k ms co jsem měla před HA 🙂 doufám,že bude taky kratší 🙂 ....neboj se všechno dobře dopadne 😉 hlavně nad tím moc nepřemýšlej 😉

zuzkazuzu88
30. led 2013

@jarka88 no skvělý!!! mám za tebe velikánskou radost 😉 říkala jsem,že všechno bude ok 🙂

jarka88
30. led 2013

@zuzkazuzu88 tak oni to vždy ti okolo vidí pozitivně 🙂 teď už jen ať roste jak má a aby to byla ta holčička 😀 😅

janinha
30. led 2013

@kackaku Kačí,my tomu necháváme volný průběh pořád,vlastně od září 🙂 MS zatím nedorazila,jen mě bolí podbříšek ☹ uvidíš,že nedorazí 😵

janinha
30. led 2013

@jarka88 jupííí,blahopřejí 🙂

jarka88
30. led 2013

@janinha moc děkuji 🙂

denuskaa
31. led 2013

Ahoj holky, tak dušík byl ještě včera a dneska už je fuč, ale neva, snažili jsme se i tak, tak počkáme nebo ne na MS 😉

beandy
31. led 2013

@denuskaa Je mi to moc líto, tak aspoň žě to bereš sportovně. Když se zadařilo tak brzy, tak to půjde příští měsíc raz dva. 😉

denuskaa
31. led 2013

@beandy Třeba to byla nějaká vada testu, byly 2 z jedné krabičky na jednom slabší duch a druhý den malilinko silnější, ale uvidíme, třeba nakonec mrcha přece nedorazí 🙂 Zítra nastupuju po měsící válení opět do práce, tak jsem zvědavá, jak se budeme snažit pak .. Normálně jsem tam od rána do večera a večer padám za vlast.

beandy
31. led 2013

@denuskaa Třeba ne, uvidíš.. 🙂 Kdy má MS nedorazit?

denuskaa
31. led 2013

@beandy nejspíš až tak 13.2. 😉

beandy
31. led 2013

@denuskaa To je skoro 14 dní do MS. Nechci být pesimista, ale spíš to byla vada na testu, protože tak brzo by ještě nic nebylo vidět. Možná tak 4 dny před MS, ale 14 dní ne. To bys měla mít teď někdy ovu,ne? Jak dlouhý mš cykly?

denuskaa
31. led 2013

@beandy už jsme to tady probírali s Kačkou 🙂 je to někde na stránce 62 😀

denuskaa
31. led 2013

@beandy Já si ten test hlavně udělala proto, že mi bylo pořád blbě, měla jsem závratě a tak a chtěla jsem vidět že tam nic není abych si to přestala vsugerovávat .. takže mě ten duch překvapil, bylo mi to taky divné. Jinak já už věřím tomu, že když na to nemyslíš tak se snad dá otěhotnět kdykoli .. :D ale to je jenom můj pocit, protože jsem poprvé otěhotněla přes antikoncepci, kterou jsem brala 5 let. 🙂

beandy
31. led 2013

@denuskaa Jo už to čtu. 🙂 Takže dnes jsi 18 DC. No je fakt jak říkala Jarka že t můžeš mít posunutý.. Tak uvidíš jestli tam bde něco třea za týden kdý budeš testovat.. nebo zkus ten digi, ten by měl být přesnější.. 🙂 holky kolik to tak stojí? Já si ho chci taky koupit..

denuskaa
31. led 2013

@beandy já ho koupila včera za 195, ale nejdřív jsem si dneska udělala obyč abych nevyhodila 200 kč kdyby tam nic nebylo tak si ho nechám na příště 😀

beandy
31. led 2013

@denuskaa V Brně snad nikde digi testy nemají 😀 Si tady přijdu jak 100 let za opicema. 😝

denuskaa
31. led 2013

@beandy Tak to nevím, já jsem z Český Lípy, to je teda prdel světa a digi tady maj, ale asi nění tolik těhotných 😀

beandy
31. led 2013

@denuskaa No tak Brno mě občas přijde stejná prdel světa. 😀
@jarka88 Jari jde z tebe pořád ta "voda"? Dnes ráno zas ze mě šla..

jarka88
31. led 2013

@beandy ahoj už týden ne 🙂 ono se to, ale zase rozjede 😀 to bude po celé těhu 🙂

jarka88
31. led 2013

@denuskaa a dělala jsi si dnešní test stejný jako ty před tím? a nebyla to teda nakonec spíš ta ovu? jak moc sytě ti to ukázal ten druhý, ptže prí ovu by měl být hodně slaboulinký...

kackaku
31. led 2013

@denuskaa Ahoj Deny, to je mi líto, ale třeba to fakt byla ta ovulka🙂Hodně holek psalo, že když mají ovu, tak je i TT pozitivní 😵 Zase naopak, pokud jsou těhotné, vyjde jim pozitivní o ovulační test. Tak aspoň třeba OVU proběhla a za 12 dní bude poz. těhutestík 😵

beandy
31. led 2013

@jarka88 Jsi dnes 8+1? Koukám že už máš 9tt. 😀 No já měla mokrý skoro celý pyžamo, tak sem si myslela že už to vodnění skončilo. 😀

jarka88
31. led 2013

@beandy jj 8+1 🙂 tobě to mám pocit skočí zítra 😀 no tak to máš docela dost...to ti nezávidím :/

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 Jak jsem sem dávala tu fotku tak to byl ten první a ten druhý byl jen o malilinko silnější, ale na fotce to ani nebylo poznat, spíš na oko. Tenhle test byl stejný jako předtím. Jinak jsme se mazlili i teď tak uvidíme, pokud to byla reakce na ovu tak by i tak nemusela přijít MS 🙂 🙂 pokud jsme se dostatečně snažili 🙂 @kackaku No doufám že za 12 dní už to tam bude 😀 chtěla bych stihnout ještě říjňátko, nějak se bojím mít mimi v listopadu, všichni štíři co znám tak jsou pěkný vzteklouni :D jinak jsem četla, že ty jsi lev - já taky 😀

jarka88
31. led 2013

@denuskaa tak to ti pěkně děkuji, já i malý jsme listopadový 😀 a vzteklá jsem prý nebyla, mamka o mě nevěděla, jen jsem měla svojí palici, když na to přišlo a to je i Robínek 🙂)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru