Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

beandy
31. led 2013

@jarka88 Jo jo, dneska jsem 6+0tt 🙂 Zítra to skočí na 7tt. no tak to se mám na co těšit teda.. ještě budu nosit na starý kolena vložky,ne? 😀

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 😀 😀 😀 samozřejmě se najdou i světlé vyjímky 😀 Moje ségra má dvouletou štíří holčičku a tu musí prostě poslouchat 😀 Nikolka je schopná ségře namlátit když se nechce oblíkat, občas sebou nenápadně vzteky švihnout o zem a je to takovej paličák, a když nemá zrovna koho zmlátit tak se pokouše nebo bouchne do hlavy, to snad není ani možný, ale jinak je to láska naše největší 🙂 ale pokaždý když se na ní jedu podívat tak mě ignoruje ale strejdánek to je její miláček 😀 ale každopádně když je dítě zdravé a šťastné tak se nedá koukat na to jaký je to znamení. 🙂 🙂

jarka88
31. led 2013

@beandy taky na ně nadávám a po porodu si jich užiješ ještě dost 😀

kackaku
31. led 2013

Jinak ahoj holky, mě není vůbec dobře. Motá se mi hlava jako prase, mám podle všeho totálně zablokovaná záda a krční páteř. Nemůžu se donadechnout.....Jojo, když sedim pořád u PC, není se čemu divit☹

jarka88
31. led 2013

@denuskaa no je pravda, že Robínek má taky dny, kdy je na pověšení za nohu z okna, aby si provětral hlavinku od vylomenin...mlácení o zem máme za sebou, ale to dělá snad každé dítko 😀 jinak mezi dětma nebo tak je zlatíčko, jen si nenechá už všechno líbit, tak je průbojný, ale ta tvrdohlavost je šílená, jsou to docela boje..no mamka mě před tím varovala, když zjistila, že to má být tak štíř 😀 ale zase je hodně učenlivý a samostatný 🙂 ale jak píšeš, důležité je zdraví, jinak ještě ke znamení, spíš bych se hodně bála střelce 😀 to je brácha a to je něco teda.....

denuskaa
31. led 2013

@kackaku Já jsem včera byla na kontrole a říkala jsem doktorce že mám už 5 dní hrozný závratě, že se nemůžu pořádne ve stoje obout nebo si natáhnout spoďáry na záchodě bez toho abych se neopírala o zeď, že se hrozně motám a ona mi řekla že to má teď hodně lidí změnou počasí.

jarka88
31. led 2013

@kackaku jeeee to znám, tak ať to brzy přejde...já mám s páteří problémy od 7 let, kvůli gymnastice, tak vím, jak ti teď je :/ akorát mě zarazilo to, že v těhu nemůžu chodit na masáže a nemůžu dělat cvyky, aby mi pomohli, to bude utrpení :/ jinak posílám srdíčko zpět, pomohlo 🙂

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 fakt? já si vždycky se střelcema padnu do noty, až na jednu mojí kolegyni ta je hrozně ukňouraná, ale jinak mi přijdou jako takový srandisti. 😀 No jsem zvědavá co to bude až to bude ... 😀

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 a co třeba plavání v těhotenství?

jarka88
31. led 2013

@denuskaa jo s dospělýma si taky rozumím a jsou fajn, ale brácha tomu jsou 4 roky a to je mazec, mamka už občas neví, co s ním má dělat, zašla s ním i k doktorce, tak řekla, že na to znamení se nemůže divit a že mu dala i temperamentní jméno 😀 a já mám doma knížku o znameních a je tam dítě, žena a muž a opravdu se to dost liší 🙂

jarka88
31. led 2013

@denuskaa když mě moc nesedí ten chlór :/

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 jasně no, já mám vždycky z bazénu hned mykózu, ale chtěla bych chodit pak v těhotenství plavat, protože mám vyhřezlou plotýnku 1 cm takže budu asi trpět se zádama

jarka88
31. led 2013

@denuskaa no tak to ti nezávídím...mě s ní malý hnul při porodu a vím, že moje obvodní lékařka není zrovna nadšená z toho, že jsem těhu a poslouchám to pořád od babičky, ta jí tam dělá sestřičku... miluji, když mi lidi kecají zrovna do takových věcí, je to jen moje věc a má volba, zda to chci podstoupit....🙂

kackaku
31. led 2013

@jarka88 Díky Jaruš, třeba mi pomůže a budou za 10 dní na testu //..

denuskaa
31. led 2013

@jarka88 No tak do toho doktorce podle mě nic není, mě doktorka řekla, že to bude hodně bolet, ale že když budu chtít dítě, tak že to vydžím, spíš mám starosti s tím aby se mi to pak nezhoršilo, protože už takhle mám občas když mě to chytně probém si dojít vůbec na záchod, ale teď mám naštěstí už půl roku relativně pokoj, ale loni v únoru, jak byly ty velký mrazy to bylo fakt šílený. :-/

kackaku
31. led 2013

@denuskaa Já ta záda uplně cítím☹Teď je to ze zad, ale je fakt, že se mi hlava motala i v minulých dnech...holt nižší tlak venku.. 😖

denuskaa
31. led 2013

@kackaku záda jsou fakt hrozný, já si taky pořád říkám, že ještě pár let v kanclu a budu mít hrb. 😀

jarka88
31. led 2013

@denuskaa no tak snad to budeš mít celkem v klidu...🙂 ono to pak za to stojí, já bych nejraději přeskočila už na září a šla rodit, ať už mám broučka v náručí 😀

jarka88
31. led 2013

@kackaku no doufám, že to nějak pomůže 🙂 tak pak čekám jen dobré zprávy 🙂

beandy
31. led 2013

@kackaku Kači já taky furt sedim u PC, už mě to štve že mám takovou sedavou práci. Z tohodle bolí záda jak sviňa, navíc já furt sedim jak paragraf a hrbim se. Občas se chodím projít na záchod nebo na chodbu. Pošlu ti srdíčko pro štěstí. 🙂

kackaku
31. led 2013

@beandy děkuji:-*...Už mám 3...to by bylo aby z toho nic nebylo 😵 😵

kackaku
31. led 2013

Mimochodem všímáte si, jak jsem konečně pozitivnější?? 😀 😵

denuskaa
31. led 2013

@kackaku Tak jsem ti poslala taky jedno pro větší efekt 😀

beandy
31. led 2013

@kackaku Ano, musím tě pochválit! 😀

kackaku
31. led 2013

@denuskaa Teda holky 4 srdíčka 😵 😵 Vy jste hodné, děkuju moc 😵 😵

jarka88
31. led 2013

@kackaku no je to mnohem lepší, než minulý měsíc, jak jsi se každý den děsila z testů...tohle bude pro těhotenství taky lepší 🙂

kackaku
31. led 2013

@jarka88 Však já vím, mám děsnou povahu:-/Někdy bych si naliskala 😖 Vidím vše tak strašně černě, že se tím dostávám do depek 😠

jarka88
31. led 2013

@kackaku to jsme na tom stejně, ale já se snažím si mozek přesměrovat jinam a dívat se na to trochu růžově, dokud nevídím opravdu špatná fakta 🙂 mě třeba mamina říká, že jsem šílená, co se týče Robínka, že jsem až přehnaně starostlivá máma, bojím se prostě o něj a nerada bych, aby se mu něco stalo... všude vidím nebezpečí: auta, lavička, dlážděná cesta, prolejzačky, klouzačka, běh z kopečka...prostě může špatně spadnou a může být pěkný průser...:/ ale nedokázou mě v tom pochopit, prý se všeho dělám horor ...mě by zase přišlo divné, kdybych se o něj tolik nebála :(

beandy
31. led 2013

@jarka88 Tak to vypadá že ten výtok bude spíš infekce nebo zánět, je vodnatý a zapáchá a je štípe. ☹ Volala jsem doktorce ale už tam nikdo není. Nevim jestli si nekoupit něco v lékárně a zatím to léčit aspoň takhle, nebo co.. mám strach aby to neublížilo miminku. ☹

jarka88
31. led 2013

@beandy zajdi si do lékárny pro čípky, jsou na noc a ty můžeš i v těhu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru