Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

eiwleen
5. únor 2013

Ahoj holky, stalo se to někdy některé z vás? 29. ledna jsem dosala MS (měla zpoždění 5 dní), měla jsem ji 2 dny a konec, no a za další 2 dny se mi vrátila docela silná, ale trvvala jen jeden den a hotovo. Mám trošku obavy, co by to mohlo být. Snažíme se už 6 měsíců o miminko a zatím se nedaří. Zítra jsem objednaná k doktorovi, ale chtěla jsem se poradit s vámi, jestli nemáte podobný zážitek. Děkuji a pěkný den holky 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Já nevím, však testuju mamatestama a ty by měly být spolehlivé přece...Jako tohle se mi děje až poslední 3 měsíce, kdy se snažíme 😖 Jako ono 10 DPO je stejně asi brzo, nevím, jestli se někomu něco ukáže...Ale stejně 😠 Jsem fakt naštvaná

jarka88
5. únor 2013

@kackaku zkus to za dva dny ráno, to už by se ukázat mělo, zda byla ovu, tak jak myslíš 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Asi an to kašlu a počkám si na MS....nevím, myslíš že 10 DPO už by něco mělo být?Asi jo, že...

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Mám 5 dní do MS...

jarka88
5. únor 2013

@kackaku to jen u některých ...to jsou jen výjimky.....většinou se to ukazuje až v den MS a nebo po vynechání 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 No uvidíme, počkám si na nedělní MS...Ty jsi toho svého ducha měla nakonec kdy po ovu, víš?

jarka88
5. únor 2013

@kackaku docela dlouho, prý ovu proběhla dle stáří mimi kolem 20-24 prosince a prvního ducha asi až 7.1. takže to je taková záhada..... možná to mimi jen dohání 🙂))

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 :-OTak to je zvláštní, viď...Právě jak ti ten digi test ukázal 1-2 týdny, tak jsme se shodly na tom, že ovulka musela být později...

jarka88
5. únor 2013

@kackaku přesně tak, ale prý nebyla a mohla mi jen pomaleji stoupat hcg...ale pak už to teda jelo, během dvou dnů se zdvojnásobilo 🙂) a od té doby krásně rosteme 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Teda, tak to koukám 😨 A to ti teda potvrdil Mudr.,že ta ovulka tak byla?

jarka88
5. únor 2013

@kackaku jj že mimi odpovídá 14 dnům po poslední ms

jarka88
5. únor 2013

@kackaku a dokonce mi na to řekl, že se člověk nemůže řídit žádnými tabulkami, to by prý děti byly roboti 🙂 prý každý člověk je originál a i si po svém roste a ty miminka v bříšku to mají stějně 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Nevím no, jsem z toho nějaká špatná zase...Nevím proč testuju tak brzo-tj. 5 dní do MS

jarka88
5. únor 2013

@kackaku ještě počkej 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Jojo co mi zbývá....

jarka88
5. únor 2013

@kackaku držím pěstičky, aby tam ty dvě byly 🙂

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 Díky Jau, ale asi nebudou, už jsem to vzdala

denuskaa
5. únor 2013

@kackaku Kačko, ty jsi ale plašan 🙂 Vždyť jsi říkala že nebudeš testovat 🙂 počkej do MS u někoho je to vidět až dýl. Snažíte se teprv tři měsíce - to je ještě v pohodě, nebuď z toho vystreslá a tolik na to nemysli. Já teď co chodím do práce tak na to teď taky moc nemyslím a věřím že když ne teď tak brzy se to povede. MS mám dostat 13.2. jsem zvědaváááá, ale vydržím, tak drž taky. 🙂 Já jsem si řekla že už žádnýho ducha nechci, pak je z toho člověk akorát na švestku. JÁ SI POČKÁM A CHCI VIDĚT DÁLNICE 😀

jarka88
5. únor 2013

@kackaku no tak pesimismus asi není správný postoj 🙂 musíš doufat 🙂

kackaku
5. únor 2013

@denuskaa No jo, holt jsem prostě nevydržela....☹Nikdy to nevydržím...Snažíme se spíš dva než tři..ten první to byl takový úlet a hned byly // na testu, ale mimi odešlo.

kackaku
5. únor 2013

@jarka88 hm☹

denuskaa
5. únor 2013

@kackaku No vidíš, plodní jste, tak se právě nesmíte tak snažit a musí to být zase úlet 🙂 😉

kackaku
5. únor 2013

@denuskaa Však tento měsíce jsem na to vůbec, ale vůbec nemyslela...

denuskaa
5. únor 2013

@kackaku Neboj, všechno má svůj čas, mimi příjde, nezoufej.

fachy
5. únor 2013

@kackaku ja prvni mesic a pul testovala asi 12x, je pravda, ze jsem nemela MS, ale byla jsem jako posedla. Ted uz jsem to vzdala🙂

zuzkazuzu88
5. únor 2013

@kackaku já toho pesimouša zase uškrtím 🙂

zuzkazuzu88
5. únor 2013

tak dneska jsem prohrabala oblečení co mi přišly od mojí tety (31) a našla jsem tam dvě těhotenský košile 🙂 tak doufám,že je začnu brzo nosit 😉 😀

lucykote
5. únor 2013

ahoj holky, tak já už taky fakt nevím :-/ tenhle měsíc jsem se poprvé cítila (zkoušíme od září) tak nějak, jako že by to mohlo dopadnout, no ale mám 5dní do MS a myslela jsem, že se na testu už něco objeví (15 dní po ovulaci), a pořád nic 😖 tak nevím, mám z toho akorát blbou náladu 😢

lupmice88
5. únor 2013

muzete mi prosim holky pporadit ted sem si delala dva ruzne ovulacni testy a nevim co si o tom mam myslet,mame jeste pockat nebo uz na to skocit :

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru