Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no skok je to velký, ale jestliže máš hlen narůžovělý nebo krémovitý a ne čirý, tak už je po ovu 🙂

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@jarka88 čirý byl jen tu středu a čtvrtek,ve středu mě i píchalo ve vaječníku,tak by to asi sedělo..teď mě zase pobolívá podbřišek jako bych to měla dostat tak nevím co to je 😀

jarka88
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 ty máš ty teploty zajímavé 🙂 no já byt tebou tak bych si zkusila i koupit ovu testy, vím, že tady byla i holčina, co měla krásnou ovu dle testů, ale ff jí ukazoval snad až o týden později 🙂 a o 3 dny později měla pozitivní test 🙂

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@jarka88 a to měřím pořád ve stejnou dobu ne pokaždý jinak 😀 asi to zkusím,uvidíme 🙂

jarka88
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no já bych to prudla 🙂 tím nic nezkazíš 🙂

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 aha a jak to sem vkládáš? No, ale je to jasné začala jsem špinit. 😢

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl potom co se přihlásíš tak klikni šipmkou nahoře na SHARING,potom klikni na GET CODE a vyjedeš myší nahoru.Zkopíruješ adresu a vložíš 🙂 doufám,že jsem to napsala srozumitelně 🙂 Neházej zatím flintu do žita,třeba se úplně nerozjede 😉 .....jakpak dlouho se snažíte?

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@jarka88 myslíš že by to mělo cenu ještě tento měsíc? asi už nee co?

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 teprve 4 měsíce, ale brala jsem hodně dlouho HA, tak se trošku bojím, že to bude trvat než se zadaří.Tak zkouším podruhé 🙂 http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod...

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 ne tak zase špatně 🙂

zuzkazuzu88
18. únor 2013

nn pořád nic nevidím ☹

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl tak to je teprve chvilka mi teď 5 cyklus a uvidíme jak to dopadne,pokud rok nic tak to začneme řešit,ale vnitřní hlásek mi říká že to tak dlouho trvat nebude

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no chvilka to je, proto to zase až tak neřeším, ale bude to u nás trošku složitější. Manžel dělá v Holandsku 14 dní je tam a 14dní doma, takže trefit se do ovulky není moc jednoduché. A cykly zatím taky nic moc pravidelné, takže uvidíme. Zkusím dát graf do alba na můj profil

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl takže taky to nemáte moc jednoduchý 😒 ale věř že se brzo povede 😉 ...já měla poslední 2 cykly naštěstí stejně dlouhé 33DC a i LF se mi prodlužuje,měřím BT teprve 3 měsíc,tak nevím jak jsem to měla hnedka po vysazení,ale zatím jsem spokojená.jen kdyby ta teplota tak nelítala 🙂 Bereš nějaký vitamínky?

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl koukám,že máš i hodně dlouhou ms 😒 ...pokud se ti úplně teď nerozjede tak bych vyzkoušela testík 🙂

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 grafík už mám na profilu. No já mám právě pocit, že je LF moc krátká většinou jen 10dní. No chvilku jsem brala drmek, ale pak jsem měla hrozně dlouhou MS až 10dní, tak jsem se na to vyprdla a tento cyklus jsem všechno vynechala až na listovku. Teď mi kamoška poradila čaj od Dr.Popova livia, tak asi zkusím ten. Tak to máš taky celkem dlouhé cykly. A jak dlouho si brala HA?

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl já jím taky jen listovku nic jinýho,ale už asi půl roku. Taky bych je měla nejraději tak max 28 dní,nebaví mě každej měsíc čekat na ovulku i když se snažíme skoro každý druhý den ale stejně,raději bych to zkrátila.Ale na druhou stranu jsem ráda,že mám MS pravidelně 😀 ..HA jsem brala necelý 4 roky

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no já právě skoro 11let což už je doba.Tak uvidíme budu pozitivně myslet a moc nemyslet 🙂 a snad to vyjde co nejdříve.

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl v pár fórech jsem se už dočetla,že je v podstatě jedno jak dlouho člověk bere HA...někdo bral třeba tak dlouho jako ty a povedlo se hnedka,někdo bral rok a povedlo se až za rok,je to individuální,záleží na tom jak se tělo rychle připraví...jak říkáš,myslet pozivně je nejdůležitější 😉

jarka88
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no tenhle měsíc, je to už asi zbytečné, dle hlenu a výtoků už jsi ji měla, takže by jsi z nich asi moudrá nebyla....jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet tvůj grafík, zkus si pak ty teploty napsat i do jineho. já tomu ff moc nevěřím, mě stále ukazoval anovulační cyklus a měla jsem ji....

beandy
19. únor 2013

@ivanatl Neboj se, já brala HA taky 11 let a šlo to. 😉

janinha
19. únor 2013

@beandy tak to oficiálně blahopřeji 🙂 a omlouvám se, že jsem to tak zazdila 🙂 snad bude celé těhu pohodové 🙂

beandy
19. únor 2013

@janinha To nevadí, je mi jasné že každý se soustředí na to svoje.. 🙂 Děkuji, doufám že bude líp než teď. 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@ivanatl
@jarka88 ahojky holky tak dneska takto,už se mi označila http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
každý ráno měřím ve 3:50,páč ve 4 vstávám do práce,i když mám jinou směnu měřím stejně(dneska mám odpo)....potom jsem se vzbudila kolem půl 8 a jen tak jsem vyzkoušela měřit znovu a teplota byla 36,8,je možný,že i když nevstávám,nejdu na záchod atd. může teplota takto vyskočit? 😒

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 teplota záleží i na tom , kolik hodin spíš a nebo jestli nemáš v místnosti chladněji než jindy, nebo zda jsi a nejsi vyspalá, to dělá taky hodně...podle mě ji měříš moc brzy...ale ukazuje to na ten 19DC 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 to je právě problém toho že tak vstávám do práce 😒 chodím spát kolem 10 většinou a málokdy spím lehce 🙂 ...jj krásně jsi to tipla 😉 budu tě mít jako určovatele ovu 😀 ....a jakpak jinak je?

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 no jinak už začíná být vcelku líp, ještě mám chvilky kdy bych nejraději skočila z okna, jak je mi zle, ale přišla jsme na to, že se musím prostě cpát jídlem, dokud jím, je mi fajn 😀 akorát ta únava je ještě strašná a nesnesu teda kuřáky... to je strašný smrad 😠 a dneska si jdu pro průkazku 😀 takže natěšená 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 aspoň máš důvod se nacpávat 😀 páni toto letí,ještě nedávno jsi nevěděla že je tam mimís a dneska už jdeš pro průkazku 🙂 to je drsný 🙂

jarka88
19. únor 2013

@zuzkazuzu88 no letí to strašně, nějak se divím, jak se ty týdny střídají, naštěstí se už mimi liší velikostně jen týden od MS, takže paráda, to ještě doženeme 🙂 jsem zvědavá na kdy nás dnes objednají na screening 🙂

zuzkazuzu88
19. únor 2013

@jarka88 to se mocka neliší to je supr 😉 třeba tu kontoru stihnete do konce února 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru