Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 To víš že jo, třeba byla ovu fakt později...Uvidíš zítra 😉

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku mám prostě pocit,že tam něco je,už si připadám jak blázen 😔

janinha
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 držím moc pěstičky a budeš zítra taky testovat?

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@janinha nn nebudu počkám do ms 😒

kackaku
28. únor 2013

@zuzkazuzu88 Hmmmm tak uvidíš....😉Kdyžtak další cyklus, to budeš mít půl roku, to se už povede, Andy to tak taky měla 😵 Mě začíná dost štvát, že jsme se nějak extra nesnažili a v koutku duše doufám, že se povedlo, i když tomu vůůbec nevěřím. Ach jo...

zuzkazuzu88
28. únor 2013

@kackaku já už chci aby se povedlo,když chovám synovce tak jsem těžce naměkko 😔 ...musíš si říct co doopravdy chceš.Jestli svatbu bez nebo s pupíkem 😉

kackaku
28. únor 2013
jarka88
28. únor 2013

Ahoj holky, konečně jsem se jaksi napojila na net..ležím s hnisavou anginou už téměř týden v nemocnici :(

kackaku
1. bře 2013

@jarka88 Ahoj Jaru, jéje☹ A jste s mimčem v pořádku???

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 fů,tak hlavně odpočívejte a rychle se uzdravte 😉

zuzkazuzu88
1. bře 2013

ahojky holky tak já dneska padám http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 😢

beandy
1. bře 2013

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole na UTZ a poslala mě dr na Koliste k jinymu doktorovi, že prý na UTZ je miminko moc malý a že to je divný. Tak sem tam hned s mamkou jela a tam mi dr mi řekla to samý, že miminko se nevyvíjí už 14 dní a že mám v děloze krevní sraženinu, tak mě objednala příští čtvrtek na revizi. V čekárně sem se hystericky rozbrečela, pořád se s tím nemůžu smířit. Už tak dlouho nosím mrtvý miminko.

jarka88
1. bře 2013

@kackaku no miminko to nějak vzdává, stálě špiním a začínám se otvírat.. prý je to pro nej docela záhul, celý týden teploty nad 39, tak uvidíme, zatím bojuje.....:/
@beandy ježiš to je mi tak strašně líto, já tu s tím už týden válčím a tobě to potvrdí :( tohle by se nemělo dít, vždyť bylo vše v pořádku....:/ drž se!

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@beandy moc mě to mrzí ,ale věř,že to bude dobrý a příště to vyjde určitě..drž se

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 držím palce abyste to vydrželi a uzdravili se co nejdřív..

zuzkazuzu88
1. bře 2013

holky tak teplota je sice dola ale mrše se nějak nechce přijít a ani nemám pocit,že by přijít měla 😒 vždycky přijde hnedka ráno a dneska zatím nic tak nevím copak se děje 😔

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 děkujeme 🙂 a dnes ti měla dorazit i dle délky?

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 no dnesk auž jsem 15 DPO a včera na testu nic tak nevím,podle teploty má přijít ale nic jen bílej výtok nic víc ☹ ,stejně budu muset za dr.,přijde mi divnej ten výtok když se nepovedlo,ale nepálí ani nijak nezapáchá tak nevím co by to mohlo být 😔

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 tak to jsem z toho taky jelen...a zkusila jsi testnout dnes ráno?

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 nn nezkoušela,myslím,že to nemá cenu počkám pokud dorazí nebo ne,pokud ne tak testnu třeba za 2 dny 😒

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 no to bude asi nej 🙂 tak uvidíš....

babetka131
1. bře 2013

@beandy To je mi strašně líto:"( Takovéhle věci by se dít neměly. Nemůže se to ještě nějak zlepšit, myslím ten vývoj, třeba ještě není vše ztraceno, už jsem tady četla případy holek, které byly objednané na revizi a nakonec mají zdravé miminko...

babetka131
1. bře 2013

@kackaku Nedá mi to, musím ti napsat, jsem teď přesně ve stejné situaci, za dva měsíce svatbu..ale my to asi necháme osudu a nebudeme se přestávat snažit..co má být, to se stane..holt kdyžtak si svatbu užiju i na nealku a s mímem v pupíku🙂

kackaku
1. bře 2013

@beandy Andy to je šílený☹(Strašně mě to mrzí☹Zírám tady na tu tvou zprávu a nechápu to☹ Proč se tohle děje??? ☹ Drž se !!☹

kackaku
1. bře 2013

@babetka131 Taky o tom začínám přemýšlet no...Když vidím, jaký dar je dnes to mimčo mít..☹

kackaku
1. bře 2013

@jarka88 Jaruš držim palce, aby to miminko vydrželo...

zuzkazuzu88
1. bře 2013

holky tak ms ještě nikde 😀 že by IP 😀

jarka88
1. bře 2013

@kackaku děkuji, je to bojovníček, musím věřit....

jarka88
1. bře 2013

@zuzkazuzu88 ani náznak? 🙂

zuzkazuzu88
1. bře 2013

@jarka88 ne vůbec nic 😕 kontrolovala jsem si i čípek a je tvrdý a dole takže ms dneska asi nepřijde,ale mrkla jsemna včerejší test a jakoby tam byl takovej stínek,není to soro vůbec vidět,ale když na test kouknu tak si toh všimnu 😕 ale to už e den po testování,takže t bude asi jen barvivo nic víc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru