Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Teď je tedy druhý měsíc nebo třetí? ahaa🙂 Vidíš, máme ty cykly podobné, já jsem 10 DPO🙂 Nechceš si ráno taky změřit teplotku?My jeli 3.měsíc. Ale je fakt, že to bylo spíš omylem, dohodli jsme se, že se snažit už nebudeme, ale skoromanžel na to jaksi zapomněl. A jak jsem psala, hned jsem vyskočila a šla se umýt, což jsem dřív nedělala, takže by bylo fakt hustý, kdyby to vyšlo..Ale u těch prsou mám citlivé jen bradavky a to od ovulace. Kdž to vyšlo ten první měsíc, od 10 DPO mě bolela celá prsa. A ty tu ovulaci zjišťuješ jak? Jen odhad nebo testíkuješ🙂

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku Já bych si ji změřila, ale nemám teploměr 😀 pokaždý si říkám, že až pojedem do města, že ho koupím a pokaždý na něj zapomenu 😀 Jinak já ovu docela poznám, mám nejdřív takovej slizkej výtok a když mám ovu tak mám vyloženě mokro v gatích celej den 😀 a píchá mě na vaječníku, ale teď jsem si koupila i test abych se ujistila, jestli se nepletu a vyšel.

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Tak to je super, aspoň že pěkně ovulujeme 😵 No uvidíme, počkáš si an MS nebo budeš testovat??

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku No zkusím počkat, ale nevím jestli vydržím 😀 myslím, že nevydržím, ale fatk si myslím, že tento cyklus nic nebude. Pořád se snažím vypozorovat něco jako u prvního těhu a nic, předtím jsem třeba měla pořád chuť na čočku smíchanou s rejží a bramborama 😀 😀 a říkala jsem si, ty jo já mám chutě jako nějaká těhule a pak jsem se dozvěděla, že jsem 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Já si spíš myslím, že když člověk cítí, že se to nepovedlo, tak e se to povedlo....Já se taky budu snažit vydržet s testama, uvidím podle BT...)))

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa A čočku s rejží a bramborama bych si dala...Jenže já mám takovéhle chutě i netěhotná 😀 Nejlepší je celozrnná houska s balkánským sýrem a k tomu přikusovat bábovku 😀

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku Ojjjjj, z jakého kraje jsi, že tam jíte takové obludnosti? 😀 😀 😀 jako já už taky jím tři dny jablko se sýrem, ale ten balkán s houskou a bábovkou už by na mě bylo asi moc 😀 No nevím no, připadám si nafouklá jak balón jak když se blíží MS, uvidím tak ve čtvrtek nebo v pátek jestli vyžeru půlku ledničky tak MS určitě přijde 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Jablko se sýrem je nejlepší kombinace 😵 A občas si udělám boloňské špagety se sýrem a se strouhanou čokoládou...ale pšššt 🤐 🙂 Já jsem taky vždy před MS nafouklá..jak v 5.měsíci 😕 Tak co kdybychom nějaký den testly spolu???? 😵

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku OK 🙂 tak co myslíš ve čtvrtek? nebo není to brzo? 😀

janinha
5. bře 2013

@kackaku vsak ja se taky vztekam 🙂 ale necham to jeste tak,az to bude aktualni a pojedem se nekam koukat tak ho to presvedci 🙂 ale trosku me stve kdyz vim,jak to bere. Nepotrebuji drahy kocar,ale chci aby byl dobry..

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa To určo není brzo...tak jo, ve čtvrtek...přítel už mi donesl testy, tak mě začíná svrbět ruka 😀

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku Je mi to jasný, jako já doma taky mám, ale středa mi přijde ještě brzo :D takže ve čtvrtek 🙂 🙂 jsem zvědavá, jinak já vstávám tak v 6:30, pak letím do práce a kolem 8 už tady ode mě budeš mít vzkaz 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Ok, dobře, já otestnu tak kolem 7-8 h....😉...Možná to nevydržím už zítra, budu 11 dpo, ale budu se snažit testnout až v ten čtvrtek🙂Jestli mi teda nějak rapidně nespadne teplota

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku sakra štvě mě ten teploměr, že nemáme .. 😀 a je mi blbý jít si ho půjčit k našim 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa No, půjčit si ho...to by asi bylo fakt divný, kdybys jim ho pak vracela 😀 tak koupit🙂 Ale ono to stejně není vypovídající, měřit jeden den. Nemáš doma ještě jeden ovulační? prý taky detekuje HCG, ještě dřív než tt..já ho včera 9 DPO zkusila a byla slabounce pozitivní...Ale na druhou stranu on prý někdy bývá celý cyklus.D

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku Já si ho koupím, doufám že teď už určitě, bydlím v Zapadákově a nemáme tu lékárnu a nechce se mi zbytečně jet 10km jen pro teploměr tak na to prdím a koupím si ho o víkendu až pojedem nakoupit kdyžtak na příští cyklus ať mám a zkusila bych taky měřit 🙂 Ovulační už nemám, vydržím to snad do toho čtvrtku, ale víš co pozoruju? Že jsem docela pořád nadržená 😀 to já jako moc nebejvám ... 😀 uplně mě jakoby polechtává v podbřišku skoro jakoby kdybych měla mít orgasmus a vzdáleně ho cítila, divný co? 😀 nečetla jsi o tom něco někde? A bolej mě docela dost prsa po stranách na dotek - to jsem zjistila teď v práci na WC - asi jsem fakt už pošuk 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Tak to je docela hustý 😀 Já myslím, že to určitě může být příznak, já to mám opačně, vůbec na to nemám chuť.. 😀 No já jsem na nás fakt zvědavá🙂))Pádim do práce na brigádu☹ Tak zatím paaaa🙂

denuskaa
5. bře 2013

@kackaku No uvidím, uvidíme, ale já osobně si myslím, že ty kouzlu těhu testů podlehneš už zítra ráno 😀

kackaku
5. bře 2013

@denuskaa Je to dost možný 😀 Podle teploty...

kackaku
6. bře 2013

Ahoj holky, tak já jsem dneska skoro nemohla spát. Ranní bazální teplota vyskočila na 37.2 😨 Začíná to být fakt asi napínavé...

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku wwaaaau ty vaďo, ty mě teda napínáš ... 🙂 🙂 🙂 jsem hrozně zvědavá, vydržela jsi to teda s tím testem? 🙂

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Jojo, vydržela zatím... 😀 Ale teď potřebuju neskutečně čůrat a nevím, jestli nemám testnout...Ani spát jsem nemohla ausnula jsem až někdy ve 3..:-/Jaktože je ta teplota tak vysoká??

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku tak to testni, stejně jich máš víc 😀 tak kdyby nebylo nic tak to zkusíme zítra ještě spolu 😀

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Mám jen 2 😀...Ježiš asi se počůrám...A dneska na mě asi něco leze, vůbec mi není dobře.

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku Tak jak chceš 🙂 ale já už bych to asi nevydržela 😀

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa já pořád váhám🙂:-/

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Zase ty teploty asi nemusí nic znamenat....

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku ale jestli to náhodou neydržíš, tak nezpomeň, že ukaždýho to 11 DPO nemusí být vidět 🙂

denuskaa
6. bře 2013

@kackaku Tak se na to vyprdni a ještě počkej 🙂 hlavně se už jdi vyčůrat ať ti neprdne močák 🙂

kackaku
6. bře 2013

@denuskaa Asi to nevydržím...:D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru