Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

kackaku
7. bře 2013

@denuskaa 😒 😒 ☹

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@kackaku tak uvidíš no,pokud teplota do dvou dnů neklesne tak bych testla,dřív ne 🙂 já budu měřit asik už od zítřka a uvidíme jak se to bude vyvíjet,budu zase skákat jak hloupá,ale myslím,že už dřív jak 19DC ovu nebude. 4 cyklus jsem už na 32-33DC a už se to asi ustálilo...

kackaku
7. bře 2013

@zuzkazuzu88 Já bych prostě řekla, že až bude těhu čárka, bude vypadat jinak...než to, co mám na testu teď.-) Jj tak snad bude tvůj 6.cyklus vítězný🙂

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@kackaku neboj však jednou ji určitě na testu uvidíš 😉 přeju si aby byl vítězný ale zase si říkám že mít to vánoční mimčo...no vždyť jsme se o tom bavili 😉

kackaku
7. bře 2013

@zuzkazuzu88 Jj uvidíme tam ty dvě krásný čárky obě 😵 ...Jj taky to tak mám s tim vánočním mimi.-)

zuzkazuzu88
7. bře 2013

@kackaku jo uvidíme 😉

kackaku
8. bře 2013

Ahoj holky, tak dnes teplota 36.9, ale měřila jsem o hodinu dříve. Na testu pidi midi dušíček, na 13 DPO šílená slabota, ani nejde pořádně vidět. Dnes jsem měla začít už špinit(jako vždy den před MS) a nic. Ach jo, nejistota je hrozná věc.

zuzkazuzu88
8. bře 2013

@kackaku já jsem na tebe zvědavá 😉

zuzkazuzu88
8. bře 2013

holky já měla dneska zase sen,objevila jsem // čárky na testu a bála jsem se to říct 😀 ,nejhorší bylo,že jsem ten test nemohla nikam schovat a byl velkej asi jako A4 😀

denuskaa
8. bře 2013

@zuzkazuzu88 😀 😀 😀 😀 tak to mě pobavilo, mě se taky zdají horory, posledně jsem měla miminko, dala jsem ho do kočárku a šla jsem s ním ven a najednou jsem zjistila, že je hrozná zima a že to miminko mám úplně nahatý a než jsem s ním doběhla domů tak mu byly asi 4 roky a mluvilo na mě a já jsem byla smutná, že tak rychle vyrostlo 😀

zuzkazuzu88
8. bře 2013

@denuskaa to je taky dobrý 😀 ,mě se většinou zdá o potratu ale toto byl první pozitivní sen o snažení 😀

kackaku
8. bře 2013

@zuzkazuzu88 Já na sebe moc ne 😀 Už z toho blbnu🙂 Kdybych ˇaspoň začala špinit už 🙂

kackaku
8. bře 2013

@denuskaa Deny co ty, dostala jsi to??

zuzkazuzu88
8. bře 2013

@kackaku já nevím proč si přivoláváš něco co nepřijde 😀

kackaku
8. bře 2013

@zuzkazuzu88 To víš, že to přijde..🙂Testy by to už ukázalyy...a ne takové sotva vykoukatelné duchy 😔

denuskaa
8. bře 2013

@kackaku Kačí zatím né, asi až v sobotu, ale já to nikdy nemám pravidelně, vždycky + - 2 dny.

kackaku
8. bře 2013

@denuskaa Tak to joo... 😵 A dnes si testík nezkoušela??.-)

denuskaa
8. bře 2013

@kackaku nezkoušela 🙂 vím na 99% že těhotná nejsem, dokonce už mě pobolívá břicho a potřebuju furt na velkou a to já takhle mívám vždycky :/ 🙂

kackaku
8. bře 2013

Holky moje, začínám špinit, tudíž se brzy rozjede MS. Na čas se přestáváme snažit a po svatbě se k Vám snad vrátím 😵 Rozeslala jsem svých 5 srdíček Zuzce, Andrejce, Jarce, Denče i Janičce..:-*Snad Vám poslouží!!

zuzkazuzu88
8. bře 2013

tak holky dneska jsme s přítelem při procházce se synovcem viděli na poli dva čápy,tak doufám,že jsme je tím kočárkem nevyplašili a tento měsíc přiletí k nám 🙂

klaudina22
9. bře 2013

Ahoj holky, zdravím všechny co plánujete miminko a přeju hodně štěstí, aby se co nejdříve zadařilo! 🙂 Kdyby to bylo na mě, mám už děti dvě. Letos mi bude 25, manželovi 27. V prosinci jsme se konečně nastěhovali do svého a nevidím důvod, proč s otěhotněním čekat. Po dlouhé diskusi jsme se dohodli, že bysme do miminka v létě šli, léto byl totiž nejdřívější termín, co byl muž ochotnej přijmout. Má strach a cítí se mladej, nepřipravenej, atd.. prostě ho to děsí. Ale já mám zase pocit, že čekám až se umoudří už fakt dlouho, a dochází mi trpělivost. Vím, že sme se domluvili na léto, ale každýden si přeju, aby přišel a řekl že už čekat nemusíme a můžeme se do toho pustit hned. Snažím se na něj netlačit, když už konečně "povolil", ale moc mi to nejde. Asi to znáte, když po něčem roky toužíte. Jsme spolu 8 let, z toho přes rok manželé. Jsme spolu moc šťastní, po celou dobu vztahu, jde jen o ty jeho obavy, kterých se podle mě ale ani v létě nezbaví. To už mu ale nic jiného nezbyde. Abych zahnala myšlenky na mimčo a smutky, pustila sem se do Jillien a upnula na cvičení. Každopádně se cpu už kyselinou listovou, to mě apsoň uklidňuje, že už se to blíží. Ale já tak nsnáším čekání a nevidím v něj důvod. Achjo, nechci na něj tlačit, ale moc mi to nejde. ☹ Máte něko podobné zkušenosti?

zuzkazuzu88
9. bře 2013

@klaudina22 ahojky vítám tě 🙂 nedivím se že jsi netrpělivá,já už se zase nemůžu dočkat dne,kdy uvidím // na testu 🙂 ono u těch chlapů to tak kolikrát je,ten můj je zase naopak tak natěšenej až mám kolikrát pocit,že se těší víc jak já 😀 jak vidí u známých mimi tak chce hned chovat 😀 ...u toho tvého si myslím,že je to asi tím,že neví do čeho jde,ale to je u všech,to neví nikdo kdo to nezažije 😉 moc bych ho nenutila,nebo to dopadne spíš tak,že se zatvrdí 😒 spíš bych mu tak nějak dávala postupně najevo,že se nemusí ničeho bát,že to zvládne,zvládli to jiní tak proč né vy 😉

klaudina22
9. bře 2013

@zuzkazuzu88 jsi hodná, děkuji 🙂 No jo, budu se muset hecnout a neprudit ho s tím, ale jde to fakt těžký. Tvářím se jak kakabus, Každou chvíli se mi chce brečet. Jj, to neví nikdo do čeho jde a je to zcela přirozený strach z neznámého. Kdybysme aspoň měli důvod čekat, ale prostě jen tak, to mi přijde děsný. Doufám, že brzy dvě čárky uvidíš, hlavně pozitivní myšlení 😉

zuzkazuzu88
9. bře 2013

@klaudina22 moc děkuji 🙂 ,vím,že je to těžký ale vážně na něj moc netlač,chlapy jsou takový,jakmile začneš tlačit,tak se jim to začne protivit dvakrát tolik 😒 v klidu si sednite a vykládejte,jen tak nenuceně (já to na toho svýho teď zkouším se svatbou 😀 ).Mě to zatím celkem jde,pár dní ho tak nakousávat a pak jakože nic....to už jsem se naučila na toho svýho já a funguje to 😀 .Říkám,hlavně netlačit 🙂

denuskaa
9. bře 2013

Holky, tak už špiním, takže zítra je to jasný, tak snad příště .. 🙂 😒

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@denuskaa tak to mě mrzí,tak příště to určo vyjde 😉

kackaku
10. bře 2013

Ahoj holky, jak jsem psala o tom špinění, tak bylo jen opravdu slabounké a MS se nerozjela 😨 Já tomu fakt nerozumím, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Čekala jsem do dnešního rána a pořád nic, tak počkám ještě dnešek a zítřek a když MS nepřijde, asi budu muset k Mudr.☹ Nemůže se takhle projevit třeba cysta? ☹

denuskaa
10. bře 2013

@zuzkazuzu88 To doufám, myslela jsem, že to tak moc neřeším, ale dneska ráno jsem to dostala a totálně jsem se sesypala, vzpomněla jsem si na ten potrat a na všechno a akorát mi to připomnělo jak moc chci a jak neustále doufám. 😢 😕 ☹

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@denuskaa máte před sebou novej začátek snažení 😉 netrap se,mysli na něco pěknýho a určitě se brzo povede 🙂 kolikátej cyklus se snažíte?

zuzkazuzu88
10. bře 2013

@kackaku ahojky kačko a test jsi zkoušela? s cystou nemám zkušenosti tak neporadím ☹ zkus testík a uvidíš hm 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru