Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku Vychází to na Štědrák? Mě to PC vypočítal na 14.12 😀 tak to by ještě šlo 🙂 sedí mi podle těch PC výpočtů i MS takže by to mělo souhlasit, tak to by nebylo zase tak hrozný 🙂 Tomovi bude letos 31, jeho dceři bude 6, je to fajn táta, ale co se týče mě - já o to zkoušení si rodičovství nemám tak úplně zájem, možná to je sobecké, ale od tý doby co jsem potratila mi vadí ☹ Já listovku beru už od prosince, doporučil mi ji primář hned po potratu, říkal, že jí mám brát pravidelně dokud neotěhotním a i potom. Taky říkal, že přítel to může brát taky a když jsem se ptala jestli mám nějak čekat s tím kdy jí mám začít brát tak říkal, že ne, ať ji beru hned, tak na tom asi nesejde.

klaudina22
11. bře 2013

@denuskaa tj možný no, byly z jedné krabičky. Počkám pár dní a zkusím znovu. Nemá smysl se předčasně radovat. Ale teda sem nafouklá jak balon!!! Už několik dní. A dneska pobolívání břicha jak na MS. Prsa, nic, jen bradavky dneska citlivější, ale nic divnýho. Ale vím, že se dá spoustu příznaků vsugerovat. Četla sem tu nespočet příběhů holek, které měly příznaky těhu a nakonec nic. Nezbývá nic, než čekat. 😉 Díky za radu, přeji ti bzrké těhulkování 🙂

zuzkazuzu88
11. bře 2013

@kackaku tky jsem to teď měla...šílená bolest první večer a pak to povolilo,ale taky byl silná ☹

zuzkazuzu88
11. bře 2013

@klaudina22 přesn taový sem měl tento měsíc a jak říkáš nafoukl břicho a bolesti jak na ms...no ms mi přišla 😒 ale uvidíš ty,zkus vážně až tak ty dva dny před ms a to už bude jasnější 😉 ale držím palečky aby dušík sílil 😉

kackaku
11. bře 2013

@klaudina22 Asi tak no, podle příznaků bych se moc neřídila.Já jsem neskutečně nafouklá vždy před MS...Nicméně každá z nás je jiná, uvidíš 😉

kackaku
11. bře 2013

@zuzkazuzu88 To je děs, viď, někdy si přeju být chlap... 😀 Vždycky při MS si říkám, že teda doufám, že aspoň budu mít jednou snad krásnéa zdravé děti🙂

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa Jj, tak já ji začnu užívat asi od zítřka..Chlapovi jsem před měsícem a půl koupila Selzink, hodně ho tu holky doporučují a i přímo v příbaláku je napsáno, že je určen chlapům při snažení o mimi.Tak já tomu docela rozumím, holčina není tvoje, není lehký dělat jí náhradní mamku, ještě když bys jí musela mít v 16 😨 A s tím termínem porodu, o to se zatím nezajímám, já ten Štědrák hodila od oka-prostě 9 měsíců 😀

denuskaa
11. bře 2013

@kackaku náhradní mamku, to zas né, přítel jí tu má jednou za 14 dní, tak to není zas tak hrozný, ale spíš mi to bude dělat starosti až se nám zadaří a budem mít mimi, bohužel to nebude nikdy takové jako kdybychom tvořili rodinu jen my 🙂 ale nedá se nic dělat. Ten selzink to vůbec neznám, to si musím vygůglit 🙂 no tak teď už víš že to bude dřív jak na štědrý de, tak je to ok 😀 to bych taky nechtě, smrdět někde v porodnici 🙂 a cpát se nemocničním jídlem.

kackaku
11. bře 2013

@denuskaa No právě.. 😀 Co bychom ale pro mimi neudělaly, že? 😨 Ale mě se to nejspíš už tento měsíc týkat nebude...jj ten Selzink je fakt dobrý, je tam všechno potřebné. Dřív jsem se o zdravou výživu a o vitamíny dost zajímala, tak tomu trochu snad rozumím🙂 Ani není drahý, balení na měsíc a půl vyjde asi na 150 Kč.-)A jinak tomu docela rozumím, že se nikdy uplně nebudeš cítit tak, že rodinu tvoříte jen vy. Před současným přítelem jsem byla chvíli s chlapem, který měl taky 5-letou holčičku. Ale já ji měla moc ráda, o to mě mrzelo, že s ním to nebyl pořádný vztah(byl ženatý 🙄-sice v nefungujícím manželství, ale stejně ). Na druhou stranu jsem s ním fakt neplánovala dítě, takže holčička byla pro mě takovým zpestřením a byla jsem smutná, že jsem jí moc nevídala.

zuzkazuzu88
12. bře 2013

@kackaku jj přesně to samý si taky říkám 🙂

beandy
13. bře 2013

Ahojky holky, tak koukám že testujete 🙂 Zítra to bude týden co jsem po kyretáži. Jak jsem jela dnes ráno po těch skoro 14 dnech do práce, tak to zase na mě přišlo. ☹ Jsem smutná a nic mě nebaví. Včera sem si aspoň nechala udělat radost a propíchla jsem si na uších 3 dírky. 😝 Jsem magor do piercingů a plánuju ještě helix (boltec), tak se těším.. 😀 Jinak to stojí za starou belu. Teď jsem jak po 6-ti nedělí a musím ho dodržovat, takže po téhle stránce to je taky o ničem. Těším se až budu mít aspoň měsíc za sebou a všechno se spraví, občas mě to břicho bolí, takže to taky není nic moc. Ani nevím kdy očekávat MS a jestli budu mít ovulku normální nebo ji nebudu mít vůbec, tak sem teda zvědavá ja to bude. 😒

denuskaa
13. bře 2013

@beandy Já vím, že teď to je na prd, ale brzo bude líp i když ten smutek pořád někde bude. MS bys měla mít zhruba do 4 týdnů po kyretáži, po první MS by se ti měl srovnat cyklus, já pak měla ovu normálně.

zuzkazuzu88
14. bře 2013

@beandy ahojky Andrejko,moc mě to mrzí co se stalo,ale neboj časem bude líp,hlavně že jsi zdravá 😉 a ještě ke všemu ozdobená 😀 měsíc je hnedka fuč a bude vše jako dřív 😉

beandy
14. bře 2013

@denuskaa Zatím pořád musím mít vložku protože trochu krvácím, tampony si zavádět nemůžu abych nechytla infekci. Takže to vidím že tuhle kamarádku už ji budu mít až do první MS. 😖
@zuzkazuzu88 Jsi hodná, děkuji.. No dnes mám za sebou týden, tak jsem ráda že to utíká a fakt se těším až dostanu první MS a pak budem moct začít znovu. 🙂

beandy
14. bře 2013

@jarka88 Ahoj Jaruško, jak ti je? Co mímísek, kdy jdeš na kontrolu?

denuskaa
14. bře 2013

@beandy to šestinedělí bude teď takovej opruz no, ale uteče to neboj, hlavně at jsi v pořádku a můžete se začít snažit. 🙂 Bude to dobré, uvidíš. 🙂

beandy
15. bře 2013

@denuskaa Jo no, prudí mě to už teď to šestinedělí. 😀

denuskaa
15. bře 2013

@beandy njn, ale radši to dodrž ať nemáš nějakej moribundus 🙂

beandy
15. bře 2013

@denuskaa No říkalo mi to hodně holek ať do dodržím, radši ať se něco nestane.. Tak mám sama strach.. ☹ Ono se to jako vydržet dá ten půst. 🙂 O to to pak bude lepší. 😀

kackaku
15. bře 2013

@beandy Andrejko držím palce, ať se z toho co nejdřív dostaneš:-* Musí to být hrozně těžké, ale ty to zvládneš!!

zuzkazuzu88
17. bře 2013

ahojky holky jakpak je? Už dlouho tu nikdo nic nepřidal 🙂 já jsem dnes 16DC takže nám začíná týden plný snažení 😀 né,že bysme se jindy nesnažili 😎

beandy
18. bře 2013

@zuzkazuzu88 Já jsem se tak řechtala tomu tvýmu snu, že sem málem spadla v kanclu ze židle. 😀 Přišlo mě vtipný že byl ten test velkej jak A4. 😀 Je komický, co se člověku kolikrát zdá za sny. 🙂

beandy
18. bře 2013

@kackaku Moc děkuju. Je to mnohem lepší. 🙂 Hrozný pro mě byly ty první dny, kdy jsem zjistila ten verdikt od doktorky a pak se mi pořád zdály sny že jsem těhotná. 😢 Mě se to teda zdálo v průběhu toho, co sem zjistila že sem byla těhotná, ale potom sem tomu každý ráno nemohla uvěřit že už to tak není a miminko nikde. ☹ To jsem ráno i brečela, ale aby to nevěděl Tomáš. Vím že to pořád nebylo dítě, jen plod, ale bolí to stejně jak kdyby bylo. ☹ No ale už je to tak a nedá se nic dělat. Ve čtvrtek to bude 14 dní, nějak to letí. A co u tebe přípravy? 🙂 To je mě jasný že těhu by se ti nehodilo, když sem si vzpoměla jak mi bylo blbě, tak radši fakt po svatbě.. nebo o svatební noci. 😀 😝

beandy
18. bře 2013

@denuskaa A co to je ten moribundus? 🙂 A jak se jinak máš? Jak dlouho už se vlastně snažíte? Nějak se teď v tom neorientuju.. 🙂

beandy
18. bře 2013

@denuskaa
@kackaku
@zuzkazuzu88
@jarka88
@janinha
Jsme si holky mohly udělat soukromou diskuzi Snažilek 2013. 🙂 Já už jsem si na vás tak zvykla. 🙂

beandy
18. bře 2013

@janinha A co nového je u tebe? 🙂

denuskaa
18. bře 2013

@beandy Ahoj 🙂 Moribundus to je onemocnění (vymyšlenej název) z pohádky o princezně solimánské 🙂 a nebo taky to bylo v pohádce Dařbuján a Pandrhola, já od tý doby co jsem to slyšela v televizi, tak na všechno říkám, že jsem chytila moribundus. 🙂 Mám se celkem fajn, v sobotu jsem trochu propadla depce, ale bylo to tím, že jsem se posilnila vínem a začala jsem se v duchu babrat ve starých šrámech, takže jsem si zakázala víno 🙂 Oficiálně se snažíme od ledna, ale nechránili jsme se už v prosinci, vlastně jsem prostě po té kyretáži už nezačala brát antiko, u mě je jen problém, že jsem prodělala boreliozu ve 3. fázy a mohlo by to u mě zabraňovat v otěhotnění, pokud ji ještě mám, na další testy jdu až v květnu tak zatím nevím, ale když jsem potratila, tak mi z hystologie řekli, že to nebylo boreliozou, že by bylo vše v pořádku, že jsem byla prostě jenom slabá po té nemoci a tělo to nevydrželo, tak právě doufám, že se brzo zadaří, zdá se mi to dlouhé. 😅 Jinak jsem si taky říkala, že jsme si mohli založit soukromou diskuzi 😀

denuskaa
18. bře 2013

@zuzkazuzu88 Ahoj Zuzi, od středy se k tobě přidávám se snažením, měli by mi začít taky plodné dny, tak doufám že už budou fakt plodnééé! 🙂

beandy
18. bře 2013

Tak já diskuzi založím a kdyby jste chtěly se přidat, přidám vás tam. 🙂 Jaký si založíme název? Třeba statečné snažilky? 😝 😀 Bo dávejte nápady. 🙂
@denuskaa S tou depkou ti rozumim, já ji měla v pátek a taky po víně a jak sme se začaly v těch blbých věcech hrabat tak to stálo za prd. ☹

beandy
18. bře 2013

Nebo se můžem jmenovat třeba Parta nerozlučných skoromaminek. 😀 Něco pozitivnějšího, než jen snažilky. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru