Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

jarka88
18. únor 2013

@beandy no já doufám, že už mi to brzy skončí 🙂 za chvíli by měla funkci vyživování přebrat placenta, tak by to pak už mělo být ok 🙂 ale pořád si říkám, zlaté těhu s Robínkem a stím druhým, to jsem tohle nepoznala 🙂 no babička s taťkou říkají, že se za chvíli schovám i za proutkem a bude vidět jen břicho, to mi roste nějak dost 😀 až se tomu všichni diví 🙂 a řekli ti, kdy ji dostaneš?

jarka88
18. únor 2013

@beandy no dle MS jsem 10+5 a dle utz 9+2 🙂

beandy
18. únor 2013

@jarka88 No to nevim kdy mi dá průkazku. ☹ Já jsem podle MS 8+4 a podle utz 7+1.

jarka88
18. únor 2013

@beandy já si myslím, že na další KO, až potvrdí těhu a že roste, tak už ti ji dají, u mě to taky udělal tak, šla jsem teď na potvrzení a sestřička mě objednala na konzultaci s ni a rovnou předání průkazky 🙂 a na kdy máš teda termín ?

babetka131
18. únor 2013

Ahoj holky, nějakou dobu jsem tu nebyla, a koukám, že už se to tu pěkně rozjelo. Hlavně gratuluji všem které už máte //🙂 My se teď jdeme snažit třetí cyklus, tak snad se zadaří. Můžete mi prosím poradit, koupila jsem ovu testky, ale nevím, kdy mám začít testovat, když podle grafu mám ovu až 20.DC..v tom případě je hloupost testovat už desátý den cyklu, ne? 🙂

jarka88
18. únor 2013

@babetka131 jak dlouhé máš cykly?

babetka131
18. únor 2013

@jarka88 32-35 dnů 😖

beandy
18. únor 2013

@jarka88 Jdu na kontrolu 1.3. v 9:00. Mám ten den dovolenou, tak se těším. 🙂 Taky doufám že už by mi ji mohla vystavit. ☹

jarka88
18. únor 2013

@babetka131 no tak bych začala testovat tak 17 DC 🙂 ona si ta ovu někdy klidně i o dva dny hopsá a pozitivní ovu test znamená, že ovu bude do 24 hodin po poz. testu 🙂

jarka88
18. únor 2013

@beandy jo to si myslím, že už ji vystaví 🙂 to už budeš 9+ něco 😀 a jestli bude vše v pořádku, tak není proč to oddalovat 🙂

babetka131
18. únor 2013

@jarka88 Super, děkuji za radu🙂 Mám asi dvanáct testů a nerada bych je všechny "vypiplala" hned první měsíc. Ale tak kdyby se díky tomu mělo zadařit, tak co bysme pro to neudělaly🙂

jarka88
18. únor 2013

@babetka131 přesně tak 🙂 kdybych měla spočítat, kolik jsem jich za ten rok použila, tak by mě asi kleplo tou částkou 🙂 a zadařilo se, až když jsem neměřila a ani nedělala testy 😀

babetka131
18. únor 2013

@jarka88 Taky si říkám, jestli to moc nehrotím, ale když touha už tááák veliká🙂 Tobě každopádně moc gratuluji k miminku a ať je vše v pořádku🙂

jarka88
18. únor 2013

@babetka131 děkuji 🙂 a ty jsi měla ovu oba cykly ten 20 DC?

babetka131
18. únor 2013

@jarka88 První cyklus délka 35 - ovu 22. den, druhý cyklus 34 - ovu 20. den, minulý cyklus jsem začala pít kontryhel, protože mi přišlo, že od vysazení HA(před půl rokem) se mi začíná cyklus prodlužovat..BT ale měřím teprve co se snažíme-druhý měsíc, tak nevím kdy probíhala ovu předtím..

jarka88
18. únor 2013

@babetka131 no tak začni testíkovat ten 17 DC raději, když ti takhle o dva dny skočila...a na ten kontryhel pozor, opravdu ho pij jen do ovu! držím pěstičky, aby se co nejdřív zadařilo 🙂

babetka131
18. únor 2013

Holky ještě jedna věc, také se musíte v obchodě s věcma pro prcky tak ovládat? Já mám teda co dělat abych něco malého nekoupila, a to nejsem ještě ani těhotná:D

beandy
18. únor 2013

@jarka88 Měla bych být podle utz 8+5, podle MS 10+1. To už by mi teda dát mohla. 😀

beandy
18. únor 2013

@babetka131 Jo jo, však já už nakupovala i před tím než jsem otěhotněla. 😝 Na pověry moc nevěřím, jakože se nemá předem nic kupovat. Co se má stát stane se. Takže jsem si zase pro miminko vesele nakoupila takovej leopardí chlupatej overálek. 😀

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@jarka88 ahojky Jari dneska zase klesla tak nevím 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ...pyridoxin jeklasická listovka ne? Hlavn že ti o pomáhá a j ti líp 🙂 hlavně pořádně bašti 😉

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@jarka88 mám dneska hojnej výtok krémovej,tak už jsem se lekla,že je to třeba mikoza ale nezapáchá ani nesvědí tak to bude asik dobrý...teď jsem si byla měnit slipku a přijde mě trošičku narůžovělej tak nevím co to 😕

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@lupmice88 ahojky tak jakpak jsi na tom? 🙂

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@kackaku ahojky Kačko jakpak je? kdepak se nám touláš 😒 ?

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 máš celkem skoky, ale pokud by zítra zase stoupla, tak bych to viděla na ovu toho 19DC. Pyridoxin je myslím B6, je dobrej i pro prodloužení fáze po ovu. Když má třeba někdo jen 8 dní. No holky mně už to zase zítra nejspíš čeká ☹ Pořád chodím na záchod a mám pocit,že už jsem to dostala a zatím nic, ale zítřek to určitě jistí.

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl právě ty skoky mě taky nebaví ☹ ..a těhu to třeba být nemůže,že pořád kontroluješ a nic 😉

babetka131
18. únor 2013

@beandy No vidíš, a podařilo se🙂 Já také na pověry moc nejsem, jakmile najdu pozitivní tt, letím si udělat radost:D

ivanatl
18. únor 2013

@zuzkazuzu88 no to si nemyslím jsem 9DPO, většinou to 10 nebo 11DPO dostanu, takže to čekám zítra. Kdyby náhodou nic zkusím test, ale moc tomu nevěřím. Mám celkem dlouhé cykly mrkni na graf: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

zuzkazuzu88
18. únor 2013

@ivanatl nic mi to neukázalo ☹

beandy
18. únor 2013

@babetka131 Jo, přesně tak. 😀

jarka88
18. únor 2013

@beandy to budeš jako já, na KO 🙂 takže to by měla 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru