Mladé snažilky. Můžeme si vyměnovat zážitky, zkušenosti

yesu
3. črc 2011

Ahoj holky v září mi bude 24 a s přítelem sme se pomalu začali snažit o mimčo...nechcete se přidat a vyměňovat si zkušenosti a zážitky? 🙂

zuzkazuzu88
21. led 2013

@beandy no to je nádherný 🙂

beandy
21. led 2013

Děkuji 🙂 Kdyby jste se pak chtěly holky opičit, mi písněte a já vám pošlu ten obrázek. 🙂 Text byste si vložily samy.

janinha
21. led 2013

ahoooj holky, zdravím z Brna z doškolováku. Jak se máte? co nového? Testujete testujete ? 🙂

denuskaa
21. led 2013

@zuzkazuzu88 No doufám 🙂 ale jak tak sleduju přítele, tak to asi potrvá, sotva příjde z práce tak usne, takže s ním moc srandy není 😀

beandy
22. led 2013

@kackaku A co ty Kači, jak se máš? Kolik jsi DC?

beandy
22. led 2013

@janinha Taky zdravím z Brna. 😀

zuzkazuzu88
22. led 2013

@denuskaa neboj,za chvilku si zvykne a bude chtít každej den 😀 nebo aspoň u nás to tak je 😀

zuzkazuzu88
22. led 2013

ahojky babuše taky zdravím ale kousek od Brna 😀 dneska mám teplotu takto http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 🙂 ,myslela jsem,že spadne protože mě večer bolel podbřišek jako bych to měla dostat ☹ vždycky se objevily křeče a tak jak přišly tak rychle zase odešly nevím co to bylo myslela jsem,že bude do rána červená a nic 😒

kackaku
22. led 2013

Ahoj holky moje, promiňte, že jsem teď chvíli nepsala, bylo toho stráášně moc... 😒 Jakpak se máte, co nového?
@zuzkazuzu88 by už mohla mít pozitivní testík, ne? Já jsem dnes tuším teprve 11 DC 🙂 Včera jsem byla na roční prohlídlce na gyndě a jsem v pořádku až na ty občasné mykózy. ale ty prý otěhotnění nebrání 🙂

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 krásné teploty a ty křeče jsem ted mela taky dost silné, až jsem si myslela, že se to musí spustit a ono nic 🙂 a můžu říct, že snad byly jeste vetsí nez kdy jindy

zuzkazuzu88
22. led 2013

@kackaku dneska jsem ho pořídila 😉 ale myslím,že to nechám až příští týden,vypadá to,že ovu byla asi tak jak mi to vyznačil ff...ty mykozy nevadí,prý se často objevují i v těhu,je fajn,že jinak vše v pořádku 😉 ..11DC tak to už můžete začít řádit 😎 ...co včera jak ste dopadli v taxíku? 🙂

jarka88
22. led 2013

co provádíte všechny v Brně? 😀

jarka88
22. led 2013

@kackaku no tak to je skvělé 🙂 tak at más na konci cyklu ty krásné // 🙂

zuzkazuzu88
22. led 2013

@jarka88 právě jsem se taky lekla,že byly celkem silný..trvaly dohromady tak půl hodinky asi,kdyby sme večer topili tak asi usnu na topení v sedě 😀 (teplo mi dělá při mskřečích dobře) nakonec mi nejvíc vyhovovala poloha na zádech,ale zase jsem nemohla zabrat,je to pro mě nejhorší poloha na spaní 😀

zuzkazuzu88
22. led 2013

@jarka88 jedna tam bydlí,druhá je tam na školení a j bydlím kousek od Brna 😀

zuzkazuzu88
22. led 2013

@jarka88 a neměla ti jakoby v tuhle dobu přijít ms kdyby si nebyla těhu?

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 no tak na jednu stranu to je dobré znamení 🙂 a kdy máš jinak dostat MS?

kackaku
22. led 2013

@zuzkazuzu88 Jej, já bych ho zkusila orientačně už teď 😀 Já myslím, že byla toho 14 DC 😖 V taxíku jsme těsně před cílem vystoupili, štěstí při nás moc nestálo, pohořeli jsme na otázkách co je osteologie a představitel pana Taua-vždy jsme se rozhodovali mezi 2 možnostma a vybrali jsme tu druhou, špatnou:-/ Jinak teda otázky celkově stály za to: Např.: Na jakou horu vylezl Noe(na to jsem si pak vzpomněla), jak se jmenoval Desmond v Hrabě Monte Christo(věděl přítel), jaká je pohádková postavička Little Red Riding Hood(to jsem zase řekla já), pak kde bylo mistrovství evropy ve fotbale loni(jsme se nemohli shodnout s přítelem, nakonec jsme dali na mě a pravdu měl přítel):D, do jaké čeledi patří hlemýžď apod.🙂

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 no ty křeče začali trochu dřív a pak se pořád stupnovali a měla jsem ty šílené výtoky 🙂 tak my bylo jasné, že se něco děje 🙂

zuzkazuzu88
22. led 2013

@jarka88 pokud byla ovu ten 21DC tak jsem byla včera 5 DPO tak si myslím jestli to třeba nebylo implantační bolení 😉 (nějak si to musím odůvodnit 😀 ) takže testy ještě nechám..tím pádem ms očekávám až kolem 30.1

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 podle me byla ten 14 DC 🙂

zuzkazuzu88
22. led 2013

@kackaku no zajímavý otázky 😀 já bych věděla asi jen to MS ve fotbale myslím,že Polsko a ta druhá zem nevím 😀,ale tak aspoň nějakej zážitek jste měli 😉....bojím se testovat 😀

zuzkazuzu88
22. led 2013

@jarka88 bojím se,že budu sklamaná když tam nic nebude 😒

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 zuzí když tam ted nic nebude, tak bych si tím hlavu nelámala, ptže můžeme být taky těžce mimo a ta ovu mohla byt opravdu ten 21 DC 🙂 ale já bych to nevydržela, aspon bych vedela, kdy mám čekat MS, teda spíš nečekat 🙂

kackaku
22. led 2013

@zuzkazuzu88 No, vidíš a mě přišlo pravděpodobnější Španělsko...Přítel říkal Ukrajina a Polsko a taky že jo..Ale mě přišla ta Ukrajina nepravděpodobná:-/No, prostě jsme celkem měli smůlu, protože celkem jsme docela věděli a u těch dvou otázek vybírali ze dvou variant a netrefili jsme se..Strašně mě to pak štvalo:-/Jsme tam radši neměli chodit, pak to hrozně zamrzí, když víme, že při nás nestálo moc štěstí. Jinak já bych teda taky testnula...o nic nejde, nemusíš být zklamaná, když tam nic nebude, protože je fakt možný, že byla OVU posunutá

zuzkazuzu88
22. led 2013

@kackaku neštěstí ve hře,štěstí v lásce víš jak se to říká 😉 třeba štěstěna čeká na něco jinýho 😉 ..holky tak já to prubnu když jinak nedáte 😀

kackaku
22. led 2013

@zuzkazuzu88 Taky jsme si to říkali🙂..Fakt ale smůla neskutečná:-/....Tak šup šup šup šup...už mi to testování taky nějak chybí🙂

zuzkazuzu88
22. led 2013

@kackaku
@jarka88 tak holky sněhobílo jak jsem čekala 🙂

michaela_k
22. led 2013

Tak včera jsem si dělala první test 3 dny před očekávanou MS, zatím jedna čárka, nevzdávám to a počkám jestli mrcha přijde nebo ne, doufám že ne...

jarka88
22. led 2013

@zuzkazuzu88 tak ještě počkej 5 dní 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru